Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sandra a Jana erotické povídky

Kamarádku Janu znám už několik let. Bohužel pro mě, jen kamarádku. Vždy mě moc přitahovala a pořádně jí ošukat bylo mým tajným přáním. Jana je atraktivní bruneta s dlouhými vlasy, štíhlé postavy se středně velkým poprsím. Moc ráda se atraktivně a sexy obléká a moc mě na ní vzrušují její kozačky, které s oblibou nosí. A když si k nim veme ještě koženou sukýnku, tak to těžce zakrývám bouli v mých kalhotách🡕 .

Jednou mě pozvala k sobě domů. Už ani nevím, jaká byla původní záminka mého pozvání. Vím jen, že jsme si povídali a popíjeli víno a já nemohl spustit oči z její černé kožené sukně🡕 a kozaček. Pak se tam objevila její spolubydlící Sandra, atraktivní blondýna, teda do té doby jsem si myslel, že jen spolubydlící. Políbila Janu na krk a pohladila Janin zadeček v kožené sukýnce. "Jsi v té sukýnce moc sexy." Dělal jsem, že jsem si ničeho nevšiml, ale Sandra se mě zeptala - "Taky tě Jana v té sukni🡕 tak vzrušuje?" Boule v mých kalhotách🡕 mě prozradila a přitakal jsem. "Tak co, Jani, " pravila Sandra a stále hladila Janin zadeček, "myslíš, že víc kůže ho ještě více vzruší?" "Uvidíme, " řekla Jana a smyslně se na mě dívala. "Půjdeme se převléknout, abychom to zjistily." Obě odešly do vedlejšího pokoje a já jen roztřesenou rukou jsem pozvedl sklenici vína a celou ji dopil. Za chvíli se obě vrátily a já jen viděl tu nenpopsatelnou krásu. Obě měly obuty vysoké černé kožené kozačky nad kolena, černou koženou mini sukni🡕 , tělo i ňadra měly sevřené v kožených korzetech a na rukou měly černé kožené rukavičky dlouhé až nad lokty. Má kláda v rozkroku by nejraději udělala do kalhot díru. Obě tam stály a dívaly se na mě. "Myslím, že to zabralo, " řekla Sandra. "Podívej, jak je nadržený. Tak to ho ještě trochu vyprovokujeme." Obě se začaly vášnivě líbat a osahávat svá těla celá v černé kůži. Pak se obě na mě vrhly a strhly ze mě všechno oblečení. Pak mě povalily na gauč a Jana mi začala lízat a kouřit mou nadrženou kládu. Sandra zatím klečící Janě vyhrnula koženou sukýnku a mrštným jazýčkem jí lízala její vyholenou kundičku. Pak se holky vystřídaly. Bylo to nepopsateleně nádherné - dvě kočky celé v kůži se se mnou milují. Pak si holky lehly na gauč a vzájemně v poloze 69 si lízaly kundičky a prstíky v rukavičkách si vzájemně strkaly do zadečku. Bylo vidět, že při oblékání si i gelem namazaly análky. Pak Sandra na chvíli odskočila do vedlejšího pokoje a přinesla kufřík. Uvnitř byla velká spousta robertků a vibrátorů. Sandra si připnula koženými řemínky umělý penis. Lahla si na gauč a Jana si na umělák nasedla a zavedla si jej do zadečku. Rukou si přitom hladila kundičku a celé si to užívala. Bez pobízení jsem Janě dal k dispozci své péro a ta si jej na jeden zásun narvala hluboko do krku. Byl jsem z toho tak vzrušený, že jsem téměř ihned explodoval a Jana hladově hltala mohutné přívaly mého ejakulátu. "Ty nic nevydržíš, " vzdychavě ke mě prohodila a dál se uspokojovala umělákem v zadku. Pak změnila polohu a sedla si na koníčka a zavedla si Sandřin umělák do kundičky. Jezdila na něm jak šílená a hlasitě hekala.

Sandra Janě hladila prsa v koženém korzetu a Janin volný anál byl pro mou opět tuhou kládu výzvou. Uchupil jsem Janu v pase za korzet a klacek jí pomalu až po kořen zasunul do zadečku. Střídavě jsme se Sandrou přiráželi, dokud se Jana neudělala. Celá se třásla a řvala rozkoší a neustále se nabodávala na Sandřin umělák v pičce a na můj penis v análu. Pak se skulila na bok. Sandře jsem odepnul uměláka a nadrženou kládu jí narval do vlhké kundy. Mohutnými přírazy jsem za chvíli uspokojil i Sandru. Holky tam vedle sebe pak ležely a vzájemně si hladily kundičky a já nad tou jejich krásou honil svou kládu. Svou dávku spermatu jsem nakonec nastříkal na Janiny nádherné kozačky. Sandra k nim přiklela a vše z nich slízala. Pak se s Janou začaly vášnivě líbat a mé sperma si spravedlivě rozdělily. Nakonec se mi holky přiznaly, že si takto spolu užívají každý den a že to chtěly okořenit o chlapa a Jana si vzpomněla na mě. Moc dobře ta mrška věděla, že mě na ní kůže vzrušuje. Od té doby se celkem pravidelně scházíme k divokému sexu ve třech, kdy holky jsou obě v černé kůži.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Grupáč, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře