Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

První orál erotické povídky

Dneska ke mě přišel jeden nejmenovaný klik (stejně ho neznáš) a docela sme si užili.

Ano, užili a jak? No dobře, přišli jsme spolu ze školy a zapli jsme si počítač. Naštěstí nikdo nebyl doma, protože jinak bysme těžko prováděli věci níže napsané.

Zapli jsme si počítač a začali jsme hledat nějaké erotické stránky. ÁÁÁ starý známí lion.cz. Kamarádovi budeme říkat třeba Kuba. Kuba pomalu ale jistě topořil.

Najednou povídá - Kurva, ten net je dneska pomalej jak prdel." Tak sem usoudil, že by bylo lepší zapnout DVD a vložit disk s lechtivým obsahem.

Který chceš cédéčko?", zeptal jsem se.

To červený, "odpovědl Kuba.

Zasunul jsem proto červený cédéčko, na kterém bylo všechno možné od masturbace až po orální sex. Kuba se zvedl a sundaval si kalhoty🡕 . Povídám mu - Lehni si na postel, " Honza neprotestoval a jen v tričku a bílých slipech si lehl na mou postel. Pustil jsem mu jeho oblíbené video a klesnul jsem k němu a říkám - Tak začnem!"

Šáhl jsem pod deku a nahmatal něco tvrdého. Ách to byl jeho už ztopořený divoch. Popadl jsem ho a začal s nim udatně lomcovat. Nahoru dolů, nahoru dolů. Najdenou mě napadlo, že bych mohl zkusit dosud mnou nevyzkoušenou techniku. Orální sex. Naklonil jsem se před jeho velkou kládu a přiložil ústa na jeho penis. Kuba zasténal. Tak sem tedy pokačoval. Kuba se podivně cukal a vypadal, že se mu to líbí.

Najednou mi říká - Počkej chvíli". V hlavě se mi honily otázky proč? Já chci počkat na konec toho videa, tam jsem se ještě nikdy neudělal, " pověděl Kuba. Chvíli jsem čekal a přitom sem si hrál s jeho kládou. Ok, jdu na věc. Zase jsem uchopil jeho penis a začal jsem si s ním hrát, cucat, stahovat a olizovat. Kuba nic neříkal a najednou cítím teplou kapalinu v puse....... To je jeho sperma. Překvapila mě ta chuť, ale vychutnával jsem si jí až do poslední kapky. To vzdychání jsem slyšel ještě týden...

Na tohle nikdy nezapomenu...

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Gay, Masturbace

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře