Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

První zvážení erotické povídky

Můj den mi začal tak nějak stan🡕 dardně, ráno jsem šel do kanceláře na pracovní schůzku, následně jsem měl kávu🡕 s kolegou, ale i přesto jsem měl plnou hlavu myšlenek toho, jaká dnes asi bude návštěva u milostivé slečny. Sám jsem totiž přišel s nápadem, že ona bude můj hlavní motor pro to, abych měl super postavu, proto jsem jí pár dní před lekcí navrhl, že bude kontrolovat šířku mého pasu a zároveň váhu. I proto jsem z kanceláře jel rychle domů, kde jsem provedl požadovanou úpravu svého přirození, oblékl jsem se a jel koupit krejčovský metr, který si slečna vyžádala.

Následně jsem před sebou měl ještě cca hodinu v autě na to, aby se mi hlavou honily myšlenky, co se dnes při lekci bude dít.

Slečna byla přítomna na jiném místě než dříve, byl jsem hodně zvědavý, jaké to tam asi má. Zaparkoval jsem a v přesně dohodnutý čas jsem netrpělivě čekal u dveří na otevření. Miluju první vteřiny v její přítomnosti. Překrásné tělo a absolutně nejkrásnější slečna, kterou znám mi otevírá dveře a v podstatě ihned mi přikazuje svléknout se a odevzdat odměnu za její čas. Vidím jen její postavu, vzhledem k tomu, že mám přísný zákaz podívat se slečně do očí. Potom mi přikázala jít před ní po schodech nahoru, opravdu zvláštní pocit, když vím, že je za mnou a prohlíží si mě, nahého a rozklepaného. Po příchodu do koupelny jsem si na rozkaz stoupl do vany a užíval si ty chvíle, kdy mne slečna myje svými něžnými ručkami. Následně jsem si klekl před vanu a mohl naopak umýt já její tělo, miluji to její překrásné pozadí, vážně jsem do toho zadečku blázen. Dále jsem si dle dalších pokynů navlékl tanga, dal ruce za hlavu a čekal. Slečna přinesla váhu, zapsala do statistik aktuální stav. Byl jsem samozřejmě upozorněn, že bych měl zhubnout, a proto do příští návštěvy musím shodit dvě kila, s tím, že termín další návštěvy je do měsíce. Pokud tak neučiním, mi slečna udělí na úvod studenou sprchu a vyplatí 15 ran přes pozadí. Mám od ní moc rád výprask, ale musím to splnit, protože tento trest bude zřejmě jiných rozměrů. Pak mi slečna zavázala oči, šli jsme do pokoje, kde byl příjemný vánek z větráku. Položil jsem se na postel a slečna mi střídavě mučila a vzrušovala. Bolestivé rány přes genitálie od milostivé slečny prostě zbožňuji. Vždy jsem dostal i facku přes penis, když jsem bez dovolení měl svůj penis biť mírně vzrušený. Slečna si pak klekla a vystrčila na mě svou prdelku. Mým úkolem bylo jí pusinkovat, dokud neřekne dost. Následně jsem si musel kleknout na zem před postel a slečně svým jazykem dopřát pocit vzrušení a spokojenosti. Hrozně mi bolela kolena, jazyk i za krkem, jenže přestat bez dovolení by znamenalo potrestání, proto jsem tu bolest musel vydržet, podpořilo to i občasné vzrušování mého přirození nožkou slečny. Pak jsem si opět lehl na postel, slečna mi rukou uspokojovala, nicméně vždy těsně před výstřikem přestala a dala mi přes penis facku.

Po nějaké chvíli tohoto trápení mi přikázala opřít většinu mého těla podél zdi tak, aby můj penis byl co nejblíže ústům. Zřejmě byla s touto uvolňující lekcí spokojena, protože mi pak rukou udělala, část výstřiku mířila do mých úst, i když mi to příliš nechutná, mám rád pocit ponížení před touto krásnou dámou. Slečna ze mě pak setřela ubrouskem zbytek spermatu, chvíli jsme si povídali, je to ve skutečnosti celkem normální a super mladá krásná holka, takže rozhovory s ní mě vždy bavily. No a závěrečná sprcha, oblékl jsem se a vyrazil směrem k domovu. Lekcí jsem se slečnou měl už nespočet, ovšem tato byla velice příjemná a spíše odpočinková a uvolňující. Příště si jistě dobrovolněji řeknu o přísnější hodinku či dvě.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: BDSM

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře