Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sex u jezera erotické povídky

I pod tak ledovou vodou mnou projela vlna horka a vzrušení. Za chvíli nedostatkem vzduchu omdlí a on má ještě tolik síly mě tu připravovat o soustředění. . Chytila jsem jeho tvář do obou rukou, pootočila jsem se a vypustila mu do úst trochu vzduchu. Teď už konečně pochopil. I přes ledovou vodu se zarděl a vyšel mi vstříc. Chvíli jsme skrz sebe dýchali a když jsem myslela, že už je bezpečné vyplavat, odtrhla jsem se od jeho těla a zamířila k hladině jezera.

Nebyla jsem ještě ani v polovině, když mě chytil za kotník a stáhl k sobě. Objal moje tělo, jednu ruku na záda a druhou na stehna. Chtěla jsem se odtáhnout, ale držel mě pevně a začínal mě hladově líbat. Musela jsem se zbláznit, když jsem mu obtočila ruce okolo krku a oplácela mu vášnivé polibky. . Pomalu jsme se vznášeli k hladině. Hrábl mi rukou mezi nohy a přisál se mi ke krku. Vynořili jsme se na hladině. Trhavě jsme se nadechli. Zatlačil mě ke břehu a nepřestával na mě dorážet. Svlékal mě a netrpělivě se ke mě tiskl. Cítila jsem nepřirozený tlak na stehně, překvapilo mě to. Pomohla jsem mu z oblečení, ten pohled na jeho nádherné tělo byl k nezaplacení. . Provazce šlach rýsující se pod bílou kůži mě naprosto uchvátily. Sjela jsem pohledem niž. . Teď už jsem to prostě nevydržela. Zuřivě jsem ho políbila a pokusila se ho převrátit pod sebe. Chtěla jsem ho tolik vzít do úst a vyvést ho co nejrychleji až k vrcholu. . To mi ale nedovolil ani omylem. Rukou zabloudil do mého klína. Uchopila jsem v odpověď jeho erekci do dlaní a jemně sjela odshora až dolů. Zachvěl se vzrušením a okamžik po tom jsem v sobě ucítila jeho prsty. Rovnou dva. . Začal jimi ve mě nekompromisně hýbat. Druhou rukou chytal moje ruce, které se ho mezi tím snažily dovést k extázi. Přestala jsem se tedy snažit dovést ho k šílenství a radši jsem ho všemožně hladila a líbala. Sjel po mém těle níž, vytáhl oba prsty a olízl z nich všechnu šťávu, co se na nich zachytila. Přivřel oči a pohlédl mi do očí. Pak se bez váhání sehl a začal mě dráždit jazykem a zuby. Propnula jsem se pod ním a zavzdychala. . Zavrčel a kousl mě. Znovu mi ze rtů unikl sten. Pokračoval ještě intenzivněji. Svíjela jsem se pod jeho dotyky a nedovolila jsem si myslet na následky. Podívala jsem se mu do očí a ztěžka jsem oddechovala. Už to nevydržím! Jestli mi ho tam hned nestrčí, zešílím! , , Petře..." vzdychla jsem a zabořila mu prsty do vlasů. Natáhl se k mým rtům a ve stejné chvíli, kdy mě tvrdě políbil se do mě dostal. Trhavě se nadechl a vzdychl slastí. Chtěla jsem křičet vzrušením. .Držel mě u sebe a tvrdě se do mě prohybal. Zasáhlo mě to jako blesk z čistého nebe, vykřikla jsem a prohnula se jako luk. Udělal se chvíli po mně, objímala jsem ho nohama a kňučela mu do vlasů. Chvíli mě ještě drtil pod sebou. . Zatlačila jsem mu jemně do ramen. Omluvně se na mě usmál a vyklouzl ze mě. Nemluvili jsme, nebylo třeba. Usušili jsme si oblečení a vrátili jsme se do bunkru. Mlčení prolomil až on, když jsme scházeli po schodech do podzemního úkrytu , , Mám jít až chvíli po tobě?" Zeptal se tiše. Podívala jsem se na něj. Uhnul pohledem a olízl si rty , , Aby jsme tam nešli spolu. Naráz. Mohli by si domyslet..." nedořekl. Přitáhla jsem se k němu a políbila ho.

Zareagoval tvrdým polibkem do mých rtů, potom mě kousl pod čelist a vytáhl mě ze země. Obtočila jsem mu nohy okolo boků a vášnivě ho líbala. Nevydržela jsem to moc dlouho. Seskočila jsem a vrhla se po jeho kalhotech🡕 , jen jsem je rozepla a věnovala se jeho slabinám. Zatímco mi rozepínal kalhoty🡕 on, jala jsem se mu sundat košili. Knoflíček po knoflíčku klouzal z dírek jako po másle, stejně se mi to zdálo moc pomalé, tak jsem poslední tři prostě odtrhla. Ani nevím kdy mi svlekl triko a nahradil ho svými dlaněmi. . Stáhla jsem mu kalhoty🡕 do půli stehen. Znovu mě zdvihl k sobě a verval se do mě. Přirazil mě ke zdi a slastně zařičel. . Přivřela jsem oči slastí a zdlouhavě zasténala. Začal přirážet. . Tiskla jsem se k němu a líbala ho. Bylo to tak úžasný! Propletla jsem prsty jeho vlasy a ochutnávala jeho kůži na krku...Rozechvívala jsem se pod jeho doteky. Vrněla jsem jako kočka a roztouženě se k němu tiskla co nejblíž. . Zpomalil a tohle tempo držel asi dvě minuty. Snaží se to prodloužit. Blesklo mi hlavou. Blížila jsem se k bouřlivému orgasmu. A on to věděl. . Vášnivě mě políbil a zrychlil. V tu chvíli jsem se otřásla ve vlnách extáze. . Na jeho rtech se objevil spokojený úsměv, který ale téměř okamžitě vystřídaly pevně zatnuté zuby. Udělal se. Stále ale přirážel, zmítala jsem se na vlnách slasti a vzrušení. Byla jsem ho plná. . Když to odeznělo, zhluboka jsem se nadechla. , , Můžeš mě položit. ." zašeptala jsem. Nepouštěl mě. Ani ho ze mě nevytáhl. . Jen mě líbal a laskal, držel mě pevně u sebe a nedovolil mi se odtáhnout. , , Nechci, aby to zkončilo. ." řekl a podíval se mi do očí , , I kdybych se za tebou měl plížit jako zloděj a tajit to předevšemi. ." Vzala jsem jeho tvář do obou rukou a políbila ho jemně na rty. Oblékli jsme se a on vyrazil napřed...

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Orál, Nevěra, Piss

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře