Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Prázniny 2012 - pokračování erotické povídky

Ahoj všichni. Našla jsem odvahu se podělit i o zbytek mého příběhu a tak opět píšu, jak to vše dopadlo.

Lehce jsem otci masírovala jeho krásný ocas a mnula varlata. Ležel na zádech, rychle dýchal a do toho říkal, že jsem neposlušná holka a že tohle se tatínkovi nedělá, ale očividně se mu to líbilo. K natírání jsem totiž občas přidala i přetažení předkožky a tak jsem ho o chvíli vlastně nenápadně masturbovala na pláži plné lidí.

To teda bylo vzrůšo... Sama jsem cítila ve své kundičce vetší a větší napětí a říkala si, že si to pak večer tajně udělám pod peřinou jako vždy, ale najednou jsem měla svou levou ručku mezi svými stenhy a pomalu si začala projíždět brázdičku a mnout klitoris...

Teda Martino, ty jsi pěkná potvůrka, to jsem netušil, že jsi tak sexuálně vyspělá.. Bože můj, to se mi snad jenom zdá..vidím tě masturbovat na pláži a ještě mi ho při tom tak nádherně honíš... To nejde vydržet, ukaž, já si také sáhnu ano? A tak jsem vyndala svou ruku, více uvolnila stehna od sebe a již cítila první taťkovi doteky na mé touhou mokré kundičce... Bylo to jako by do mě pouštěl elektřinu...vždy při každém doteku jsem cítila novou a novou vlnu vzrušení. Dech se mi zrychlil, srdce bušilo a to byl teprve začátek.. Budu ti to hezky dělat jako mamce ano? Neboj, to bude ok. Nalij mi na ruku olej, , , A já poslechla a oddala se náhlému a spontánnímu vzrušení.. Byli jsme kousek dál od toho lidského hemžení a tak si nás ani nikdo nevšiml, co že to tam vůbec děláme. Já jsem ještě párkrát rychle otci přetáhla přes velkého nalitého žaluda předkožku, viděla jak se mu stahují varlata a už se z otvůrku nahoře, který doposud ronil kapky touhy, začalo valit husté sperma..To teda bylo něco.Do této doby jsem to znala jen z DVD, a teť jsem na vlastní oči viděla jak to z toho ocasu lítá, stříká a teče.Něco senzačního.. Taťka sebou škubal a prožíval asi pěknou rozkoš. Byl pěkně nadržený, to je jasné, a ke všemu ještě tato situace a zde a tak nebylo divu se tak brzy udělal. Na mě malinko zapomněl, ale když odezněl jeho orgasmus, tak mi poděkoval, nechal mě se pohodlně položit na záda, já pokrčila nohy v kolenou, široce je roztáhla od sebe a dala otci ten nejkrásnější pohled. Má touhou a po předchozím drážděním mokrá kundička vybízela k laskání a já to strašně moc chtěla. Ano, chtěla jsem aby mi to udělal muž, můj hodný taťka.. Holčičko moje, to je šílené, ale zároveň krásné, chlípné a maximálně vzrušující...povídal otec. Kdyby se ti to přestalo líbit, řekni a já toho okamžitě nechám ano? To si nemyslím..prosím už mi to dělej.. A pak jsem již cítila jak mi prstem projíždí brázdičkou mezi pysky a jemně ho pomalu vsouvá mezi ně, do mé malinké prcinky, která nepoznala ještě žádného muže. Jsi tak krásná, tak nevinná a zároveň svůdně chlípná... Při těch slovech mi vsouval do dírky prst, jemně jím tam kroužil, pak ho zase vytáhl a znova.. Přidám ještě jeden ano? Joo, .kolik chceš.je to krásné. Zcela jiné, než když si to dělám sama.. A od kdy? Ptal se a přitom mě stále dráždil. Já nevím, asi již od loňska, od té naší společné dovolené v Chorvatsku... Prosím, teť se neptej a hezky mi to dělej, pak ti vše povím..áááách.... A tak přidal k ukazováčku ještě prostředníček a pohyby nyní dělal dvěma prsty a palcem mi ještě začal masírovat naběhlí poštěváček. Bože můj, to byla rozkoš. Srdce mi bušilo jako o závod, přerývaně jsem dýchala a myslela jsem že se snad zblázním prožívanou rozkoší...Třela jsem si své malinkaté ale neuvěřitelně napuchlé bradavky, sténa­la, vzdychala a vyrážela pánví proti otcově ruce.

Slyšela jsem jak mi to v prcince mlaská, čvachtá a když se nadzvedla a podívala, tak viděla zpoceného tatíka jak mi jednou rukou zpracovává pičulinku a druhou si honí již zase tvrdého a žilnatého ptáka... Tati, já se snad počůrám, to je šílené...co to je?? To bude blížící se orgasmus, to přeci musíš znát, když si to sama děláš nebo ne? Takhle to vůbec neznám...to je síla, mě brní i prsty u nohou... A otec ještě zrychlil své pohyby jak ve mně tak u sebe a pak to přišlo... Já dostala tak mocný orgasmus a hned ve dvou vlnách za sebou, že jsem snad i na chvilku přestala vnímat vše kolem sebe... Až po chvilce uslyšela taťky hlas, jak mě tiší, abych tolik nekřičela, že se už na nás někdo dívá. Hleděla jsem na něho, oči skleněné, celá upocená, udýchaná ale šťastná. Při obhlídce svého těla jsem spatřila na bříšku a prsou cákance tatíkova spermatu. Stehna mokrá, zadeček také, všade samá šťáva, sperma kapky potu... To teda byla jízda ... To tedy ano..To jsme tomu pěkně dali co? Hmm, asi to tak mělo být a mám tě za to strašně moc ráda víš? To ano, ale já se nechal unést vášní a chtíčem, docela průšvih.. Ne, ne, já to sama začala a ty jsi zcela normální chlap, tak proto jsi mi to tak krásně udělal. Nyní už vím, proč je mamča vždy tak šťastná po milování s tebou.. Prosím tě, jak tohle víš? No, to my holky poznáme víš? A jak víš kdy se milujeme??? Párkrát jsem vás již viděla a vždy se mi to strašně líbilo, vzrušovalo mě to a tajně jsem si to přála s mamkou vyměnit.. Vlastně prvně to bylo v tom Chorvatsku.. Martinko, co tě to napadá? To nejde holka moje. S maminkou ano ale s tebou to nejde, si moje dcera..bude ti 16, jsi mladá a kdyby se to, nebo něco z tohoto dozvěděla mamka a nebo Šárka, tak to by bylo moc zlé...vysvětlím ti to ano? Ale nech mi chvilku čas si to srovnat v hlavě.

Tak pojď, půjdeme se vykoupat a umýt a myslím, že asi půjdeme k autu co?

A tak jsme tak učinily a jak to bylo dál napíšu zase příště. To bude poslední část mého příběhu.

🕙 Přidáno 30.5.2019
📂 Kategorie: Incest, Školačky, Masturbace, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře