Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

První sex na WC erotické povídky

Takhle jednou jsem šel z naší třídy za jednou holkou. přesněji řečeno za mojí holkou. [Jméno holky neřeknu], věděl jsem, že bude na schodech - ) Šel jsem za ní, ale ona mě vzala za ruku a šla semnou. Nevěděl jsem kam, ale pak jsme došli na WC (holčičí) když jsem se zeptal proč mě tam vtáhla tak nic neřekla, ale dala mi ruku do kalhotek🡕 . Nevěděl jsem v tý chvíli co dělat, ale pak jsem si její kundičku prohmatal.

Hladil jsem jí a pak jsem do ní zkusil dát prst. Vyteklo něco. Nějaká tekutina, vytáhl jsem ruku a kouknul se na ní. . Ona mi řekla ať si líznu, styděl jsem se, ale udělal jsem to. Chutnalo to divně, ale vzrušovalo mě to. Pak jsem dal už ruku do kalhotek🡕 sám, a strčil jsem tam už 2 prsty, bylo to nádherné, a pak sme se začali líbat, já se líbal poprvé a to bylo taky krásné - 3 Ona otevřela kabinku kde je záchod, sklopila prkýnko dolů a sedla si na záchod. Sundala si kalhotky🡕 , roztáhla nohy a začala jí prohánět. Já šel k ní, kleknul jsem si a trochu jsem jí olíznul, ona zvedla oči, takže mi bylo jasný, že mám pokračovat. Lízal jsem jí a přtiom jsem jí prstil. Ona hekala a já přestal a zamknul jsem kabinku. . pak jsem si sundal kalhoty🡕 , a trencle. Ona mi ho začla hladit a mě se postavil, chtěl jsem jí ho tam strčit, ale ona prej - máš kondom? Řikám, že nemám a ona, že mi dá. . Dala mi ho a mě celkem dlouho trvalo než jsem si ho nasadil. . Protože jsem ho měl na ptákovi poprví. I samotný nandávání bolelo, a co potom mrdání? Chtěl jsem ho zasunout, ale zastavilo nás to, že to tam moc nešlo. Ale pak jsem dal trochu síly a byl tam, já vytekl. Uplně jsem to cejtil jak moje spermije jsou v kondomu. Ale pak se to rozjelo, ona hekala. . A mě to utěšovalo...

Pak si zesedla ze záchoda a klekla si na 4 abych jí to tam šoupnul ze zadu. Poté si sundala i podprsenku🡕 takže jsem jí za ně mohl chytit Když jsem jí ojel tak jsem zase hladil její super neprotahanou kundičku. Sundal jsem šprcku a vylil jsem všecky sperma do záchoda, spláchl. Slyšeli jsme našho učitele na Matiku tak jsme byly furt zamčení a potichu. Pak jsme se oblékli a šli jsme na hodinu.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Orál, První sex, Sperma

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře