Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Ranní překvapení erotické povídky

Ještě jsem ležel rozespalý v posteli, když mi krátké cinknutí zvonku u dveří připomnělo, že mi ráno kolegyně slíbila předat podklady na dnešní jednání, které pro mě připravila. Sama to nabídla, což mě trochu překvapilo, ale byl jsem rád za ušetřenou cestu do kanceláře v centru a ona má můj byt přece cestou. Chtěl jsem vstát a jít otevřít, ale polila mě vlna horka.

Mám ranní erekci, takhle nemůžu jít přece otevřít. Chvilku jsem musel počkat, než opadne. Cinkla znovu, a přestože byla na mém pyžamu ještě trochu boule, šel jsem otevřít. Ve dveřích stála elegantně oblečená, spoře nalíčená a usměvavá jako vždy.

Jakmile ke mně zavanula vůně jejího parfém🡕 u, okamžitě se mi ranní erekce vrátila a ještě s mnohem větší silou. Všimla si toho, i když jsem se vše snažil zamaskovat změnou postoje strnulým úsměvem a překrytím oněch partií ručníkem, který jsem si cestou ke dveřím vyzvedl, abych se osprchoval. Jenom tam zavadila pohledem a s vlídným úsměvem plným pochopení udělala ze dveří krok vpřed. Byl jsem ze situace trochu strnulý a nestihl ustoupit, takže ke mně Lucie přistoupila tak, že se svým stehnem přitiskla přímo na můj ztopořený penis, který ještě zareagoval slabým cuknutím. Něžně mi do ucha řekla, že by si dala kávu🡕 a pomalu se vydala krátkou předsíní do kuchyně. Na stěně viselo kolo ještě neumyté z mého včerejšího trochu adrenalinového výletu. Při pohledu na něj se cestou zase jen otočila na mě a mírně se pousmála. Složku s připravenými dokumenty položila na stůl, zatím co já jsem stále ještě trochu opařený přešlapoval na prahu do kuchyně. Zapnula rychlovarnou konvici na kuchyňské lince, podívala se na mě a zeptala se, zda jsem se nechtěl jít osprchovat, když mám v ruce ten ručník. Kývl jsem na souhlas a řekl, ať se posadí a udělá si pohodlí. Sundala si sako, pod kterým měla bílou elegantní halenku s hlubokým dekoltem a pověsila jej přes opěradlo židle🡕 . Udělám ti zatím snídani, řekla nekompromisně a otevřela ledničku. Nemělo smysl klást odpor. I v práci byla jako zkušená asistentka zvyklá rozhodovat v některých věcech za mě. Přemýšlel jsem ve sprše jak trapnou situaci zahrát do autu a čím to přebít, ale po ránu nebývám příliš nápaditý.

Moje tělo a mysl se probouzejí velice pozvolna a plně aktivní bývám až kolem deváté. Vyšel jsem ze sprchy a zamířil do ložnice, abych se konečně oblékl, ale zůstal jsem stát skoprnělý ve dveřích. Ležela nahá v mé posteli a měla zase ten nádherný chápající úsměv. Vlezl jsem si k ní a několikrát jsme se milovali. Bylo to něžné a opatrné, ale zároveň i vášnivé. Když jsme skončili s milováním, zase se jenom usmála a řekla, ať neprošvihnu tu schůzku. Zbývala už jenom hodina času a ještě jsme se nestihli nasnídat.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Šukání

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře