Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

První den ve vězení erotické povídky

Jak tohle můžu vydržet, jsem tady sotva pár hodin, ještě nemám ani vybaleno. Můj "spolubydlící", který semnou sdílí celu, je snad k nevydržení ještě víc. Občas se chová jako prase, říhá, prdí, jako by tam byl sám a nemusel se ohlížet na nikoho dalšího. Jmenuje se Dušan, je mu asi 40, vysokej dobrých 195 cm. Prý dal někomu přes držku, ale byl už v podmínce. Slabej vodvar proti mě, 20 letýmu klukovi, kterej naletěl a stal se proti vuli bílým koněm, ach jo, 4 roky v tomhle ?

"Co pořád děláš ?" Řekl mi, vstal z postele a odešel k umyvadlu. "Nic, už to balím a půjdu si lehnout" Musím říct, že jako gay jsem tak trochu nadrženej a tiše si říkám, že alespon v tomhle bych tady mohl prožít pěknej zážitek. Dušan přišel k umyvadlu, vytahnul curáka a začal chcát přímo do umyvadla. Jak dochcal, pustil vodu a umyl si žaluda. Sednul jsem si na kraj postele a chtěl si jít lehnout. Dušan se předeme postavil , stál předemnou, jeho pták visel schovanej ve veženským munduru přímo proti mé hlavě."Chceš si na něj sáhnout? " Vypadlo z něj. Neveděl jsem, jak přesně zareagovat, ten pocit nadrženosti se ve mě lámal se strachem. Než ze mě stačilo vypadnout kloudný slovo, tak Dušan zareagoval. "Pohlaď mi hezky šulína, dělej, pojď sem". Vzal mi mou ruku a položil ji na svůj poklopec a hezky mi ji přitisknul na svýho ptátka. "Hlaď ho, ty kundo jedna, moc dobře vím, že se ti to líbí" Jeho pták byl v klidným stavu. Ale najednou jsem ucitil škubnutí. "Chceš něco vidět ? " Řekl nadrženě Dušan. Než jsem zareagoval, byl předemnou šulín dobrých 18 cm v klidu, s předkožkou a koukajícím žaludem. " Klekni předemě a nedotýkej se ho, ukáži ti, jak se mi postaví" Pěkně jsem uposlechnul a kleknul k Dušanovým nohám. Jeho čurák škubnul a žalud povylezl. Druhý škubnutí a čurák se začíná pěkně stavět do pozoru. Hezky s ním cukal a hýbal. Pěkně jsem vzrušeně sledoval erekci, jakou jsem nikdy v životě neviděl. Erekce jako král čuráků. Najednou stál předemnou čurák v plné kráse. "Líbi se ti 24 centimentrů ty děvko ? Dej mu pusu , dělej". Hezky jsem mu olíznul žalud, pěkně pomalu. Při prvním dotyku mého jazyku reagoval Dušanův čurák pěkným škubnutím. Tak jsem pokračoval, hezky jsem mu lízal žaluda, postupně mi zajel celej žalud do tlamy. Najednou mi Dušan chytnul hlavu a hezky mi ji přirazil k sobě. Jeho čurák mi pěkně dorazil na mandle a začal jsem se dávit. "Kuř, ty děvko, jedna" Přikázal mi. Pěkně jsem ho kouřil, jen pusou, bez pomocí rukou. Jeho čurák byl tlustej zhruba 6.5 cm a celou dobu jsem přemýšlel, že tohle se nemůže vejít do mí nebohý prcinky.

"Klekni si na čtyři, budem šukat!" Přikázal mi. V totálním rozrušení jsem poslušně kleknul na 4 a jako bych ani nepřemýšlel, co bude následovat. "Vystrč na mě kundu, pořádně " Zavelel Dušan. "Měl jsi v díře někdy takovýho čuráka, co ?" Zeptal se mě. "Ne ještě ne, hrozně se bojím, prosím pomalu , ano ?" Zadal jsem ho. Plivnul si na prsty a pěkně mi promazal díru. "Uvolni díru pěkně" a zajel mi ukazovačkem do analáku. Zpočátku zhruba centimetr. "Nebo, uvolni se, jinak tě to bude bolet, ty děvko jedna" Řekl s važností. Klečel jsem na čtyrech a cítil jsem Dušanův prst ve svý prdeli, která pekně palela. "Au" Vykřikl jsem, když mi tam přidal další prst. Už tam byly dva a oba dva byly na doraz. Uplně je vytáhnul ven a zase zajel dovnitř. Pak přidal třetí prst a moje kunda přestala cítit paleni. Pekne jsem klecel na ctyrech a měl zavřeny oči, představoval jsem si tu královskou erekci, kterou Dušan předvedl. Pěkně vytahnul prsty a čekal jsem, že přida ještě čtvrtý prst. Najednou jsem ucitil, že to není čtvrtý prst. Než jsem se stačil otočit, Dušan přitlačil a zarazil mi skoro celýho žaluda do prdelky. "Au, to hrzozně boli, prosim vytahni ho" Prosil jsem ho. "Drž hubu a uvolni se, dýchej z hluboka" Odpověděl mi. Bolest neustupovala a a přirozeně jsem chtěl, aby curak vyskocil z prdelky. "Kurva, nehýbej se, nebo ti ho tam strčím celýho a ošukám tě tak, že si to zapamatuješ do konce života " Řekl rozladěně a plesknul mi po prdelce. Ve strachu jsem se přestal hybat a hezky jsem držel. Pěkně zasouval dal pěkně pomalu. PO chvilce zase ještě dal až byl skoro u kořene. Citil jsem v břiše takovej tlak, že jsem myslel, že mi probodne svým čurákem žaludek. To ještě byla procházka růžovým sadem.

"Drž pěkně, ted ti ukážu, jak se šuká u nás doma" Prudce přirazil. Moje prdelka zažila muka, takový příraz a takový tlak nikdy nezkusila. Dušan mě začal tvrdě šukat. Hezky klečel za mnou a tvrdě přirážel. "Líbí se ti dělat mi děvku, co? Budu tě šukat každej den, ty kundo jedna" . Dušan mi pěkně držel hubu, aby nebylo slyšet hekani a pěkně mě nabíral. Najednou si stoupnul, jen si mírně potřepnul nademnou a stčil do mě svý dělo. Rovnou nadoraz. Bolest ještě větší. Už jsem myslel, že to nevydržím. Hotový anální peklo. Najednou začal Dušan nabírat na dechu a pomalu sténat. Jo, ať se vystříká, je to moje záchrana, pomyslel jsem si. Najednou vyndal čuráká a povídá mi"Lehni na záda. Máš pěknou díru, skoro je to jako píča." Poslušně jsem si lehnul na záda, nazvednul nohy "TO se mi libi, dělej, a zatlačil mi čuráka do dírky." Dal jsem si nohy na jeho ramena a nechal se prcat pekně tvrdě. "Hezky ti vycakam kundu, drž pěkně" . Najednou jsem citil pořádnej příraz a v prdelce jsem cítíl, jak se mi tam rozlejvá teplo. Dušan do mě pumpoval mrdku jak superman. Pak najednou přestal, a spadnul na mě. JEho čurák zůstal v mí díře a hrozně jsem chtěl, aby ho už vytáhnul. "Chtěl bys ho ven, ty zmrde ? " Zeptal se mě. "Tak si ho sám vytlač, dělej " Začal jsem pěkně tlačit ven, ale čurák jako by se nehnul. "Počkej, pomůžu ti" Lehnce se oddalil a povytahnul ho. Jak jsem citil, že se trošku pohnul, zatlačil jsem pořádně. Čurák vystřelil ven z prdele. Hezky jsem si prcnul, mrdka šla ven. Druhej prc, mrdka ze mě hezky vytejkala.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Gay

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře