Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Poprvé v šatně erotické povídky

Jmenuji se Iva, je mi šestnáct let a hraji závodně floorball. Ráda bych se vám svěřila se svojí první lesbickou zkušeností. V jednom zápase, na důležitém turnaji, jsem hrála opravdu špatně a trenér mi řekl, ať vypadnu do šatny. Nelíbilo se mi, jak mi to řekl, ale nemohla jsem nic jiného dělat, než poslechnout. Vzala jsem si tedy klíče od šatny a odešla jsem. Byla jsem smutná a naštvaná a na tuhle náladu jsem měla jedinou osvědčenou protizbraň - masturbaci.

Svlékla jsem se tedy a na zemi v šatně jsem to rozjela. Nejdřív jsem si promasírovala prsa, takhle začínám vždycky.

Potom jsem si roztáhla pysky a vsunula si do jeskyňky svojí hůl. Přirážela jsem. Bylo mi blaze. V tom jsem ucítila něčí ruku v mých tříslech a druhou ruku v oblasti prsou. Položila mě na záda na zem. Uchopila hůl a zarážela jí do mé studánky. Poté vzala svou hokejku a strčila jí do svojí komůrky. Ležely jsme vedle sebe a zarážely si navzájem své hole do pohlaví. Řekla - Počkej a došla zamknout šatnu. Potom vyndala naše nástroje a lehla si na mě. Nikdy jsem to s dívkou nezkoušela, ale nedalo se říct, že by mi její pohyby vadily. Líbaly jsme se spolu. Bylo to vášnivé. Velmi vášnivé. Její jazyk jezdil po mých zubech, což ve mně vyvolávalo jemné mrazení a vzrušení. Pak se začala mazlit s mým levým prsem. Olizovala ho a líbala. Nevěděla jsem co mám dělat, hrála jsem si proto s jejími dlouhými černými vlasy staženými do culíku. Cítila jsem se nevyužitá, a proto jsem potom uchopila její chodidla a masírovala jí nohy. Postupovala jsem přitom nahoru, až jsem se dostala k její komnatě. Z vlastní zkušenosti vím, co působí ženě největší vzrušení, a tak jsem chtěla začít jí... Pošeptala mi - Ještě ne a líbala mi břicho, opět jsem měla ten prazvláštní pocit, že já ji vůbec nevzrušuji. Přitom ona mě vzrušovala maximálně... Aspoň jsem tedy využila nevyužitosti nohou a jezdila jsem jí jimi po zadečku. Po břichu už to musí přijít, říkala jsem si. Ale nepřišlo. Vstala a lehla si do pravého úhlu ke mně. Znovu jsme se líbaly, nebylo mi to nepříjemné, to určitě ne, ale měla jsem určitou představu, že lesbický sex je hlavně o lízání. Asi má ráda delší předehru, řekla jsem si. Při líbání jsem jí tedy aspoň pravou rukou osahávala prsa, čímž jsem svůj chtíč alespoň na chvíli zahnala. Teď to ale přijde na 100%, už jsem začínala pomalu slavit, když se naše rty vzdalovaly. Jenže ona mě převrátila na břicho a začala masírovat mojí prdelku. Asi to nebude předehrou, asi mám špatnou partnerku. Už mě to přestávalo bavit, lasturka nebyla téměř vlhká... Ale tehdy se mi potvrdilo - Vyčkej času, jako husa klasu a taky Zmýlená neplatí. V mžiku mě totiž obrátila a začala mě lízat! Ale já jsem chtěla taky lízat! Poručila jsem jí tedy, aby si na mě lehla. Bylo to naše první společné slovíčko. Téměř nepotřebovala, abych jí dávala jazyk do pusy, byla totiž hned hotová! Já jsem ale trochu snahy potřebovala, věděla to, nepřestala a já se dočkala! Já se dočkala! Můj první lesbický orgasmus! Ještě jsme se však nenabažily těchto slastných okamžiků.

Bylo to jako závod, kdo se udělá dřív. Po několika orgasmech na každé straně jsme vyčerpány ležely vedle sebe na zemi. Ona ale vstala, odešla někam směrem ke dveřím, nevím kam, bylo to za mými zády. Najednou jsem ucítila její ruce na mém zadečku a pak jen nějaký předmět v zadečku. Byla to její hokejka. V ruce držela druhou a z jejího prosebného výrazu nešla nevyčíst její žádost o to samé. Zavedla jsem jí teda svou hůl do jejího zadečku. Pak jsem si lehla vedle ní. Začaly jsme si povídat. Byla to Blanka! Blanka, hráčka jednoho jiného týmu. Nevěděla jsem to, uviděla jsem jí prvně už svlečenou. Blanka slyšela, jak mi trenér vynadal, a proto se za mnou vydala, aby mě uklidnila a utišila. A když viděla, jak se z deprese dostávám po svém, tak se rozhodla, že se přidá. Pěkně jsme si popovídaly, po smutku nebylo ani stopy. Když v tom ale začal na dveře šatny někdo bouchat, tak jsme se naposledy políbily, protože nám bylo jasné, že je to zbytek týmu. Zahalily jsme se do ručníků, předstíraly, že jsme se chystaly do sprch a došly jsme tedy otevřít. Turnaj nakonec naše družstvo vyhrálo, Blanky tým neskončil nijak valně. Proč tedy myslíte, že jsem požádala o přestup do Blančina týmu?

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Lesbičky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře