Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

S Markem jsem chodila necelé dva měsíce erotické povídky

S Markem jsem chodila necelé dva měsíce a byl to můj první kluk. Zažila jsem si s ním první líbání a mazlení, pořád jsem ale byla panna. Občas jsme u sebe zůstávali přes noc, buď já u něj, nebo on u nás. Bydlíme od sebe asi padesát kilometrů, takže jsme si to vždy maximálně užili, ovšem bez samotného sexu.

A pak začaly letní prázdniny, konec školy, a tak jsme se domluvili hned na první prázdninový víkend. Doma jsem si do cestovní tašky sbalila pár věcí, sedla na vlak a za pár hodin mě Marek čekal na nástupišti. U něj doma nachystal vynikající večeři, vypili jsme trochu červeného vína a večer si pustili film. Moc nás ale nebavil, spíš jsme se věnovali sobě než filmu. Marek vstal, došel k televizi a film vypnul. Pomalu došel zpátky k jeho velké, pohodlné posteli, lehl si a objal mě. Neměl na sobě triko a jeho svalnaté ruce mě pevně držely. Jeho pokoj osvětlovalo tlumené světlo maličké lampičky. Chvíli jsme si koukali do očí, pak se ke mě Marek opatrně naklonil a políbil mě na ústa. Po chvíli přešel z něžných a opatrných polibků na polibky vášnivé a já mu je vracela. Chvilku jsme si tak vychutnávali naše rty, když v tom Marek sklouznul k mému krku a začal mě na něm líbat. Začala jsem se trochu vrtět, protože jsem na krku strašně lechtivá, ale Marek na mě ležel vrchní polovinou těla, tak jsem se nemohla moc bránit. Pomalu sklouzával až k výstřihu a rukou mi vklouznul pod tričko. Rychle jsem mu ruku odstrčila se slovy - "Tam ne, broučku.¨ Nebyla jsem spokojená se svou postavou a neměla jsem ráda, když mi sahal na břicho. Marek naštvaně vzdychl a posadil se na okraj postele, ke mně zády. Zvedla jsem se a zezadu ho opatrně objala a čechrala mu vlasy. "Proč ti to tak vadí?¨ ptal se mě Marek. "Promiň, ¨ říkám", ale víš, jaký mám kvůli těm mým špekům komplex.¨ To ho dost naštvalo. Podíval se mi do očí a řekl - "Tohle už nikdy neříkej, dobře? Teď si to u mě budeš muset vyžehlit.¨ Chtěla jsem, aby už se na mě nezlobil, a tak jsem se zeptala - "A čím?¨ Při těch slovech jsem mu hladila svalnaté záda. "To už nechám na tobě, ¨ odpověděl a dál trucovitě ležel a odmítal si ke mě lehnout, tak jsem přebrala iniciativitu já. Zvedla jsem se z postele, přešla jsem před něj a obkročmo se mu posadila na klín. To ho dost překvapilo. Co ho ale překvapilo ještě víc, bylo to, že jsem si přes hlavu přetáhla tričko a seděla jsem mu na klíně jen v podprsence. Nevěřícně si mě prohlížel a pak řekl - "Hmm, tak v tom případě ti odpouštím.¨ Usmál se a znovu jsme se začali líbat.

Chvíli mě líbal na krku, chvíli na prsou, ale brzo ho to omrzelo. Chytil mě pod zadkem a zvedl mě. Potom mě nežně položil na postel a zeptal se, jestli mi může sundat podprsenku. Kývla jsem na souhlas. Začal mi jazykem přejíždět přes ztvrdlé bradavky a ve mně rostlo vzrušení. Po chvilce mě začal líbat i na břiše, ale když jsem se trochu zavrtěla, vrátil se k laskání mých prsou. Slastně jsem přivřela oči. Jeho ruce mi bloudily po těle a pak mi jednou zajel i pod kalhotky. Začal mě hladit po kundičce a já jsem pomalu vlhla. Během chvilky toho hlazení jsem byla tak vzrušená, že jsem si kalhotky sama stáhla. Marek se jen usmál a pokračoval. Když jedním prstem zabloudil až dovnitř, slastně jsem vydechla. Začal mi dráždit poštěváček a při tom mi stále laskal mé tvrdé bradavky. Roztáhla jsem pomalu nohy od sebe a umožnila jsem mu tak úplný přístup k mé mokré kundičce. Pak se Marek zvedl od mých prsou a přesunul se pomaličku dolů. Jazykem přejel přes mou lasturku a začal mě lízat. Vzrušením jsem skoro nedýchala. Špičkou jazyku mi dráždil poštěváček a pomáhal si prsty. Já si hladila prsa a sem tam slastně vzdychla.

Marek si druhou rukou zajel do trenek. Po chvíli lízání jsem mu to chtěla alespoň trochu oplatit, tak jsem se opřela o lokty a nadzvedla jsem se. Marek přestal a já jsem ho donutila si lehnout na záda. Začala jsem mu líbat bradavky, to měl rád. Nikdy předtím jsem mu nekouřila, ale chtěla jsem, aby si taky trochu užil, a tak jsem se přesunula níž a stáhla mu trenky. Jeho penis krásně stál. Něžně jsem ho vzala do ruky a přejela od kořene až nahoru. A pak jsem jazykem přejela přes jeho žalud. Marka to překvapilo. "Nemusíš to dělat, jestli nechceš, lásko, ¨ řekl mi, ale bylo na něm vidět, jak moc je mu to příjemné. Proto jsem řekla - "Chci to zkusit, ale ještě nikdy jsem to nezkoušela, tak to neumím.¨ Marek se pěkně usmál a odpověděl - "To nevadí, budu tě navigovat.

Pod jeho instrukcemi jsem si hrála s jeho penisem. Chvíli jsem mu jazykem jezdila po špičce žaludu, chvíli jsem ho strčila do pusy celého, kam jen to šlo. Sice jsem byla z počátku neohrabaná a nebyla jsem si jistá, jestli to dělám dobře, Markovi se to ale líbilo a hladil mě při tom po vlasech. Po chvíli jsem se trochu odtáhla a přitulila se k Markovi. Ten mě líbal ve vlasech a já jsem byla opět vzrušená. Lehla jsem si na záda a Marek si lehl na mě, pořád mě líbal. Roztáhla jsem od sebe nohy a Marek se zarazil. "Víš, nechci tě do ničeho nutit, a zrovna když je to tvá premiéra. Nechci využít toho, že jsi vzrušená a...¨ Už nedopověděl, slíbla jsem jeho slova z jeho rtů. Usmála jsem se na něj a řekla - "Do ničeho mě nenutíš. Chci to sama.¨ Překvapilo ho to a chvíli se ujišťoval, jestli to myslím vážně. Pak se naklonil a z šuplíku svého nočního stolku vyndal kondom. Odvalil se a rychle si ho nasadil na svůj penis. Potom si na mě znovu opatrně lehl.

Naposledy se ujistil o tom, že to vážně chci, a já na souhlas ještě víc roztáhla své nohy. Přiložil svůj penis ke vchodu do mé kundičky a pomalu přitlačil. Pevně mě obja a vnikl do měl. Ten zvláštní tlak mě celkem zaskočil, ale nebolelo to. Když byl úplně ve mně, zeptal se, jestli jsem v pohodě, a já přikývla. Tak pomalu pokračoval a mírně zrychlil. Po chvíli jsem se dokonale uvolnila a sladila s Markem své pohyby pánví. Bylo to úžasné, a tak jsem Markovi řekla, že může zrychlit. Marek přirážel a já nemohla udržet své vzdechy. Měnil rytmus a rychlost a já za chvíli cítila, že už brzo budu. Marek to na mě poznal a tak ještě zrychlil. Pak jsem ucítila přicházející vlnu orgasmu a prohnula se slastí. Nehty jsem se zaryla do Markových zad a vykřikla jsem. Chviličku po mě se udělal i Marek. Byl to nádherný pocit a já byla šíleně vyčerpaná, ale šťastná. V objetí jsme pak usnuli.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Orál, První sex

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře