Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Se spolužákem v parku erotické povídky

Byl pátek, sedím ve škole a je těsně před zvoněním, poslední hodiny, alespoň nám odpadlo pár posledních hodin, jinak bych to asi nevydržel. Hlavu mám v oblacích a pořád si vybavuju tělo mého spolužáka Toma. . Je nádherný, kéž by byl gay . . Slyším zvonek, pomalu se zvedám ze židle🡕 házím bezmyšlenkovitě věci do baťohu a těším se až budu doma.

Venku před školou ke mě přišel Tom, zeptal se mě, jestli s ním půjdu domů, s radostí jsem souhlasil, konečně se mi změnila nálada. . Měl jsem to po cestě, jenom odbočím doleva a ne doprava. . Pomalu se ploužíme a bavíme se o hrách, hudbě. . Když najednou mi tak prolétne hlavou, že mu zkusím ze srandy šáhnout do rozkroku. . Ale následovala reakce, kterou jsem nečekal. . Přidržel mi ruku v jeho rozkroku, podíval se na mě takovým nezbednickým pohledem, pomalu jsem mu zmáčkl tu bouli, která se mu tam tvořila. Jak jsem si uvědomil, že kousek odtud je park, navrhl jsem, jestli by jsme tam nešli. . Tom s tím souhlasil, ale teď už jsme šli rychlejším krokem. Bylo těsně po 12. hodině, takže v parku nebylo hodně lidí... Jsou tam takové jezírka a u toho takové křaky kde dovnitř chodili vždycky nějací kluci a holky dát cígo atd., jenže díky tomu, že jsme skončili dříve, nikdo tam nebyl...

Vlezli jsme do jednoho z křaků, hned jsem mu začal šahat přes triko na jeho tělo, má ho docela dobře vypracované, jenom jsem cítil ty jeho břišáky, vyhrnul jsem mu triko a hladil ho, začal jsme ho líbat a rukou jsem přešel pomalu k rozkroku, nezůstal jsem u líbaní jenom úst. . Přešel jsem na krk a potom na bradavky, ty jsem jenom tak rychle přejel, ale on u toho začal vzdychat, líbilo se mu to, což jsem nečekal, vrátil jsem se k těm bradavkám a pomalu jsme je začal cucat a jemně dráždit zubama, moc se mu to líbilo. Kalhoty mu už byly těsné, rozepnul a sundal jsem mu je, prohlížel jsem si jeho boxerky s tou velkou boulí, stáhnul jsem mu i ty boxerky, hned na mě vystřelilo to jeho hezké péro, když jsem se na něj podíval, na nádherné péro, tělo tak už jsem ho měl taky jak kámen.  Sundal jsem si kalhoty🡕 a začal mu ho kouřit a šahat při tom na jeho tělo, pořád jsem na něj musel koukat. . Chytil mě za hlavu a přidal na tempu, najednou mi vrazil péro až do krku, úplně na doraz, na jeho vzdychání a obličeji jsem poznal, že se mu to hodně líbí. Řekl mi, že chce abych mu cucal i koule, strčil jsem si je do pusy a honil mu u toho péra . . Sykl,  že už bude, péro jsem si strčil do pusy a zase mi ho vrazil až do krku, hned se udělal mi přímo do krku, měl té mrdky hodně, myslel jsem, že se v tom utopím. Pak mi začal honit péro a já jsem se mu skoro hned udělal na břicho a hruď. . Prstem si vzal mojí mrdku a slíznul to. . Když jsme se loučili, ještě jsme se domluvili na neděli, ale to jindy.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Orál, Gay

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře