Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Poslední den v ráji erotické povídky

Ondřej kouřil cigaretu a díval se z okna. Praha🡕 se pomalu probouzela do nového letního dne. Přitom, jak se díval na ulici, ho to zase přepadlo. Do teď mu bylo dobře. Nepřipouštěl si svou situaci. Střídal jednu děvku za druhou, někdy dvě najednou, a teď byl pomalu konec. Čekal na poslední a pak? Pak půjde kam? Už neměl domov. nahrnuly se mu slzy do očí. Cigareta mu už nechutnala. Musel od toho okna odejít a zatáhnou červenou záclonu.

Oddělit ten nehostinný svět venku od ráje ve kterém právě byl. Típnul cigaretu a položil se na postel. Byl nahý. Chvíli jen ležel a snažil se nemyslet. Ondřeje napadlo podívat se, kolik je hodin. Teprve, když spatřil holé zápěstí, kolem něhož se vinul pruh bílé kůže, uvědomil si, že své drahé hodinky🡕 před nedávnem pod cenou prodal. Nechal ruku volně dopadnou zpět na postel. Zhluboka se nadechl a snažil se vzrušit. Byl už pořádně po tom všem unavený. Unavený z těch všech blondýn, brunetek a černovlásek. Proto byla ona poslední. Snažil se vybírat kurvičky od těch, co se mu nejméně líbili po ty nejkrásnější. Chtěl by být ženou. Mladou a krásnou. Měl by to o tolik lehčí. Mohl by dostat ihned práci přímo tady. Bydlel by v podniku a celý den šukal.

Z jeho představ ho vytrhlo klepání na dveře. Stačil jenom otočit hlavu a bílé dveře se již otevíraly. Do pokoje vešla celkem vysoká postava v lesklém županu.

"Ahoj, řekla a přitom se usmála takže vykoukli její bílé zuby. Pro Ondřeje bylo její vzezření trochu šok ale rozhodně se mu líbila. Hlavně ho vzrušovala její exotická jinakost.

"Chceš něco speciálního? zeptala se, když obcházela postel s ležícím Ondřejem.

"Třeba co? otázal se Ondřej.

Černá žena se opřela o futra koupelny", Třeba sado maso, nějaké svazování... něco, co si mám oblíct?

Její čeština byla bez přízvuku, jen mluvila jaksi tvrději a zdůrazňovala r, ř, s.

"No..., rozmýšlel se Ondřej", chtěl bych anál...

"Dámský? Pánský? optala se žena opět se širokým úsměvem.

"Rozhodně dámský, odpověděl Ondřej. Život už ho omrdal dostatečně.

"Tak já se jenom trochu opláchnu a hned jsem tady. a zmizela v koupelně. Byla tam asi pět minut a za tu dobu se Ondřejův vysílený penis začal zvětšovat. Ne že by vyloženě stál ale stejně se Ondřej divil, kde bere tu sílu.

"Omlouvám se za zpoždění, řekla, jakmile se dveře koupelny otevřely", trochu jsem ráno zaspala.

Župan již její tělo nezakrýval. Byla štíhlá a správně vymodelovaná. Zajímavý byl její trojúhelníkový pěstěný porost nad pičkou a tmavé bradavky, které i přes tmavý odstín její pleti stále svítily.

"Nevíš, prosím, kolik je hodin? zeptal se, když ona přistupovala k posteli.

"Em.. asi tak něco po sedmé. Proč?

"Protože já tu můžu bejt do osmi, odpověděl.

"Aha, no snad to stihneme, řekla uklidňujícím hlasem a umístnila se na postel mezi jeho roztažené nohy. Zažil to v posledních šestnácti hodinách už mnohokrát, ale stále ho to dostávalo. Uvolnil se, zavřel oči a užíval si, jak mu jeho placená milenka svými širokými rty masíruje koule. Jak je bere do úst a jak je saje. Po chvíli začala přesouvat svou pozornost k pomalu se vztyčujícímu penisu. Ondřej otevřel oči a sledoval černou prostitutku při její práci. Penis si pomalu strkala až nadoraz. Zdálo se, že ji to nedělá žádný problém. Její černé vlnité vlasy Ondřeje při každém jejím pohybu lechtaly a hladily po slabinách. Pak se její zářící oči otevřely a pohlédly na něj.

"Chtěl bys mě lízat?

Ondřej jen přikývl. Načeš se ebenová kurvička přesunula a nasedla obkročmo na Ondřejův obličej. Nyní již nic nebránilo tomu, aby ji ochutnal. A její růžovoučko-černá pička chutnala vskutku dobře.

No budiš, stan🡕 iž se. Černá diva zrychlila tempo honění a Ondřej se snažil udělat, nicméně mu to moc nešlo. Udělal se už tolikrát... Černoška několikrát vyměnila unavenou ruku a Ondřej se dal do zběsilého vylizování a sání. Pomohlo to a on se konečně udělal. Pocit to byl samozřejmě pěkný, ale množství semena, které vypudil bylo po tom všem mrdání a stříkání minimální. Prostitutka se tomu též podivila, když celá unavená ulehala vedle Ondřeje. A ten jí musel vylíčit celou historii. Že v bordelu přebývá už od včerejška a že už před ní vystřídal přemnoho kurev a kurviček jen o důvodu proč tu je zalhal a řekl, že si chtěl zkrátka královsky zašukat, což jeho společnice bez dalšího vyptávání přijala. Leželi vedle sebe, ona byla na boku a měla jednu nohu přehozenou přes něho. Ondřejovi začínalo být zase špatně - čas se zase více nachýlil. Teď už mohlo být okolo půl osmé. A on má jasnou dohodu - do osmi. Pokud do té doby bordel neopustí, vykopnou ho.

"Mimochodem jmenuju se Naomi, řekla černá dívka do panujícího ticha.

Ondřej netušil, proč má potřebu se mu představovat, nicméně se jí také představil a rázem si byli tak nějak blíž. A protože čas neúprosně plynul a Ondřejovi se při pohledu na exotiku ležící vedle něho na posteli vrátila mrduchtivost. Nic nebránilo jít na poslední číslo.

Naomi se poslušně před Ondřejem na posteli předklonila a vystrčila na něho čokoládový zadeček. Následně párkrát povolila svěrač, aby bylo jasné, že anál po ní její zákazníci chtějí často a že je na vše připravená. Ondřej se nenechal dlouho pobízet a ihned svůj kluzký penis namířil tam, kam měl. Šel dovnitř bez odporu. Aby také ne. Naomi nabízela anál návštěvníkům bordelu několikrát denně. Její zadeček byl trénovaný a ani čůrák obřích rozměrů by ji nevyděsil. Pod táhlými přírazy začala rozkošně sténat. Ondřej věděl, že je její sténání nejspíše hrané a že jej dopřává každému, kdo je zrovna v ní. Že ve skutečnosti žádnou závratnou rozkoš nepociťuje.

Realita neexistovala. Byl jen on a ona. Naomi se dál tiskla obličejem k prostěradlu a její hekání se zrychlovalo soubežně se zrychlujícími se přírazy. To vše do chvíle, než se rozšukaný Ondřej rozhodl přitvrdit. Neví, co ho k tomu vedlo možná vědomí, že je to asi naposledy, co bude mít nad někým moc nebo si snad v nebohé Naomi zosobnil všechny své neúspěchy a prohry? Každopádně vzal do pravé ruky část jejích delších černých vlasů a přitáhl si je k sobě jako když jezdec utahuje otěže koni. To donutilo Naomi, aby se podepřela na rukách a zaklonila hlavu dozadu. Na nějaký čas také ustaly její hrané vzdechy. I to urychlilo Ondřejovi jeho vyvrcholení. Celou tu dobu v bordelu, jakoby byl na horské dráze, nebo jakoby byl cestovatel, který objevuje nová území a přitom vždy vystoupá na jeden kopec, jen aby pak klesl do údolí a mohl vylézt na další, který se před ním objeví. A teď vystoupal na poslední, za nímž už nebyl vidět další. Dál už byl jen oceán. Rozlehlý a pustý.

Hned jakmile u něho odezněl orgasmus pustil černé vlasy z ruky a s pomalu ochabujícím penisem, který se stále nacházel dírce se rozplakal. Stále ještě v pokleku, objal černé tělo těsně pod prsy a přiložil k němu hlavu. Naomi, jistě překvapená z klientovi reakce nic neříkala a zůstávala v pozici na čtyřech. Teprve po chvíli z ní zlomený muž slezl a s rukama přes obličej dál na posteli plakal. Naomi pochopila, že by s ním ještě chvíli měla zůstat a pokusit se ho utěšit. Nechtěl ji říct proč pláče a stejně by to asi nestihl protože za pár okamžiků se ozvalo silné zaklepání, po němž následovala informace, že Ondřejův čas na kterém se dohodli, vypršel a že jestli chce, tak si jej může prodloužit. To by Ondřej udělal jistě rád ale neměl čím si ho prodloužit.

Pak už stál na chodníku. Sám bez přátel a rodiny, bez všech materiálních statků. Nevěděl kam půjde co bude dělat.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Anál, Orál, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře