Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

S Petrem ve sprchách erotické povídky

Ahoj. Jmenuji se Tomáš, je mi čtrnáct. Měřím asi 185 centimetrů a vážím asi 95 kilo. Mám trochu delší hnědé vlasy a hnědé oči. Hraju basketbal a protože není kde se přes zimu připravovat, půjčili jsme si s kamarádem Petrem školní tělocvičnu. Byly čtyři hodiny a Petr se blížil k tělocvičně, u které jsem čekal. Navzájem jsme se pozdravili a šli jsme do šatny. Petr byl menší než já, měřil asi 170.

Měl krátké blond vlasy a modré oči. "Co kdybychom trénovali jenom v trenkach?" navrhl Petr. Já souhlasil. Měl krátké modré trenýrky s širšími nohavicemi.

Já měl žluté boxerky. I když jsem byl hetero, vždy jsem chtěl vidět jeho nádobíčko. Po dvou hodinách tréninku jsme se rozhlodli pro sprchy. Sprchy na naší škole nebyly nijak oddělené. Když jsme vešli do sprch, bylo na nás znát, že se oba stydíme. A taky bylo vidět, že nám stojí péra. Pomohl jsem Petrovi ven z prádla a konečně jsem viděl jeho ptáka. Měřil asi patnáct centimetrů, obvod měl tak šest. On mi sundal ty mé boxerky. Můj penis nebyl delší, ale za to měl obvod asi deset a průměr tak pět cm. Stoupli jsme si vedle sebe a já sledoval jak po jeho mírně vypracovaném těle stékají kapičky vody. On sledoval mě. Zeptal se mě jestli nechci namydlit. Souhlasil jsem. Začal na ramenech při tom mě líbal, naše jazyky byly vášnivě propleteny. Já ho kousal do rtů a přitom jsme se hladili po zádech. Pokeačoval v mém umývání. Dostal se k prsům. Jedno lízal, kousal a cumlal jej. Druhé rukou mačkal, tahal a kroutil jim. Já stenal a křičel. Petra to nejspíš vzrušovalo. Jazykem pokračoval na pupík, ale nepřestával si hrát s mým prsem. Na chvíli odešel, mezitím se mohlo mé fialové zmožené prso vzpamatovat. Z našich bot vytáhl tkaničky, kterými mi přivázal ruce k trubkám, co vedly po stěně. Najednou tam ležím na zemi a chystá se mě mučit můj nejlepší kamarád. Do pusy mi narval jeho trenýrky. Nohy jsem měl volné, tak mě přetočil zády nahoru. Opět odešel a zpátky se vrátil s koženým páskem🡕 z mých kalhot. Už jsem věděl, co mě čeká. Přišla první rána na moji prdelku. Přes roubík bylo slyšet jen hlasité sténání. Yrenýrky se mi podařilo vyplivnout. "Aůůů!" Přišla druhá rána. "Aůůů!" "Aůůů!" Neustále jsen byl bičován. V tělocvičně našel švihadlo. Tím to taky bolelo. Ale teď přišla větší bolest. Z lékárničky vzal gumové šlrtidlo. "Aů to bolí"křičel jsem přes celou školu. Myslel jsem, že to skončilo, ale mýlil jsem se ze sprchy odmontoval kovovou hadici, kterou jsem dostal dalších třicet ran. Otočil mě zpátky a zpátky mi nacpal do mují pusinky jeho děravé trenýrky. Opět se vrátil k mým prsíčkům. Vzal si mé pravé prso a začal ho natahavot do obřích roxměrů. Když bylo třikrát větší než normálně. Mačkal ho snad deset minut, potom s ním několikrát otočil. Nakonec si ho vzal do pusy a kousal ho jak kus vepřového. Jediné co jsem mohl dělat bylo házet nohama nebo křičet do roubíku. Na oči mi nasadil moje trenýrky a já nic neviděl.

Vytáhl mi roubík. Do pusinky mi místo něj narval svého ptáčka a jezdil s ním dovnitř a ven. Ani ne za dvě minuty mi svou dávku nastříkal do krku. Narval mi roubík zpět a nejspíš švihadlem mi nohy přivázal k rukám a tak měl výhled na moji zmlácenou prdelu. Vsunul mi do ní takovou plastovou tyč co našel v tělocvičně o průměru asi pět cm. Šla tam hodně ztuha, proto jsem sebou házel a sténal, ale pokaždé když jsem se jen pohl jsem dostal destkrát řemenem. Tyčí mě mučil asi deset minut. Potom mi tam vrazil ruku až po loket. Působilo mi to velkou bolest, což ho činilo šťastným. Rozvázal mi nohy. Dalšími tkaničkami mi podvázal prsa ta byla za chvíli úplně fialová. To samé udělal i s mým penisem. Mezitím jsem opět dostal na holou ale rukou. "Došla mi páska tak končim" říká. Já viděl kameru, kterou si mě natáčel. Rozvázal mě a šel domů. Já tam ještě seděl a přemýšlel, co se vlastně stalo.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Gay

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Cuko (2023-03-17):
Ahoj moc rád bych věděl jak to skončilo