Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

První sex na WC erotické povídky

Takhle jednou jsem šel z naší třídy za jednou holkou. přesněji řečeno za mojí holkou. [Jméno holky neřeknu], věděl jsem, že bude na schodech - ) Šel jsem za ní, ale ona mě vzala za ruku a šla semnou. Nevěděl jsem kam, ale pak jsme došli na WC (holčičí) když jsem se zeptal proč mě tam vtáhla tak nic neřekla, ale dala mi ruku do kalhotek. Nevěděl jsem v tý chvíli co dělat, ale pak jsem si její kundičku prohmatal.

Hladil jsem jí a pak jsem do ní zkusil dát prst. Vyteklo něco. Nějaká tekutina, vytáhl jsem ruku a kouknul se na ní. . Ona mi řekla ať si líznu, styděl jsem se, ale udělal jsem to. Chutnalo to divně, ale vzrušovalo mě to. Pak jsem dal už ruku do kalhotek sám, a strčil jsem tam už 2 prsty, bylo to nádherné, a pak sme se začali líbat, já se líbal poprvé a to bylo taky krásné - 3 Ona otevřela kabinku kde je záchod, sklopila prkýnko dolů a sedla si na záchod. Sundala si kalhotky, roztáhla nohy a začala jí prohánět. Já šel k ní, kleknul jsem si a trochu jsem jí olíznul, ona zvedla oči, takže mi bylo jasný, že mám pokračovat. Lízal jsem jí a přtiom jsem jí prstil. Ona hekala a já přestal a zamknul jsem kabinku. . pak jsem si sundal kalhoty🡕 , a trencle. Ona mi ho začla hladit a mě se postavil, chtěl jsem jí ho tam strčit, ale ona prej - máš kondom? Řikám, že nemám a ona, že mi dá. . Dala mi ho a mě celkem dlouho trvalo než jsem si ho nasadil. . Protože jsem ho měl na ptákovi poprví. I samotný nandávání bolelo, a co potom mrdání? Chtěl jsem ho zasunout, ale zastavilo nás to, že to tam moc nešlo. Ale pak jsem dal trochu síly a byl tam, já vytekl. Uplně jsem to cejtil jak moje spermije jsou v kondomu. Ale pak se to rozjelo, ona hekala. . A mě to utěšovalo...

Pak si zesedla ze záchoda a klekla si na 4 abych jí to tam šoupnul ze zadu. Poté si sundala i podprsenku takže jsem jí za ně mohl chytit Když jsem jí ojel tak jsem zase hladil její super neprotahanou kundičku. Sundal jsem šprcku a vylil jsem všecky sperma do záchoda, spláchl. Slyšeli jsme našho učitele na Matiku tak jsme byly furt zamčení a potichu. Pak jsme se oblékli a šli jsme na hodinu.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Orál, První sex, Sperma

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře