Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Prošukaná noc se spolužákem erotické povídky

Pokaždý, když si na to vzpomenu, tak mi tělem projede vrušení a zvlhnu. V hlavě mi zní song od divokého západu - prošukaná noc mě hřeje víc, než pětiletá whisky a mám co dělat, abych si to nezačala dělat ve studenský pracovně, kde vlastně celá historka začíná. Můj spolužák je děsně sexy, takovej ten nevinnej koloušek k sežrání, kterýho si prostě musíte dát na TO DO list. Nebylo úplně snadný ho sbalit, ale snaha se vyplatila.

Tenhle večer jsem šla ze školy dost pozdě a můj vysněnej kluk už na mě čekal v baru. Pozdrav proběh bez polibku a dělali jsme, jako že jsme obyčejný kamarádi. Postupem času a přibývajícím množství alkoholu🡕 , jsme se k sobě začali mít a nenápadně se navzájem dotýkali. Měla jsem v plánu ho tu noc pořádně ošukat a tak jsem nechtěla bejt moc na mol. Když nás z baru v nočních hodinách vyhodili, byli jsme už oba pěkně nadržený a opilý, takže začátek sexu si vůbec nepamatuju. Když sem se probudila, tak mi zrovna lízal kundičku, kterou už mam zase úplně vlhkou, jen si na to vzpomenu. Zasunul mi svý obrovský péro, který má průměr jak plechovka od Coca-Coly do nádherně vylízaný kundičky a mrdal mě ze zadu. Držel mi hlavu přitisnutou ke gauči a přirážel tak, že mi celým tělem projížděla slast. Po chvíli mě chytil, přetočil na záda a začal zase vylizovat rozprcanou kundičku. Hrozně mě vrušovalo mu kouřit to jeho mega péro a strkat si ho do krku tak, že jsem sotva mohla dejchat. Šukání se proměnilo v totální péčko, chytil mě za prdelku a začal mě lízat zezadu a přitom prstil moji roztouženou mokrou kundu. Nešlo přestat, prostě nešlo, unavený jsme se k sobě přitiskli a do minuty jsem měla jeho péro zase v sobě, zezadu v leže, zepředu, z boku prostě na všechny způsoby, který si vůbec dokážeš představit.

Lízal mi kundičku a nasával poštěváček do pusy, k tomu prstama vjížděl dovnitř a pak mi tam zase strčil svý gigantický péro. Vymrdal mi doslova mozek z hlavy a když už byl čas na snídaní začal stříkat, nechala sem si nastříkat jeho mrdku všude, výstřik byl dost kvalitní a sperma mi teklo po rtech. Stačí na to jen pomyslet a jsem na něj zas šíleně nadržená a cítím, jak mi vytejká štáva do kalhotek.

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře