Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

První lesbická a úžasná zkušenost erotické povídky

Jmenuji se Sára, a je mi 15 let, na začátku roku 2016 mi bude 16 let . . Mám už za sebou i několik zkušeností s klukama... a však žádné nemám s holkama. . Nijak mě to ani nelákalo, si pořádně užít s holkou. . ani ta představa o tom, že mi například prstí kundičku mě nebrala. . avšak asi před týdnem jsem šla spát ke kamarádce. . přinesla jsem nějakou komedii, a koukala jsem s ní na filmek na gauči. Film byl docela srandovní, ale neměl hlavu ani patu, prostě to byla jen taková blbost. .

Asi v 10 hodin jsem si s ní šla lehnout, já i ona jsme měli vlastní postel, takže jsme leželi oddělené... byla jsem na mobilu, a psala si s jedním klukem, který mě docela zajímal, ale po chvíli psaní jsem od postele kamarádky slyšela divné vzdychání. . bylo mi to divné, protože by se přede mnou kamarádka přece nedělala. . no, někdo mi říkal, že se prý holky před sebou nestydí. . u mě to tak nebylo . . většinou se každého bojím, jsem spíše taková samotářka. .

Asi po půl hodině slyším pořád silnější a silnější vzdychání, opravdu mi to bylo divné, tak jsem se nahnula abych se podívala na kamarádku, a viděla jsem, jak se jí pod peřinou hýbala ruka, tma totiž velká nebyla, protože její dům leží po lampou ve vesnici. . takže dovnitř svítí světlo. Hodně mě to vzrušilo, no tak jsem musela prostě rukou zajet na kundičku a začít se pomalu dělat. Kamarádka se v tu ránu zvedla, a přišla ke mně. . - , , Copak tu děláš?. . pak se na mě usmála a lehla si ke mně. . já jsem byla pořád v šoku, a nevnímala jsem okolí . . nemohla jsem uvěřit co právě udělala. . a co právě udělá dál. . rukou mi začala hladit na hrudníku prsa, mačkat mi bradavky. Když jsem se vzpamatovala, nemohla jsem věřit, co právě dělá. . když pak rukou sjela k mé kundičce, tak mi pusou začala kousat bradavky. . moc se mi to líbilo, a bylo to na mě asi vidět. . protože po chvíli zvedla hlavu a začala mě líbat na hrudníku, poté na břiše a až sjela k mé kundičce, kterou začala lízat a prsty zajíždět dovnitř. . po týhle akci🡕 co udělala jsem musela vzdychat. . bylo mi to strašně příjemné. . pak si lehla ke mně a dělali jsme se rukou navzájem, prstili jsme se a pokojem se ozýval jen silný vzdech nás obou. . já jsem už začala cítit, že se za chvíli udělám, a tak jsem jí rukou začala přirážet víc a víc do kundičky, až jsme se obě udělali navzájem. . pak odešla, poděkovala a obě jsme usnuli. . další den ráno jsme o tom nemluvili. . a asi jsem změnila názor na holky, protože tohle bylo úžasný. . určitě si to s ní někdy zopakuju. .

🕙 Přidáno 31.5.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře