Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

S tetou u moře erotické povídky

Jako každé léto jsme letěli na dovolenou k moři. Co si pamatuji z dětství a fotek, jezdila s námi vždy teta Klára a její tehdejší známosti. Nicméně posledních pár let se našich dobrodružství nezúčastnila. Proto pro mě bylo překvapením, když jsem ji zahlédl na letišti. Prvně jsem si říkal, že se mi to jen zdálo, protože jsem od rodičů neměl žádné signály, že by měla letět taky. Jenže jsem se zmýlil, protože teta už se vítala s rodiči a já tak musel vypadat jak idiot, když se na mě obrátila a já na ní zíral s otevřenou pusou. Změnila se.

Dříve jsem to asi tolik nevnímal, ale byl to opravdu kus ženské. Mohlo jí být tak lehce po třicítce, vyšší s dlouhými hnědými vlasy, hnědé oči, krásná postava. Cesta v letadle uběhla rychle, také se není čemu divit, když si mladý kluk celou dobu představuje, jak asi jeho teta vypadá nahá. Do hotelového komplexu jsme dorazili až pozdě večer. Většinou jsme bydleli v nějakém hotelu, ale letos se naši rozhodli to trochu ozvláštnit a zvolili ubytování v luxusních bungalovech. Každá buňka měla prostornou ložnici, koupelnu a balkon. Většinou byly dvě takto spojené buňky propojeny společnou terasou, jenže naši dostali buňku v přízemí, kde druhá buňka chyběla. Tak se tedy rozhodlo, že já a teta půjdeme do prvního patra, kde budeme mít každý svoji. Jediné, na co jsem měl pomyšlení, když jsem zavřel dveře do svého pokoje, bylo vyhonit si ho při představě mé drahé tety.

Druhý den jsme trávili společně, prohlédli jsme si celý komplex, bazény a pláže. Večer jsme se já a teta dohodli, že se půjdeme podívat, jak to na dovolené žije v noci. V barech bylo docela ticho, což jsme se divili, když vezmete v potaz, že všichni tam už měli všechno dopředu zaplaceno v ceně zájezdu. Zahrál jsem si na šviháka a pozval tetu na drink. Zpočátku si ze mě utahovala, že jsem na to ještě mladý, abych zval takové paničky na drinky. Dlouho to ale hrát nevydržela a tak jsme si pár drinků dali. Nicméně se žádná opilost nedostavila a nám bylo jasné, proč je všude takové ticho. Co kdybychom se napili něčeho pořádného u nás na terase?, zeptala se teta. A tak jsme vyrazili zpátky. Rodiče už měli zhasnuto, nic tedy nebránilo našemu popíjení na terase.

Čekal jsem na terase docela dlouho, než teta přišla ze svého pokoje. Ten večer vypadala jako bohyně, měla takové ty letní šaty🡕 , které odhalují téměř vše, co se ale změnilo oproti našemu výletu, bylo to, že pod nimi nic neměla. Prsa dostala určitější obrysy, než na letišti. Byla větší, kulatá, dokonce šlo vidět bradavky. Ucítil jsem, jak se mi pomalu stavěl do pozoru, ale naštěstí se mi to podařilo zamaskovat. Tetin alkohol🡕 už bylo jiné kafe. Po chvíli jsem se neudržel a zeptal se, jestli má teta nějakého přítele. Teta se zarazila. Ale, tohle tě zajímá, Tomášku?, usmála se a přisunula si křeslo blíže. Něco nesmyslného jsem ze sebe vykoktal, ale nedala se odbýt. Po mém přiznání, že nechápu, jak by taková kočka jako je ona mohla být jen chvíli bez chlapa, odpověděla - Kdepak, žádného chlapa nemám, ten poslední byl idiot a od té doby jsem nikoho ani nehledala. Pili jsme dál, oba dva už v hodně dobré náladě. Na něco jsem ale zapomněl. Jak se teta přisunula, moje taktika zakrývání stanu🡕 v trenkách přestala být účinná. Když jsem se tedy opět zadíval na její dva melounky, ona na oplátku viděla moji radost z jejích koziček. Copak to tu máme, upřela na mě pohled a já nevěděl, co mám dělat. Co takhle se přesunout ke mně dovnitř, abychom tady nebyli vidět?, navrhla a já nervózně přikývl. Když jsem zamknul a vešel předsíní do ložnice, nemohl jsem uvěřit vlastním očím. Stála přede mnou, šaty🡕 dole, prsa v plné parádě, byla ještě větší, než jsem si představoval, bradavky směřovaly trochu ven. Pomalu jsem sjel zrakem dolů, byla hladce vyholená.

Přišla ke mně a začali jsme se líbat. Když jsem jí líbal na krku, cítil jsem, jak zvedá bradavky směrem nahoru. Okamžitě jsem je začal lízat, kroužit po nich jazykem. Rukama jsem mačkal obě prsa, jak kdybych z nich chtěl něco vymačkat. Ona jemně vzdychala a po chvíli začala hladit rukou mého ptáka. Když už mě to v kalhotách🡕 opravdu bolelo, jako kdyby to vycítila a stáhla kalhoty🡕 dolů. Jaká to byla úleva! Sundal jsem si košili🡕 , ona se mezitím věnovala lízání mých koulí. Poté se sunula nahoru a jemně olízala celý žalud. Začátek vystřídala tvrdá kuřba, nestačil jsem se divit. Po chvíli už to na mě šlo, nevěděl jsem co dělat, tak jsem ji postavil na nohy, vzal do náruče a odnesl do postele. Jemně jsem jí roztáhl nohy a pomalu líbal na stehnech, přisouval se blíže a blíže její kundičce. Lízal jsem okraje, pomáhal si při tom prstem, poté se přesunul k poštěváčku, který už měla solidně naběhlý, a přidával na intenzitě. Když už jsem dostával křeče do jazyka, přestal jsem a teta toho okamžitě využila, aby mě dostala na záda. Chvíli to trvalo, ale nakonec si ho nasměrovala do dírky a pomalu dosedávala. Postupně zrychlovala, až dosedala úplně. Nevím, jak dlouho to trvalo, ale když se nade mě naklonila, aby mě políbila, využil jsem situace a změnil pozice. Teď jsem to byl já, kdo měl převahu a pořádně jsem toho využil. Dával jsem jí co proto, ale po chvíli jsem začal zpomalovat. Všimla si toho a najednou přede mnou klečela na čtyřech, vyšpulená, připravená na další akci🡕 . Nemohl jsem odmítnout a začal přirážet ze všech sil. Po chvíli už jsem to nevydržel a nastříkal do ní plnou dávku.

S omluvným výrazem jsem chtěl slézt z postele, ale nepustila mě. Začala ho pomalu kouřit, a když byl opět tvrdý jako kámen, sedla si na mě druhou stranou, takže jsem viděl její zadek, jak rychle dosedá na můj ocas. Vzdychání nabíralo na frekvenci a na síle, načež se prohnula v zádech, zakřičela a sesunula se vedle mě na postel.

Chvíli jsme na sebe jen tak koukali, ani jeden z nás nemohl uvěřit, co se právě stalo. Po chvíli ticha teta povídá - Nesmíme o tom nikomu nic říct, vždyť jsem tvoje teta! Ale teď šup do sprchy, do rána ještě času dost.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Incest, Zralé ženy, Masturbace

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře