Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Poprvé na Bi-gay párty erotické povídky

Sebral jsem odvahu a přihlásil se na jednu párty pro Bi lidičky. Zvědavost byla větší. Z info jsem se dozvěděl, že je to v duchu swingem párty, ale jen pro Bi lidi. Nikdo není do ničeho nucen, kondomy jsou volně k dispozici, stejně jako lubrikační gely. Při vstupu mi byla ukázaná šatna, kde jsem se osprchoval a převlékl. Následovala prohlídka baru a přilehlých prostor, které byly k dispozici.

Dvě sauny, pokoje, sprchy. Posadil jsem se na baru k uvítacímu drinku. U rohového stolku již seděli tři muži a tři barové židli🡕 čky ode mě seděl čtvrtý. Nevšímal si mě. Bar se zaplňoval a ke mně přišel první muž. Jeden z těch co seděli v rohu. Vypracovaná postava svaly jen hrála. Po pár úvodních větách se přímo zeptal, jestli bych s ním nešel na pokoj. Omítl jsem ho s tím, že jsem tu poprvé a ještě se na to necítím. Během večera jsem muže odmítl ještě několikrát. S větším počtem mužů se zábava pomalu rozproudila a já byl jeden z mála, kdo zůstával oblečený, i když boxerky se dost napínaly. V blízkém boxu už dva mladíci si vzájemně protahovali prdelky a vedle mě kouřil muž asi mého věku o mnoho staršího. Očividně to dělal moc dobře. Prošel jsem se po objektu, ale všude to bylo stejné. Kouření, šukání nebo prstění před zásunem. Neměl jsem odvahu tu s někým si zadovádět. Rozhodl jsem se, že se osprchuju a odejdu. Zašel jsem do velkých sprch, kde kupodivu nikdo nebyl. První chvíle dnešního večera, kdy jsem byl sám. Sprcha byla příjemná a já si ho začal honit, abych uvolnil napětí, kterého se za večer nashromáždilo víc než dost. Najednou mě chytil někdo za zadek. Snad by sis to nechtěl udělat sám! Lekl jsem se a přestal si honit. Byl to ten muž, co seděl kousek ode mě na baru a nevšímal si mě. Starší, hádal bych k 60ti, s pupkem, dost chlupatý. Jak jsem se lekl a pustil si penis, on ho vzal do ruky a pokračoval v honění. Byl velmi jemný. Už jsem na odchodu. Jsem tu poprvé, ale není to pro mě. Přes má slova mě i nadále jemně honil. Zastavil sprchu. Klekl si, stáhnul mi předkožku z žaludu a vzal penis do úst. Opřel jsem se o zeď a vychutnával jeho kouření. Dělal vše jemně a pomalu. Otoč se a předkloň, udělal jsem, jak řekl. Nosem projel mezi půlkami. Ten příjemný pocit mě přiměl více se předklonit. Reakcí na to byl jazyk, který přejel přes šourek, hráz, anál a ven ze soutěsky mezi půlkami, aby se vrátil na mou jemně oholenou dirku a zde začal kroužit. Slast, kterou to ve mně vyvolávalo, nejde jinak popsat, než že jsem si rukama roztahoval půlky, aby mohl zajet hlouběji. Plivl mi na dirku a krouživým pohybem prstu pomalu vnikl do mě. Prohl jsem se v zádech. Prstil mě a postupně přidával prsty až na tři. Ucítil jsem, jak mi gel rozmazává po zadku a análu. Trochu ho vytlačil i do mě. Zahlédl jsem, jak rozbaluje kondom, ale jeho ptáka jsem nezahlédl. Ucítil jsem tvar penisu a dotek latexu mezi stehny. Špičkou žaludu mi hladil šourek a projížděl soutěsku. Žaludem zastavil na mém análu. Zůstal stát. Myslel jsem, že mě vnikne, ale on nic. Zatlačil jsem tedy proti němu. Žalud pomalu překonával sílu svěrače. Povolil jsem, tlak již byl nepříjemný. Zkusil jsem znova se přitlačit.

Nyní svěrač povolil a žalud pronikl do mého análu. Z jeho strany, ale stále bez pohybu. Vyčkával jsem, než si zvyknu. Odhadoval jsem, že má žalud stejně nebo o něco větší než je můj. Pomalu jsem se nabodával na jeho ptáka až jsem byl na konci. Až teď přebral aktivitu. Pomalu mě šukal. Vyklouzl za mě, přidal lubrikant a zase do mě zajel. Tak je to správně, teď to bude líp klouzat řekl a zvýšil frekvenci přirážení. Hekali jsme oba. Najednou zařval a tvrdě do mě přirazil. Dosáhl vrcholu. Pevně mě objal. Cítil jsem na zádech jeho chlupatou hruď. V tomto těsném sevření jsme hluboce oddychovali a on mě při tom začal honit. Jeho ochabující kolík byl ještě ve mně, když jsem dosáhl vrcholu a ostříknul kachličky. Penis ze mě vyjel. Osprchovali jsme se. Šel se mnou do šatny a zatím co jsem se oblékal, podal mi papírek se slovy Brnkni a odešel. Otočil jsem papírek, kde bylo telefonní číslo a Máš úžasně těsnou prdelku Jirka. Papír jsem strčil do kapsy a vypravil se domů.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání, Anál, Gay, Masturbace, Párty

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře