Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

První lekce erotické povídky

Jmenuji se Nicoletta. Tehdy když to začalo, bylo mi dvacet let. Rozešli jsme se spolu, ale v dobrém, šlo o to, že nám oběma něco chybělo. Určitě nešlo o sex, ten byl naprosto perfektní a navíc po tom zjištění, že máme společnou zálibu - úchylku. Sadomasochismus. Vždycky mě bolest tak trochu vzrušovala, ale až on mě naučil jí využít. Byl a stále je masochista. Věděla jsem, že musím od něj chtít pravidelná setkání, jen jemu v tomhle uvěřím, prozatím.

"Ozvu se já tobě, ale ne dřív jak za dva měsíce, ať si ten rozchod ujasníme", řekl, když jsme udělali tečku za naším vztahem. Byl starší, ale to mi nevadilo. Po dvou měsících jsem čekala, že se ozve, jak řekl. Nic. Vypustila jsem to tedy z hlavy, když po 11 týdnech koukám doma na televizi a najednou zvoní telefon. Číslo neznám, přijímám tedy trošku rozpačitě hovor.Haló, čekám, kdo se ozve. Tak děvko moje za dvacet minut budeš stát připravená před domem jasný?! Vezmeš si nějaký červený kalhotky a sukni🡕 do půlky stehen. Fofruj.

Telefon utichl. Rozbušilo se mi srdce, nezapomněl na mě. Rychle jsem vyběhla do svého pokoje, ze šuplíku vytáhla červená tanga a ze skříně džínovou sukni🡕 , svlekla jsem se a zkontrolovala i svoji kundičku, byla vlhká a upravená. Před domem jsem stála připravená raději už po 15ti minutách, okamžitě jsem zahlédla přijíždět jeho auto do ulice a když zastavil u chodníku, beze slov jsem nastoupila. Po několika minutách jízdy jsme byli v jeho domě. Vešel první a hned se na mě otočil. Tady se svlékni do spodního prádla, řekl suše.

Nervózně jsem se tedy svlékla a na pokyn jeho ruky ho následovala do sklepa domu. Tam se mi naskytl neuvěřitelný pohled, byla tam kompletně vybavená mučírna. V okamžiku kdy jsem to zahlédla, začala jsem rychle přemýšlet, jestli jsem neudělala chybu, tohle nemůže dobře dopadnout, říkalo moje vnitřní já. Přemýšlela jsem, proč mě to tady nikdy neukázal, až teď. Kleknout!

Raději jsem poslechla. Přecházel po místnosti, otevíral skříňky, bylo jasné, že něco hledá. Snažila jsem se pozorovat co je ve skříních schované. Důtky, biče, proutky, rákosky, svorky, háky, stahováky, vibrátory, pouta🡕 a provazy. Víc jsem neviděla, ale i to mi stačilo. Dostala jsem strach, ale to už jsem cítila připínající se mi obojek. Přivedl mě k stolu s úchyty pro ruce, jen naznačil co mám udělat, ani nepromluvil. Ohnula jsem se tedy přes stůl, chytla rukama a nechala si je přivázat. Na obojku bylo oko, připnul k němu lano🡕 a to také přivázal ke stolu. Otevřel skříň s proutkama a začal je pokládat přede mě. Bylo jich celkem pět. Tak teď každým deset když nebudeš fňukat, jasný děvko? Ano Co ano, snad Ano pane, nejsem jen tak někdo jasný!!! Ano pane

Ozvalo se moje vnitřní já Tak, dostaneš padesát ran ty krávo, proč si na takovou blbost přistoupila. Vzal jeden proutek a bez jakéhokoliv varování začal. Jak dopadla první rána na můj zadeček chtěla jsem poskočit, uhnout nebo něco, ale těžký stůl a já k němu přivázaná, to nedovolil. Snažila jsem se být potichu, ale už u páté rány jsem začala vzlykat. Deset. Proutek odložil zpět do skříně a přišel ke stolu pro druhý, podíval se na mě. Uslzené oči už mi rozmazaly veškeré stíny, co jsem měla, slzy mi tekly po tvářích, ale snažila jsem se nefňukat. Vidíš ty moje malá kurvičko že to jde.

Jen jsem kývla, vzal druhý proutek a odešel. Cítila jsem, jak mě přejel rukou po zadečku a najednou další rána. Au vykřikla jsem a okamžitě si uvědomila, že by to mohla být chyba.

Zřejmě za to projevení zbylých devět bylo v neskutečně rychlém sledu s velkým důrazem, aby rány dopadaly na jedno místo a jen špičkou proutku. To už jsem bez servítků propukla v pláč a s obrovským strachem očekávala zbylých třicet ran. Přišel ke mně. Měla si být potichu ne? Omlouvám se, pane, málem jsem zapomněla na oslovení, musím si to pamatovat. Na ty je už pozdě, ukaž mi jazýček kurvičko, chytil mě za bradu a čekal. Raději jsem poslechla a vyplázla na něj jazyk. Vzal ho levou rukou mezi dva prsty a v pravé se mu objevil dřevěný kolíček na prádlo. Než jsem se pokusila schovat jazyk zpět do pusy, připnul mi ho na něj. Strašně to bolelo, nemohla jsem mluvit, jen huhlat. A pokračujeme, 21, 22, 23, pokračoval z vesela dál. Absolutní bezmoc, jinak to nešlo nazvat. Zadeček v ohni, jazyk v bolestech, slintala jsem a slzy už dopadaly i na stůl. Přestal, už jen dvacet, na nic víc jsem nemyslela. Beze slov ze stolu sebral čtvrtý proutek a okamžitě začal pokračovat. Už jsem to nemohla vydržet, křičela jsem co to šlo, přes ten kolíček to tedy moc nebylo. Poslední dvě rány této série, byly ještě tvrdší než všechny předchozí. Kurvičko, máš být ticho ne? suše mi pověděl a koukal mi do očí. Sundal mi kolíček z jazyka. Aaaa, au tho hlozně boví, překvapilo mě, že sundání bolí snad víc než ho tam mít a taky jsem zjistila, že mi není rozumět. Tak poslouchej kurvičko, čeká tě ještě deset, tak mi tu neřvi a hlavně se mi tu nepochčij jasný!! Ano pane, popravdě už jsem před chvilkou myslela, že se bolestí počůrám. Vypláznout! Myslela jsem, že mě nechá, ale bohužel. Raději jsem poslechla a vyplázla jazyk. Hodná kurvička, šup jeden a jelikož tu křičíš tak tady máš druhej, usmál se na mě.

Připadala jsem si jak ve zlém snu, ale hned první rána mě ujistila o opaku. Vydrž, vydrž, říkala jsem si. Bez varování přišla druhá a třetí rána. Ucítila jsem chvění v břiše, začala se mi podlamovat kolena a kdybych nebyla přivázaná za ruce a krk, spadla bych ze stolu. Další dvě rány jsem vůbec nevnímala, až ta další, šestá z poslední desítky, mě vtrhla zpět do reality. Najednou mi to došlo, udělala jsem se při tom. Při těch posledních čtyřech ještě dozníval můj první orgasmus a zadeček jsem měla v jednom ohni. Vidíš ty malá děvko, že se ti to líbí, řikal, když mi sundaval kolíčky z jazyka. Podíváme se jak ta tvoje prdel dopadla.

Cítila jsem jeho ruce přejíždět po prdelce, celá hořela. Začal mi stahovat kalhotky, něco měl v ruce, ale neviděla jsem na něj. Pohladil mě po kundičce a najednou mi tvrdě zatlačil do zadečku nějaké gumové dildo. Nepoužil žádný gel, šlo to pomalu a hrozně to pálelo. Samozřejmně, že se mu to povedlo a zarval ho do mě. Začal mě zadeček s ním projíždět a to bylo ještě horší. Když po několika minutách přestal, těšila jsem se, že je konec, ale to byla velká mýlka. Jelikož bylo dildo gumové, ohnul obě strany k sobě, bylo také oboustranné totiž, a přiložil mi ho takhle k zadečku. Ten tlak byl obrovský, ale když jste přivázaná ke stolu a chlap vám ho tam rve oběma rukama, není šance na útěk. Na jednu stranu byla obrovská úleva, když moje prdelka povolila a pustila ho dovnitř, zárověň ale ten tlak na ní jak přicházel dvojitě jsem myslela že nevydržím. Pořád ho tlačil víc a víc do mě až najedn ou byl ve mně celej. Prdelka se mi za ním zatáhla. Tak a máš jí hezky plnou, a začal se smát. Odvázal mě. Donutil se postavit a chodit po místnosti. A teď se hezky posadíme s nohama u sebe ano?

Vyděsila jsem se, ale to už mě posadil hrubě na židli🡕 a nohy svázal pod koleny k sobě. Zadeček jsem měla úplně narvanej a hrozně to tlačilo.

Tady máš hodiny děvko moje, hodinu a půl si tu posedíš a pak přijdu, s těmito slovy odešel a já zůstala sama ve sklepě.

Bála jsem se, jestli mě tam nenechá třeba i umřít, ale opravdu přišel přesně jak řekl, v ruce měl moje triko a dámské džíny. Rozvázal mě.

Oblékni si to a hned, pojedeš domů. Můžu si ho vyndat? Ne!

Oblékla jsem si tedy kalhoty🡕 i triko, vedl mě po schodech nahoru, vůbec jsem nemohla do schodů jít, bolel mě zadek a on to věděl. Otevřel mi dveře u auta a zavřel je za mnou když jsem se s problémy posadila. Celou cestu jsme mlčeli. Zastavil u mého paneláku. Můžu přijít znovu? zeptala jsem se najednou až jsem z toho byla sama překvapená. Jistě, zavolám Ti kdy přijedu a odvezu si Tě, ale teď si pamatuj, že máš zakázáno použít výtah a až doma se můžeš vyprázdnit, jasný? Ano, políbila jsem ho na tvář a vyrazila.

Každý schod byl utrpení, ale nakonec jsem těch pět pater zvládla. Odemkla jsem a vlezla do bytu, okamžitě zavřela dveře a vyčerpaná se o ně opřela. Pomalu jsem po nich zklouzla dolů a těžce dosedla na zem. Už to musím vyndat sakra! Došla jsem tedy na gauč, svlékla si kalhoty🡕 , roztáhla nohy a zatlačila jsem. K mému překvapení se mu nechtělo ven, musela jse tedy zatlačit víc, tlačil na hranu mojí dírky tak dlouho a tak bolestivě, že jsem musela přestat. Strčila jsem si na kraj jeden prst a pak druhý, roztáhla jsem si prdelku co to šlo a znovu zatlačila. Tentokrát se pohnul a rychle vyjel ven a spadl na zem. Byla to obrovská úleva. Sice mě bolel zadek zevnitř i z venku, ale byla jsem tak vzrušená z toho odpoledne, že jsem si musela dvakrát vyhonit kundičku.

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře