Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Povyražení s Terezou erotické povídky

Jmenuje se Tereza, je mi 21 let a již čtvrtým rokem navštěvuji jednu nejmenovanou univerzitu. Již od střední školy se kamarádím s Janou a Lucii. Záměrně jsme šly na stejnou školu i dál, hlavně díky naší společný úchylce. Všechny tři máme zádi zábavu, sex a nenávidíme nudu. Ovšem nejsme žádné rádoby prima modelíny s nosem hooodně vysoko. Jsme normální holky, které mají svého milovaného přítele, většinou nějakého ředitele nebo dobře situovaného bankovního poradce.

Svého Martina miluju a za nic na světě bych ho nevyměnila, možná už proto, že je stejně ujetej jako já. On neřeší mé úlety, nežárlí na mě a neomezuje mě. No a já naopak jakože nevidím jeho avantýry s jeho sekretářkou. Na můj vkus si s ní užívá už moc dlouho a chtělo by to nějakou změnu. Už se těším, až vtrhnu k němu do kanceláře v tom nejlepším. Budu muset Martinovi vnutit myšlenku, že je úplně hloupá a neschopná a že by potřebovala vyměnit J.

Já si ovšem od loňského roku dělám zálusk na Jany bráchu. Neustále se vychlubuje, kolik měl holek, jak je dobrý v sexu a jak ho má velkýho. Už se těším, až si s kolouškem pohraju. Proč vlastně nezačít hned teď. Snadno od Jany zjistím, jestli jsou jejich rodiče na služební cestě a jestli by mohla přijít domu až někdy večer. Malá pomsta je nachystaná. Jako suvenýr mám přinést jeho tanga a vibrátor, oboje je schováno v jeho nočním stolku.

Po škole se vydám domu. Musím se upravit a připravit na odpoledne. Bude to náročné. Moje první kroky vedou do koupelny. Musím se osprchovat, oholit a upravit si své dlouhé vlasy, na které jsem po právu pyšná. Vylezu z vany a na sobě nemám ani známku po nějakém chloupku. Namažu se tělovým mlékem, samozřejmě luxusním. Namaluji se, ne moc výrazně a svůdně, musí to vypadat, jako že je to náhoda. V podstatě jdu za svou nejlepší kamarádkou. Pak zamířím do své šatny. Venku je horko, ale šaty🡕 si brát nechci, v některých věcech jsou nepraktické, navíc šaty🡕 nosím výhradně, když jdu někam s Martinem. Vyberu si červený top, s vyztuženými  košíčky, na špagetových ramínkách a hlubokým výstřihem.  K tomu si vezmu černou mini sukni🡕 a titěrná bílá tanga. Nakonec si navlním vlasy a jsem připravená k odchodu. Sedám do auta, než nastartuju ještě napíšu svému kocourovi, že naší schůzku musím odsunout na devátou hodinu, že mám nějakou práci a že mu to pak povyprávím. Dojedu o pár ulic dál a už zvoním u Janiných dveří.

Přišel mi otevřít Matěj. Je mu 18let, má 25cm v kalhotách a je strašně namachrovanej. Jak jsem předpokládala má na sobě jen pánská tanga.

Pozdravím ho a ptám se, zda je Jana doma, když mi odpoví, že není, ale že by měla každou chvíli přijít, jsem spokojená. V zápětí mě zve dál. Objednám si u něj studenou vodu a sedám si na gauč v obýváku. Přijde ke mně a podávám mi sklenici. Trochu se napiju a jakoby omylem se poleji zbytkem vody.

Jsem to ale nemehlo říkám. Odpovídá, že to nevadí, že se to stává. Když přinese utěrku na osušení a naklání se nade mnou, políbím ho a rukou mu přejedu po naběhlém rozkroku. Chvilku je v šoku, ale pak přistoupí na mojí hru. Líbáme se, hladíme se po těle. Odhodím utěrku a vyhoupnu se na jeho klín. Začnu ho líbat a pak pomalu sjíždím přes jeho krk, hruď, břicho až k jeho výbavičce. Dám na stranu tanga a nasaju jeho ptáka do pusy. Matěj se prohne a zasténá. Sleduju jeho reakce a podlé té soudím, že ženskou neměl pořádně dlouho. Stačí chvilka a stříká, těsně před tím jeho ptáka přikryju tangama, aby se udělal do nich. Klesne zpátky na sedačku. Chvilku počkám, aby se mohl vydýchat. Jak jsem předpokládala, vrhne se na mě. Brzdím ho a poprosím, zda bychom nemohli jít k němu do pokoje. Jsem strašně zvědavá. Táhne mě do schodů a v zápětí už ležím u něj na posteli s nohama do praku🡕 . Přilehl na mě a začíná mě líbat. Znovu ho zabrzdím.

Počkej chvilku. Slyšela jsem od tvojí ségry, že bys tu měl mít někde vibrátor, kterým děláš dobře holkám. Udělej mě s ním! přikážu mu. To ho znovu rozrajcovalo a sápe se do nočního stolu a vyndává super vibrátor. Hned ho nastartuje a začne mě s ním pomalu dráždit. Zajíždí do mojí kundy, já sténám zatím jen tiše. Druhou rukou mi hnětl prsa, bradavky pěkně nabíhají a tvrdnou. Sleduje, jak vibrátor mizí v mojí jeskyňce. Rukou mu zatlačím na hlavu a on se mi přisaje na poštěváčka, krásně ho saje a cucá. Po chvíli přidá na otáčkách a já začnu křičet slastní. Anooooo, dělej mi to, šukej mě tím vibrátorem, pořádně to rozjeď. Joooooo, už buduuuuu. Vykřiknu a už mu stříkám do obličeje své sťávy slasti. To ho trochu překvapilo, ale v zápětí se mi přisaje na poštěváčka a saje ho dál. Neříkám, že to není příjemné, ale já ho chci cítit v sobě. Proto zavelím - Chci tě cítit hluboko v sobě. Dělej, narvi mi ho tam!

Poslechne mě v tu ránu. Přidává na tempu a zase ubírá. Baví mě to s nim a tak začnu řvát z plných plných plic. Sténám a vychutnávám si ho. Citím, že se oba dva blížíme znovu blížíme k vrcholu.

Anooooooooooo, jooooooo, užžžžžžžžž! vykřiknu a v zápětí oba znovu vystříkneme. Začneme se líbat a vydechujeme. Jde se osprchovat a já mezi tím sbalím suvenýry, obléknu se a řeknu mu, že to bylo moc fajn, že to byl nejlepší sex, jaký jsem kdy zažila, to muži totiž rádi slyší, a odcházím domů. Napíšu holkám zprávu, že úkol je splněn a že jim to povyprávím zítra ve škole.

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře