Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sázka na chatě erotické povídky

Jmenuju se simona a když se to stalo bylo mi krásných 16 let. Byly prázdniny a já měla se svým otcem na týden na chatu . Po cestě jsem se dozvěděla , že táta na chatu pozval i šéfa. Hned jsem si představila jak mi bude celý týden koukat na kozičky a na zadek . Moje vyhlídky to trochu pokazilo. Dojeli jsme na chatu, asi po chvíli přijel i tátův šéf. Vystoupil z auta a jeho vzhled mi málem vyrazil dech. Koukala jsem n něj s otevřenou pusou. Mohlo mu být tak 35 , byl svlnatý, měl krátké černé vlasy a černé oči, které mě hned jak vystoupil z auta začaly rengenovat. Hned mi začal říkat simonko, což nesnáším a já mu měla říkat tomáši.

Už od začátku jsem ho neměla moc ráda. Druhý den ráno mě probudilo rozčilené telefonování. Táta přišel do pokoje a řekl mi, že musí hned odjet , že onemocněl jeden kolega z práce. "Všiml jsem si, že ho nemáš moc ráda, ale chovej se slušně, možná mě příští měsíc povýší" . Kývla jsem a táta odjel. Pustila jsem si televizi . tomáš se pustil do oběda nabídl mi víno , ale já nechtěla . Zavolal mě na oběd, jídlo vypadalo a chutnalo báječně. Ted už jsme víno neodmítla a za chvíli jsem v sobě měla celou sklenici. Tomáš mě neustále pozoroval. Najednou se v televizi pustila erotická reklama. TOmáš odemně snad poprvé odtrhl oči a podíval se na televizi, pak se zas otočil a konstatoval "to byla ale krása co?"Odpověděla jsem že porno vůbec nesleduju. "Ale neříkej" odpověděl Tomáš. "Tohle říká každá a do 5 minut zvlhnete každá". "Já ne řekla jsem sebevědomě". "NE?"odpověděl, "tak se vsadíme. Pustím ti nějaký film a když nebudeš do půl hodiny mokrá , tk ti dám dva tácy, jestli jo, tak si s tebou budu moct dělat co chci a vykouříš mi ho. "Po chvilce jsem souhlasila, jen jsem řekla, že do mě nebude nic strkat. Pozdvihl obočí a řekl, že do mě nic strkat nebude, dokud nebudu chtít já sama.

Přinesl notebook a pustil film. Byl o jedný holce , kterou tvrdě šukal její otec. Po pár minutách mě zradilo tělo a kundička mě začala svrbět. Ke konci jsem snad úplně tekla. "Tak konec", prohlásil tomáš a šáhl mi mezi nohy. "prohrálas" řekl "nebo si tě mám zkontrolovat?" . "Ne", řekla jsem , sama na sebe naštvaná, že jsem prohrála. Tomáš mě položil na gauč a začal mě jemně líbat. Za chvilku přidal i ruce, kterýma mě hladil přes triko kozičky. Stáhl ze mě triko a zkušeně mi sundal podprsenku. "Hezký kozičky" řekl. Namlouvala jsem si , že to není nic příjemného. tomáš to zpozoraoval a řekl "Nedus to v sobě, nebo z toho nic mít nebudeš". Ještě chvíli jsem se snažila odolat, ale když mi tomáš jazykem obkroužil bradavku a začal ji sát, lehce jsem vzdychla. Tomáš se na mě lehce pousmál a dál se věnoal mé bradavce. Jednou rukou se věnoval mé druhé kozičce a tou druhou se posunoval k mé kundičce. Okamžitě jsem dala nohy k sobě a nechtěla jsem ho dál pustit. "Nebuď jak malá holka" řekl Tomáš. Otevřel mi nohy násilím a jazykem se začal věnovat mé kundičce, nezmohla jsem se na odpor, bylo to tak krásné. Tomáš jemně kousal do poštěváčku a prsty mi lehce masíroval přední dírku. Najednou přestal a strčil mi svého ptáka k puse. Pochopila jsem a vzala jsem ho do ruky, lehce jsem olízla jeoh špičku a začala jsem ho honit. Pak jsem ho vzala do pusy a mazlila jsem ho jazykem. Tomáš tlumeně vzdychal.

Za chvilku mu začala v penisu cukat , chtěla jsem ho vyndat z pusy, ale tomáš mi pevně držel hlavu a přirážel, za chvíli se mi do pusy vystříkal. Musela jsem to všchno spolykat, kdž přestal, pustil mě a já rychle běžela do koupelny si umýt pusu. Z obýváku jsem slyšela Tomášův smích. Za chvíli si pro mě přišle a odnesl mě do ložnice. Seděla jsem opřená o čelo postele. Tomáš mě začal vášnivě líbat a lehl si na mě . Cítila jsem jeho penis, jak se do mě dobývá. Tomáš mi za chvíli řekl"začni se taky trochu hejbat nebo ti ho zarazím do zadku a to poznáš bolest". Rychle jsem začala pohybovat pánví a dráždila jsem tím Tomášův penis. "tak se mi to líbí, hodná holka". Najendou mi penis zarazil do kundičky. Vyjekla jsem bolestí a celá jsem se napla. Tomáš si toho však nevšímal a začal přirážet jako o život, nedbal mých proseb ani breku. Za chvíli si moje kundička na tak velký penis zvyklaa začínalo se mi to líbit. Tomáš najednou penis vytáhl a vystříkal se mi na bříško a na kozičky.

Chtěl mě otočit na břicho, ale bránila jsem se. po chvíli mě na břicho dostla násilím a řekl mi ať si kleknu na čtyři. Začal mi svůj penis strkat do dírky, byla jsem tak nadržená, že jsem nečekela a přirazila pánví. Tomáš mě pochválil, že se mu tak líbím a popleskal mě lehce po zadečku. Pak mě začal trvrdě do zadku mrdat. Křičela jsem slastí, že je to nádherné, aby přidal. Za chvíli se mi do prdelky vysemenil a oba jsme spadli unavení a usnuli.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Znásilnění, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře