Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Pořádná jízda erotické povídky

Už dlouho jsem to chtěl udělat. Dlouho proto, že jsem se nemohl odhodlat. A když už jsem byl připravenej a odhodlanej, nemohl jsem najít nikoho vhodného, kdo by se mnou do toho šel. Ne, že by nebyly nabídky, ale nebyl nikdo, kdo by mě zaujal. Všichni buď jdou moc rychle na věc, posílají mi hned fotky a chtějí moje, nebo nabízejí mrd a střik a vůbec všechno možné, ale já přece jenom potřebuji i na úlet trochu romantiky. Chci objevovat, nejdříve po chatu trochu poznávat, abych věděl, jaký ten protějšek je, co hledá a taky že je ochoten věnovat trochu času, než se sejdeme v reálu. Připadá mi to potom, že to není někdo promiskuitní, kdo by si tu užíval každou chvíli s někým jiným. Vlastně jsem doufal, že najdu někoho spolehlivého, zajímavého, diskrétního a čistotného, kdo to má podobně jako já. Kdo už delší dobu hledá a pořád nemůže najít. Až jednou jsem se tu začal bavit po chatu s klukem, který působil hodně sympaticky. Psali jsme si o všem možném, co bychom si představovali, od společné sprchy, přes mazlení spolu nazí pod dekou🡕 , po vzájemnou masáž. A potom jsme narazili na téma Nahá jízda autem. Už když jsme si o tom začali psát, cítil jsem, jak mi tvrdne v kalhotech🡕 . Asi půl hodiny jsme se hecovali a pak jsme se domluvili, že se sejdeme na odpočívadle u dálnice. Když jsem přijížděl, už tam čekal v autě. Vypnul jsem motor, vystoupil a šel k jeho autu. Byl začátek podzimu, už byla tma, ale teplota pořád nad dvaceti stupni. Sedl jsem si k němu do auta. Byl to opravdu sympaťák, choval se uvolněně a ze mě rychle padala nervozita. Nejdřív jsme povídali o všem možném, o holkách, amatérech, honění venku a podobně. Začali jsme být oba trochu vzrušení. Já měl na sobě volné kalhoty🡕 , on tepláky. Začali jsme si hladit boule mezi nohama, které se začaly rychle zvětšovat. Když jsme se takhle chvíli vzrušovali, stáhnul si jedním pohybem tepláky i trenky ke kolenům a mně se naskytl krásný pohled na jeho oholený péro, které už hezky trčelo vzhůru. Okolo nás projelo auto, které zastavilo asi dvacet metrů před námi. To přispělo ke vzrušení. Vzal jsem jeho péro jemně do ruky a trochu ho pohonil. Byl to příjemný pocit. Honil jsem ho pomalu a jemně a přitom pozoroval, co se děje u auta před námi. Ale jen tam stálo a nikoho jsem neviděl vystoupit. Stáhnul jsem si tedy taky kalhoty🡕 , kolena dal od sebe, aby bylo vidět nejen moje tvrdý péro, ale i oholený koule. Vzal ho taky do ruky a začal mě zvolna masírovat žalud, párkrát přetáhl předkožku a do toho mi střídavě hladil koule a stehna. Auto před námi se rozjelo a během chvilky zmizelo ve tmě. Sundal jsem si boty a potom i kalhoty🡕 i trenky. Když jsem si začal svlékat i mikinu🡕 , sundal si boty i on a pokračoval ve svlékání.

Oblečení jsme házeli na zadní sedačku. Za pár chvil jsme tam seděli úplně nazí, měli jsme jen ponožky🡕 a na ně jsme si znovu obuli boty. Bylo to hrozně moc hot! Chvíli jsme se hladili všude, kam jsme jeden na druhého dosáhli. Pak jsme se domluvili, že zkusíme vystoupit ven. Otevřel jsem tedy dveře, vylezl ven a stoupl si vedle pravých dveří, abych byl přece jenom trochu krytý od silnice. On přišel ke mně a stoupl si naproti mě. Péra nám stály, po nahých tělech nám jezdily světla od projíždějících aut a každou chvíli mohlo nějaké sjet z dálnice a projet kolem nás. Chytli jsme se vzájemně za péra a zatímco jsme se honili, druhou rukou jsme se hladili po půlkách. Pak jsem navrhl, že necháme oblečení v jeho autě a sedneme do mého auta a trochu se projedeme. Vzal jsem tedy z kalhot na zadním sedadle klič od mého auta, on vzal svůj, zamkl auto a sedli jsme do mého. To mě ještě více vzrušovalo. Vědět, že oblečení máme ve druhém autě. Když se něco stan🡕 e, nezbývá než jít nahý ven a přesednout. Nastartoval jsem motor. Vzali jsme si pásy a pomalu se rozjeli. Najel jsem na dálnici. On se honil a občas mi šáhnul mezi nohy. Moc se mi to líbilo. Chvílemi jsem ho pohonil, ale spíš jsem se věnoval řízení. Ale byl to neuvěřitelně krásnej pocit, být nahý v autě a ještě koukat, jak se vedle mě honí jiný nahý kluk! Po pár minutách byl sjezd. Odbočil jsem a projel křižovatku vedle dálnice. Jeli jsme po silnici, která vedla do lesa. První odbočku jsem zahnul a jel ještě kousek, dokud jsme nenarazili na závoru. Tam jsme zastavili. Vypnul jsem motor. Pozoroval jsem chvíli, jak si vedle mě honií péro a navrhl, abychom vystoupili a trochu se prošli. Zabouchli jsme dveře, ale nezamkli, protože nebylo kam dát kliček od auta. Museli jsme doufat, že do auta nikdo nepoleze. Raději jsme se stejně drželi na dohled. Jak jsme šli mezi stromy, péra nám trochu klesly, ale pak jsme se zastavili, otočili k sobě, chytili za boky a přitiskli k sobě. Začali jsme se líbat. Cítil jsem, jak se nám zase rychle napružily. U toho jsem mu hladil obě půlky a přitom zajížděl víc mezi ně, až jsem cítil, jak mu hladím dírku a trochu jsem dosáhl i na koule pod ní. Začal mě líbat na krk, potom na bradavku, pořád postupoval níž a níž. Pusa vedle pupíku, pak těsně nad kořen péra a v tom mě začal jazykem lízat na straně tam, kde končí noha a začínají koule.

Netušil jsem, že tam mám tak silnou erotogenní zónu. Potom ho vzal pomalinku do pusy. Aniž by se ho dotýkal rukama, schoval nejdřív žalud mezi svými rty a pomalu ho lízal a nasával tam a zase zpátky. Nejprve po milimetrech, ale čím dál tím více při těchto pohybech mizelo moje péro v jeho ústech, až po něm jeho rty jezdily od žaludu po kořen. Bylo to slastné. Brzy bych se udělal, ale chtěl jsem ho také ochutnat. On se postavil, já si před něj klekl, vzal jeho péro do ruky, dal jsem mu pár pusinek z jedné strany po celé jeho délce a začal mu lízat koule. Vypadalo to, že se mu to moc líbí, tak jsem ho střídavě lízal po koulích, jak ze stran, tak i pěkně po středu a do toho kouřil jeho péro, které chutnalo překvapivě sladce a já se až divil, jak moc mě to baví. Začal jsem se u toho honit. Chvíli na mě koukal a hladil mě přitom ve vlasech a pak jsme se zase vystřídali. Kouřil mě a koukal přitom nahoru na mě. Pozoroval jsem jeho oči, které se občas přimhouřily, jinak stále hleděly do mých a rty pilně jezdily po mém péru, zatímco ruce mě hladily po zadku, stehnech a koulích. To už se nedalo dlouho vydržet a já cítil, že se blíží vrchol. Vytáhl jsem ho ven a chtěl ho namířit vedle, ale on vyplázl jazyk a já na poslední chvíli namířil zpět na jeho ústa a už jsem stříkal přímo do nich. Když jsem končil, položil jsem žalud na jeho jazyk a vymáčkl zbytek kapek. Zastrčil jazyk a všechno spolknul. Mňam, řekl. Postavil se naproti mně. Políbil jsem ho a jazykem mu zapátral po jazyku, abych ochutnal alespoň zbytek toho, co tam možná zbylo. Nebylo toho moc, ale něco se na chuti postřehnout dalo. Pak jsem zase zakleknul já a kouřil ho a u toho sledoval, jak se mu koule houpají do rytmu. Trvalo to delší dobu než mně, ale za chvíli jsem poznal, že se blíží k vyvrcholení. Postavil jsem se za něj tak, že jsem moje pokleslé, ale pořád naběhlé péro natlačil mezi jeho půlky a pravou rukou ho honil, zatímco levá mu masírovala bradavku. Zasténal a začal stříkat. Trochu u toho sebou třásl. Já si uvědomil, že mám pravou dlaň celou zalepenou. Zvedl jsem jí a koukal na ní, jak po ní stékají kapky. Vzal jí a začal z ní všechno slízávat. A pokračoval, dokud nebylo všechno pryč. Ještě chvíli jsme tam takhle stáli, pak se otočili a objali se a to objetí trvalo snad minutu.

Dva nahý, vyhoněný a vykouřený kluci v lese. Ještě pořád jsme měli trochu zrychlený dech a naše péra se dotýkala jedno druhého. Potom jsme se pomalu vydali zpět k autu. Nasedli jsme a vydali se zpět na dálnici. Když jsme dorazili na odpočívadlo k jeho autu, stál několik metrů před ním kamion. A jelikož nebylo jasné, jak dlouho tam bude, vystoupili jsme a ve světle projíždějících aut rychle přešli do jeho auta. Tam jsme se začali pomalu oblékat a u toho jsme se ujistili, že to bylo to nejvíc vzrušující, co jsme v životě zažili. A já si uvědomil, že neznám ani jeho jméno. Celou dobu, co jsme si psali, jsme komunikovali pouze přes chat na amatérech. Ještě než jsme se rozloučili, slíbili jsme si, že si to někdy zopakujeme. Když jsem jel už sám ve svém autě domů, pořád jsem si přehrával ty krásné zážitky v paměti a tušil, že to dlouho nebude trvat a zase mu napíšu. Raději dřív, než bude venku v noci pořádná zima....

🕙 Přidáno 11.11.2023
📂 Kategorie: Orál, Gay, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Martinek (2023-12-28):
Cau sem z Libereckeho kraje nekdo kdo by me chtel sukat po koule do krku?:)