Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sen jak jsem osahával Elišku erotické povídky

Jednoho dne byly jsme v restauraci na obědě se třídou, ale přišli jen Ti co chodí s námi na oběd. Bylo to mezi opuštěnými a novými kolejemi a probíhala akce🡕 , kde byly stánky u hlavní cesty a pak probíhal takový menší program stranou s pár lidma. Dělaly voloviny nezajímavé a tak jsme si šli projít novou část campusu. Cestou stále někdo něco nabízel a děvčata docela pila.

Vyšli jsme ven, ale já se musel ještě vrátit nahoru do třetího patra. Děvčata říkala že budou u těch studentů co tam jich bylo málo a měly tam nějakou akci🡕 u starých prolézaček. Poté co jsem vyběhl do třetího patra a rozloučil se s kamarády co jsem si udělal na minulé majálesové akci🡕 , jsem opět seběhl dolu a vzal to zkratkou přes balkon. Nebylo to vysoko a tak jsem byl dole raz dva. Děvčata však nikde nebyla, tak jsem se je vyrazil hledat. Proběhl jsem mezi dvěma budovami a na konci z nich byly vždy v čele modré stánky u asfaltové cesty.

Zkusil jsem ještě se jít podívat na obě strany ob budovu. A když jsem přicházel zpátky mezi budovy mezi kterými jsem přiběhl, ležela tam Eliška na trávě v džínové minisukni a bílém topu bez ramínek. Zavolala na mě Tomáši a já jsem se otočil a šel pomalu směrem k ní. Když jsem k ní šel blíže, řekla jestli se může na něco zeptat. Odpověděl jsem jí no že může. Čím jsem šel blíže, tak si začala shrnovat ten bílý top a pod ním měla béžovou latté podprsenku bez ramínek. Jak ležela a byla jednou rukou opřená, tak se zeptala - Myslíš si že jsem prsatá?. ..a pravou rukou rukou si rozepnula a sundala podprsenku. Z té se jí vyklubaly dvě krásná prsíčka výborného tvaru. Ona se na ně dívala, já se na ně díval a poté se podívala na mě a čekala odpověď. Nevěděl jsem jak mám zareagovat a řekl jsem, že na pohled vypadají fakt skvěle, ale že lepší to bude když si lehne normálně na záda. Také jsem řekl, že se to dá poznat i z toho, jak dokonale sednou do ruky a že se to musí vyzkoušet. Zeptal jsem se - Nevadilo by, kdybych to mohl zkusit? Odpověď byla, že to vadit nebude. Obešel jsem jí a lehnul si vedle ní z pravé strany a opřel se o levou ruku. Pravou ruku jsem natáhl a vzal do ní její levé ňadro. Bylo vážně pevné a drželo tvar, dokonce krásně mi padlo do ruky. Bradavky měla malé a titěrné, prsní dvorce byly malé a dokonale hladké Ještě jsem vyzkoušel to druhé. Po tom co jsem vyzkoušel i druhé jsem si s Eliškou začal hrát, že to musím zkontrolovat ještě jednou a pořád jsem nad něčím dumal a mumlal si pod vousy aby to také slyšela. Hrál jsem si s jejíma prsíčkama, kroutil, mačkal, hýbal. ...asi po pár minutách co jsem zkoumal jsem ucítil v dlani menší tlak.

Podíval jsem se lehce pod ruku a tam stoupala bradavka k výšinám. Byla pěkně tvrdá a neoblomná. Obě stály jako dva stožáry a trošku mě to zarazilo, že jsem na chvíli přestal. Trochu zvedla hlavu a podívala se na mě a po dvou vteřinách mlčení řekla - No jo, ale velikost není všechno ne. Začal jsem opět dávat pozor věděckému pokusu a ona se opět položila. Asi po půl minutě jsem ucítil jak mě něco štíplo pod pupíkem a najednou cítím tlak na gumě od trenek. Její ruka mi pevně sevřela penis, který byl vzhůru od chvíle kdy se jí postavily bradavky. V tu chvíli jak to udělala, tak jsem ucítil na jejích ňadrech husí kůži a trochu se zachvěla a pousmála se a o pár centimetrů prohnula v zádech. Čím déle jsem jí hladil a zkoumal ňadra, tím pevněji svírala můj úd. ..

🕙 Přidáno 3.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře