Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Poprvé na základce erotické povídky

"Honzo, nešli byste za námi? Teď máme čas." ptala se svým okouzlujícím hlasem Monika. "Proč ne?" odvětil Jan lhostejně. "V půl tam jsme." Bylo to na školním výletě na konci června, kdy se každý těšil na prázdniny. V 8.B byl ten čas, kdy se přestávalo dělit na holky a kluky a když si povídal někdo s opačným pohlavím, nebylo na tom nic divného. Do večerky byl ještě čas a tak se Jan vydal napřed do chatky holek.

Tam ho čekala Monika s Tony. Vypadaly nějak netrpělivě, což Honzu nejprve zarazilo, ale poté to pustil z hlavy a nechal řeč jen tak plynout. Tony upadla propiska, se kterou si celou dobu pohrávala v ruce. Ohla se k ní a Janovi se naskytl jedinečný pohled na její teprve rašící kozičky. Ale co je malé, to je roztomilé. Přesně to si pomyslel Honza a nemohl od jejích vnad odtrhnout zrak. "Kam se to díváš?" pokárala Monika Jana. Ale tónem hlasu prozradila, že je jí to nevadí, možná naopak. Konverzace plynula dále a začali řešit pikantní témata. Řeč byla v těch chvílích opravdu hluboká. Tony to nevydržela a zeptala se Jana, zda již měl pohlavní styk. "Ne." odvětil tázavým hlasem Honza. "Chtěl bys?" tázala se nesměle Monika, přičemž Janovi rukou vyzývavě zabloudila do jeho rozkroku. Jan se ještě nevzpamatoval a už měl na svých rtech přisátou Moniku. Líbilo se mu to, protože Monika rozhodně patřila k těm hezčím dívkám ze třídy. Tony se přidala také a rozepla Honzův poklopec. Vše nabralo rychlý spád a triko bylo v mžiku na podlaze. Jan si to nechal líbit. Po obnaženém těle ho svůdně hladily čtyři dlaně a jediné, co měl na sobě, byly trenýrky. Tony se odhodlala a i poslední kus oblečení Honzovi sundala. Pro jeho penis to byla značná úleva, protože prostor v boxerkách mu začínal být malý. Holky vyjeveně zíraly na jeho péro, které vlastně nebylo ničím zvláštní. Tím se neposkvrněnost těchto dvou dívek ukázala. Tony si s ním začala opatrně hrát a Monika mezitím nabídla jeho ústům svou broskev. Měla jí krásnou, trochu do hněda, ne moc, a chloupky téměř nebyly k nalezení.

K lízání jako stvořená. Tony vzala Janův úd do úst a začala mu kouřit. Hulba to byla ukázková, jakoby už to mnohokrát dělala. Moničina mušlička byla už připravena na zásun a tak i učinili. Jan si ho náramně užil. Byl to pro něj nový pocit, mnohokrát lepší bylo sevření vagínou nežli dlaní. Monika na něm začala vyloženě skákat a Jan cítil, že to na něj jde. Vytáhl tedy ocas z Moničiny kundičky a jejího vyvrcholení docílil svým čilým jazykem. Tony ho celou dobu hladila všude možně a už byla značně nažhavená a i přes Honzovy protesty, že bude rychle hotov, zabodla do sebe Janovo péro. Pro ni taky nový pocit, lepší, než ten vyvolaný prsty. Honza znovu cítil, že to přichází a jeho várku rovným dílem hodil dívkám na obličeje. No, nechutnalo jim, ale Jan si to přesto náramně užíval. Poté následovalo jen sladké mazlení. "Někdy zopakujem ne?"

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Orál, První sex, Grupáč

Hodnocení: 1/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře