Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Příběh otrokyně lásky erotické povídky

Jako malou holčičku mě unesli rodičům a prodali na východ do harému sultána Sahíba. Deset let mě tam učily starší konkubíny a eunuchové umění lásky. Stala jsem se otrokyní.

V den mých šestnácti si mě zavolat sultán do svých komnat. Celá jsem se chvěla strachy ale i očekáváním. Komnaty byly zdobené zlatem a drahými látkami.

Všude byly malé polštářky, koberečky, vonné svíčky a tyčinky. Bylo tam horko a dusno. Sultán ležel svlečený na polštářích, ovívaly ho dvě nahé otrokyně a další dívka ho krmila hrozny, které před podáním sultánovi máčela ve své kundičce.

Při pohledu na sultána a jeho otrokyně jsem cítila jak vlhnu, jak se moje jeskyňka naprázdno stahuje, jak mi tělem probíhá příjemné mrazení. ..

Sultán nepatrným pohybem poslal otrokyně pryč. Zůstal jsem s ním sama. Cítila jsem jeho hodnotící pohled na svém těle. Prsa se mi napjala, dvorce ztmavly a bradavky vystoupily. Konečně se mi podíval do očí. Posunkem mi naznačil ať si kleknu k jeho nohám. Jeho mlčení mne znepokojovalo, ale jako poslušná otrokyně jsem si klekla k jeho nohám. Pohladil mne po vlasech. Rukou polaskal bradavky. Prsty smočil v mé studánce a její vláhu pak ochutnal. Pak konečně promluvil - Chci abys mne potěšila a pak ti povím jaký bude tvůj osud. Neměla jsem čas přemýšlet o významu této věty. Naštěstí.

Jemně jsem uchopila tvrdnoucí penis sultána, několikrát jsem ho slabě stiskla a pak jsem začal pohybovat rukou. Druhou rukou jsem laskala sultánovy koule. Po chvilce jsem sklonila hlavu, jazykem přejela po celé délce pyje, obkroužila ho dokola a pak jsem začala kmitat jazykem po žaludu. Dávala jsem si záležet, abych se pokaždé dostala k malému otvůrku uprostřed a slízla tak sultánovy rozkoše. Přitom jsem nepřestávala mnout a dráždit další sultánovu výbavu. Věděla jsem, že se to sultánovi líbí, ale chtěla jsem víc. S vědomím, že tak docela neplním příkaz, jsem si jednu položila na svůj klín a stiskla. Prostředníčkem jsem vnikla dovnitř a přejela po své mokré štěrbince. Přitom jsem se dívala sultánovi do očí, jazykem jsem si olízla suché rty a pokračovala v laskání jak sultánova penisu tak i své jeskyňky. Sultán pozoroval moji ruku v klíně a já přestala dráždit jeho penis a začala jsem ho náruživě kouřit. Měla jsem ho v sobě až po koule. Válela jsem ho na jazyku, škrábala ho zuby, sála a cumlala. Volnou rukou jsem se vydala na průzkum po jeho hrudi až jsem našla jeho bradavku. Vzala jsem ji mezi prsty a začala ji vzrušovat, když byla tvrdá a vystouplá, opustila jsem ji a vydala se k její sestřičce. Ani ta nebyla ušetřena. Pak jsem pomalu klouzala rukou dolů.

Na minutku jsem se zastavila u jeho naditých koulí a pak jsem rukou sjela ke své studánce, kde jsem nabrala svoji šťávičku na prsty. věděla jsem, že sultán už dlouho nevydrží. A tak jsem začala realizovat plán. Chtěla jsem uspokojit sultána tak jako žádná jiná. Jezdila jsem jazykem po penisu jako divá a přitom jsem nenápadně směřovala prsty ke kakaové dírce sultána. Nevšiml si toho. Slastí měl přivřené oči a já toho využila. Jakmile jsem ucítila první záškuby jeho chlouby, zrychlila jsem sání a rukou jsem mu tiskla koule. Přitom jsem čekala na jeho výstřik. Když první dávka vstříkla do mých rtů, strčila jsem ne zrovna jemně sultánovi do zadku dva prsty a začala ho divoce mrdat. Šokován mým činem otevřel oči a divoce se na mne zadíval. Nevnímala jsem ho. Lačně jsem polykala jeho semeno, rukou se šoustala do kundičky a jeho ve stejném rytmu do zadku. Najednou se jeho tělo otřáslo v mohutné křeči a já už nestačila polykat. Semeno mi teklo koutkem úst po bradě a kapalo na mé kozičky. Moje tělo se začalo prudce chvět a já prožila mohutný orgasmus. Tělo mi ochablo a já tak tak vydržela v kleku u sultánových nohou. Nevnímala jsem okolí. Nepřítomně jsem si roztírala semeno po kozičkách a v mysli si opakoval svůj první zážitek s mužem. K výuce jsem měla jen napodobeniny penisu a rady eunucha jiných konkubín. Toto se s tím nedalo srovnávat. Když jsem se probrala z transu a s obavou pohlédla na sultána, uviděla jsem naprosto spokojeného muže. Jsi opravdu dobrá. A jsi také vynalézavá. Už dlouho mne nikdo nepřekvapil v sexu. To musím ocenit, ale jedno si ujasněme hned. Jestli se kdokoli dozví co se tu dělo. .. nepřežiješ. Po těchto slovech mne propustil. A já si teprve při koupeli v bazénku uvědomila svoji nelehkou situaci. Potěšila jsem sice sultána jako žádná jiná, ale také jsem zjistila co vzrušuje sultána nejvíc. A čeho se nejvíc stydí. Nepochopila jsem sice proč nikdo nesmí vědět, že ho vzrušuje dráždění kakaové dírky, ale bylo mi jasné, že musím mlčet, jestli chci žít.

Několik týdnů se nic nedělo. Sultán si mě už nezavolal a ostatní konkubíny si mysleli, že se mnou není spokojen. Smáli se mé neschopnosti a já to mlčky trpěla. Co jiného jsem měla dělat?

Změna v mém životě nastala dva měsíce poté. Sultán si mě zavolal a pověděl mi můj další osud.

O tom však až příště. Jediné co vám povím je, že sultán si po mé první návštěvě velmi oblíbil školní pomůcky při výuce konkubín a také několik eunuchů. Ale to je už úplně jiný příběh.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Anál, BDSM, Pohádky, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře