Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Potkala jsem ho na procházce erotické povídky

Se svým přítelem sem se rozhádala a tak jsem odjela na víkend k rodičům na vesnici. Zavolala jsem kamarádovi ze školy, ale bohužel neměl čas. Tak jsem se šla projít kolem kolejí, kde vede jen malá polní cesta, kterou znají jen místní. Náhodou jsem tam potkala bývalého sestřina spolužáka, kterého jsem vždy považovala za největšího hajzla na škole.

Ten mě ale nepoznal a začal se mnou koketovat, tak jsem si řekla, že by bylo fajn si s ním pohrát a pak ho pořádně shodit přede všemi. Takže jsem dělala, že sem se nechala unést a navrhla, že někde dáme drink.Zašli jsme spolu do nedaleké hospůdky a po pár drincích jsme si to namířili k němu domů. Petr bydlel o 2 ulice dál, takže jsme tam byli hned. Když jsme dorazili k němu domů, chtěla jsem pustit nějaký film, ale nestihla sem to. Byla chyba tam vůbec chodit... Petr mě okamžitě chytil za vlasy dovláčel do sklepa. Byla tam stará postel a před ní videokamera. Hodil mě na ní a vytáhl nůž🡕 . Dostala jsem strach. Poručil mi, ať zůstanu sedět a že si mi nic nestane. Ze strachu sem se pohnout ani nemohla. Šel ke dveřím a zamkl je. Asi byla chyba ho poslechnout a já začala tušit, co se bude dít. Musela jsem okamžitě něco vymyslet. Pomalu se ke mě blížil a ten chladný výraz v jeho očích byl až vražedný. Zvedla jsem se, ale to už byl u mě, shodil mě na postel a udeřil mě s tím, že mi nepovolil se zvedat. Zaklekl mi ruce a nožem🡕 mi rozpáral tílko, pod kterým jsem nic neměla, takže mi prsa vykoukla ven. Cítila sem, jak se mu začíná stavět, tak jsem se pokusila o odpor. Nevím, jak sem se mu vysmekla a běžela ke dveřím. Byl ale rychlejší. Dostala jsem několik facek a srazil mě na zem. Rozepl si kalhoty🡕 a chtěl mi ho nacpat do pusy. Odvrátila jsem tvář, ale opět mě udeřil do obličeje. Vykřikla jsem bolestí, ale v tu chvíli mi ho tam nacpal až po koule. Začala sem se davit, byl totiž dost vyvinutý. Zkusila sem ho vyplivnout, ale přiložil mi ten jeho nůž🡕 na krk a řekl, ať kouřím, že taková čubka, jako já, by to měla považovat za čest. Chytl mě druhou rukou za vlasy a začal mi šukat pusu jak pes. Dávilo mě to, ale stejně nepřestával. Když už to vypadalo, že konečně bude a moje muka skončí, zazvonil mu telefon. Hovor přijal, neřekl ani slovo a po vteřině to položil. Dotáhl mě ke stěně za postelí a přivázal mě tam za ruce. Pak šel ke dveřím. Když je otevřel objevil se tam další jeho kamarád. Vešel, sundal si přilbu a já poznala jeho trenéra z fotbalu. Teď ke mě mířili oba. Začala jsem křičet o pomoc, ale opět jsem si vykoledovala políček. Trenér si sundal kalhoty🡕 a když jsem spatřila, co v nich má, tak bych asi radši šukala koně. Chytil mě za vlasy a zaklonil hlavu. Přitlačil mi ji ke svému rozkroku a když jsem odmítla kouřit, chytil mě pod krkem. Já zalapala po dechu. Bez varování mi ho strčil do pusy a já myslela, že mi praskne. Petr mezi tím zapl kameru a svlékl se. Přišel ke mě zezadu a strhnul mi kraťásky🡕 , až odletěli knoflíky. Sáhnul mi mezi nohy, ale byla jsem až moc suchá s stažena strachy. Naslinil si prsty a začal mi je strkat dovnitř do pochvy. Strašně si chválil, jak jsem úzká děvka a že se těší, až mi ho tam narve.

Druhou rukou mi chytl prso, které se mu akorát vešlo do ruky a začal ho drsně mačkat. Furt jsem ale moc netekla, tak se vystřídal s Ondrou. Nastavil mi ho a ukázal znovu nůž🡕 . Tak jsem ho vzala do pusy a začala sát. Najednou sem v pičce ucítila strašnou bolest. Díky slinám na peru mi ho tam Ondra nacpal. Celý se tam ale hned nedostal. Velkou silou mě udeřil přes zadek a v tu chvíli zatlačil. Myslela jsem, že mi upadne, omylem sem Petra kousla a tím si vysloužila další políček. Najednou mě mrdali oba dva a já za chvilku začala vlhnout. Když si toho Ondra všiml, začal přirážet ještě víc a já začala tlumeně vzdychat. Když už jsem cítila, že to na mě jde, začalo i Petrovi škubat v klade, vytáhl ho a postříkal mi celý obličej. Po pár přírazech jsem se prohnula a rozklepala se v orgasmu. Ondrovi už to také netrvalo dlouho a postříkal mi zadek. Pak po mě hodily ručník, abych se otřela, rozvázali mi ruce a přivázali k posteli. Prý mi dají 5 min oddych a budeme pokračovat, ale že ještě někoho přizvou, tak se prý mám na co těšit...

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Znásilnění

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře