Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

První rande z Tinderu erotické povídky

Karel a Honza jsou nejlepší kamarádi s věkem lehce přes třicet, často se potkávají na víně, pivu a jídle. Karel vede spořádaný, skoro až nudný partnerský život. Žije už dlouho s jednou přítelkyní a Honza má pocit, jestli spolu po těch sedmi letech nejsou hlavně ze zvyku. Honza žije naopak zcela odlišný život, vážnou známost už dlouho neměl a jeho vztahy mají časový horizont v řádu dní či týdnů. Je prostě docela přelétavý, je hodně komunikativní, vzhledem určitě hezčí než čert, finanční střední třída a má dost volného času na randění. Honzovo hlavní nešvar je náročnost, prostě se mu líbí jen pěkný a sportovní holky a navrch má rád, když je daná slečna chytrá. Takovéto dívky potkává často, ne málokrát to s nimi vyjde a odvede si je k sobě domů, kde partičku šachu rozhodně nehrají. Tyhle holky, náročné, ale sami neznalé, co vlastně chtějí, celkem brzy prchají za někým hezčím, bohatším, zábavnějším.

Honza a Karel tedy na svých schůzkách u jídla a pití mají o čem mluvit. Karel si Honzu rád dobírá, že tímhle stylem bude do 50 sám a pak bude brát každou, která roztáhne nohy.
Honza není žádný skrblík, ale první rande většinou preferuje někde v centru Prahy v kavárně nebo vinárně a dále se uvidí. Tentokrát tomu dal trochu více. Jeho nový objev Dominika, sličná koncipientka, v komunikaci zmínila zálibu ve zvířatech a pivu, a protože pražskou zoo a Staropramen každý Pražan zná, vydali se spolu na první rande do Plzně do místní zoo a na exkurzi do pivovaru, jež netřeba představovat. Vyzvedl ji u jejího domu a v hlavě si hrál s myšlenkami, jak to dopadá, když mladá pohledná dívka sedne cizímu muži do auta. V jeho fantaziích taková kráska podlehne šarmu pana řidiče a sama mu navrhne vykoupat se v blízkém jezeře a při koupání si spolu perfektně užijí. Podobné myšlenky měla i Domča. Trochu se zdráhala na první rande jet v autě s cizím mužem, ale když Honza má na Instagramu tolik fotek s rodinou a synovci, takoví chlapi určitě nejsou zvrhlí úchylové, co na první slepé odbočce sjedou ze silnice a na nebohé ženě uspokojí svoje nízké pudy. Tak si to alespoň obhajovala. Cesta dobře zajetou Octavií probíhala zcela v pohodě, trapné ticho se nekonalo, koupání v jezírku a slepá odbočka taky ne. Zoo a pivovar Dominiku i Honzu bavily. V zoo v jeskyni s netopýry se Domča k Honzovi nadstandardně tiskla a on si mohl zblízka přivonět k její vůni. V pivovaru by se k ní po několikátém pivu tiskl on, ale pít nemohl a odvahu nesebral, tak o tom alespoň fantazíroval. Byla sobota večer, a tedy čas opět vyrazit domů. Honza od toho neměl poprvé žádná velká očekávání, ale když Dominika sama navrhla, že by v Plzni klidně přespala, vytáhl s úsměvem booking a hravě našel pěkný tříhvězdičkový hotel.

Ubytovat se bylo snadné a rychlé, kartáček na zuby a pastu vyřešilo blízké dmko a tak společně vyrazili na večerní zábavu. Společenský život v Plzni je v sobotu večer slušný a dobrá restaurace s možností diskotéky o patro níže splnila svůj účel. Dominika si Honzovo pozornost užívala, taky se občas pěkně líbali a on si mohl osahat větší trojky, které nad štíhlým pasem byly jedním slovem božské. Na Domče místní kluci mohli oči nechat a nejeden by si jí ihned odtáhl do svého bytu, kde by jí ukázal, jak se to dělá na západě Čech. Hoši měli smůlu, ten večer patřili jen sami sobě a věnovali si plnou pozornost.

Kolem půlnoci se vrátili do hotelu, protože bylo jasné, že dnešní večer není o pití a tancování do rána, ale Honza se těšil, jak tuhle kočičku pěkně ošuká a udělá jí taky na Plzeň pěkné vzpomínky. Když se vrátili do pokoje, Dominika se začala zdát být trochu nervózní. V jejích letech těsně pod třicet už to mohlo být trochu zvláštní, ale každý to poprvé vnímá jinak. Oba mají rádi hygienu, tak se zašli postupně osprchovat. První Honza, který to vzal rychle, erekce už byla v plném proudu, jen se zamyslel, co ho s takovou kočkou čeká. Po něm šla do koupelny Domča, dávala si načas a jeden by u její sprchy a příprav skoro usnul. Když se ale vrátila do pokoje, vypadala skvěle. Pěkně namalovaná, ručník obtočený kolem těla na těch fantazii budících místech a chůze šelmičky. Honza si ji chtěl rozbalit, tak vyskočil z postele, ručník taky kolem těla a šel jí naproti. Dlouze se začali líbat a ona mu zajela pod osušku, kde už na ní čekalo šestnáct centimetrů masa. Tahle velikost jí vyhovovala, zažila už party na koleji, která skončila sexem se studentem z Ghany, a to už na ní bylo moc a neužila si to jako s pěknými českými čísly. Chtěla mu ho na úvod vykouřit, ale kuřbě Honza zase tak nehoví a když měl u sebe takové tělíčko, viděl to jasně. Zde není na co čekat, chce dovnitř. Sundal Domče její ručník, pomazlil se s těmi božskými tvary a položil Domču na postel. Domča má ráda předehry, ale znají to všichni, napoprvé to může být rozpačité a nucené, a to že ji chce prostě hned opíchat ji maximálně potěšilo. Některé holky by takhle bez přípravy potřebovaly gel. Ne tak ona, už se na Honzu tak těšila, že měla svého gelu na rozdávání. Na rande z Tinderu chodila celkem často, ale většinou se z toho vyklubali egoisti a pitomci, sex tedy už taky pár měsíců neměla. Stále brala prášky, a přestože je v životě dost zodpovědná, sex s cizím sympatickým klukem na prvním rande, a navíc bez gumy, jí tak rozdělal, že když Honza vytáhl kondom, rázně ho odmítla, že ho chce v sobě cítit tělo na tělo. Honza je taky spíše zodpovědný typ, ale hádejte se s takovou holkou, když vám potvrdí prášky a že chce Vaše péro pěkně bez gumy. Navíc se bláhově domníval, že ho včas vytáhne, přestože nic mu nedělá větší potěchu, než zůstat uvnitř a stříkat.

Domča tam tedy ležela s roztaženými nohami a Honza na nic nečekal. Přestože má větší boky a prsa a jen skoro až dětsky úzký pas, její kundička byla tak těsná, že i lehký nadprůměr se tam cítil parádně plně. Jí se v hlavě promítaly všechny ty doporučení, jak má jít do postele s chlapem nejdříve po třetím rande, až si ho trochu prověří a teď tam leží jak sprostá coura, kterou píchá chlap, kterého osobně zná ani ne 24 hodin. Tahle myšlenka ji rozdělala snad ze všeho nejvíce a ona to po jeho šikovném přirážení měla těsně na krajíčku, což pro ni na první sex a na zádech bylo překvapení. Nejlépe se za ty roky udělá nahoře. Honza se mezitím rád vyměnil, i on už měl na mále a kdyby ještě chvíli nad Domčou pokračoval, tak by porušil svůj slib sám sobě a vystříkal ji. Přesun dolů mu dal chvíli možnost odpočinku, ale když na něm Dominika začala jezdit a on viděl, že se na něm nezadržitelně udělá, přitiskl si jí k sobě a za jejího chrčení se do ní vystříkal. Měla tak pěkný orgasmus, tělo jí vibrovalo jak struna, že jí ho snad i záviděl, ale hlavně byl pyšný, že takovou kočku tak pěkně uspokojil. Oba už byli příjemně unavení a než ráno vstali z postele, došlo i na romantické předehry, než si spolu opět báječně zašukali.
Že by už Honza nevykládal Karlovi příběhy o tom, jak to po týdnu a pár nocích vyšumělo a místo toho se taky trochu usadil?

🕙 Přidáno 27.1.2023
📂 Kategorie: Šukání, První sex, Párty, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře