Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Poprvé nadržené kundičky erotické povídky

Už od dvanácti let jsem aktivně masturbovala a asi ve třinácti až čtrnácti se poprvé udělala. No zkrátka jsem byla totálně nadržená, stačil třeba letmý dotek na moje kozy, který tehdy byla asi dvojky (teď mám čtyřky, a už jsem začala cítit takový ten tep v kundičce a začala vlhnout. No zkrátka, vždycky jsem potom toužila.

Když mi bylo asi patnáct a půl, chodila jsem s Dominikem, věděla jsem, že je nadrženej, ale o tý svý nadrženosti jsem mu nějak neřekla, vždycky jsem byla považována za vzorňačku. Jednou takhle jsem ležela u sobe v pokoji s v triku, džínsech, samozřejmě spodním prádlem a přišel tam Dominik. Políbil mě na tvář a řekl, ať klidně dál ležím. Neprotestovala jsem a jako obvykle jeho ruka zaloudila na mojí velkou kozu. Jako vždycky vyplnila jeho dlaň a něco mi vyprávěl. Po chvíli si s ní ale začal hrát, na což samozřejmě moje bradavka odpověděla okamžitým ztvrdnutím. Máš tvrdou bradavku, řekl mi. Nemám! popřela jsem to a pokusila se shodit jeho ruku, ten jí ale dál měl na mé kozičce a hrál si s ní, což mě dost vzrušovalo. Bez řečí mi vyhrnul triko, rozepnul podprsenku se zapínám vepředu a začal hladit ty moje velký kozy, teď už oběma rukama. Za chvilku ztvrdly. Ty si teda pěkná. .. nedopověděl, nejspíš jsem trochu zrudla. Věděla jsem, že si konečně zašukám a přijdu o svý panenství! Začal mi sundávat kalhoty🡕 , já pořád ležela na posteli, což mu nevadilo. Sundal mi i kalhotky a začal si hrát s poštěváčkem. Držela jsem se, abych nezačala hned vzdychat, co si budeme povídat, nadržená jsem byla vždycky pořádně. Levou ruku měl na mý pravý koze a pravou rukou honil můj poštěváček.

Posadila jsem se, rozepla jeho kalhoty🡕 , ve kterých už byl celkem slušnej stožár, vypustila jsem jeho ptáka na svobodu a začala ho pomalu honit. Když usoudil, že jsem dost vlhká a připravená, což netrvalo moc dlouho, a já ho o tom přesvědčila tichým vzdecháním, vyhoupl se nade mě a pronikl do mě. Nějak nehleděl na to, že jsem ještě panna. Na bolest jsem byla připravená, ale skoro nic necítila. Rejdil ve mně celkem rychle a ještě mi přitom nadával do děvek a kund, což se mi líbilo vždycky a říkala jsem tam i sama sobě. Po několika minutách jsme se oba udělali a prcáme takhle spolu dodneška, jsem ještě nadrženější než kdy jindy a on mě vždycky dokáže uspokojit. Ne že by byl jedinej, ale o tom jindy.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Školačky, První sex

Hodnocení: 1/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře