Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sex v buse erotické povídky

Houpavá cesta tourbusu mě pomalu uspává. Víčka mi těžknou stále více a více. Nechci spát. Chci si vychutnat tichou noční jízdu. To ticho, kdy všichni spí. Vždycky jsem to miloval. Stejně jako miluji pohled na něj, jak se mu ve spánku vždy udělá ta malá vráska nad nosem. Tak rád po ní zlehka přejíždím prstem a pozoruji, jak začíná krabatit čelo, protože ho to lechtá. Miluji na něm každý centimetr. Miluji ho celého.

"Awwwwwhhhh, proč nespíš?" ospale zívne a zamžourá na mě.

"Rád si užívám toho ticha, " odpověděl jsem mu mlživě. "Skvělé, " uchechtl se a vydal se na záchod. Pozoroval jsem jeho pohupující se boky. Tohle mi dělá schválně, provokatér jeden! Lehce si přejedu jazykem po spodním rtu a svůj pohled odvrátím k oknu. Kolik měst jsme už takto opouštěli? Desítky? Stovky? Tisíce? Už ani nevím... Chtěl bych si každou návštěvu uchovat v paměti do nejmenších detailů. Ale čím více se snažím, tím méně to je možné. Člověk to nezvládá všechno kontrolovat. Občas se mi zdá, jako bych jel na horské dráze bez konce. Taky cítím takové to šimrání v podbřišku a vzduch nahromaděný v plicích toužím vypustit ven ze všech sil, které mi ještě zbývají. V mých filosofických úvahách mě přeruší pípnutí. Přišla mi mmska. Automaticky tu zprávu otevřu a v tom na sucho polknu. Při pohledu na to dokonalé tělo se mi orosí celé tělo a rozbuší srdce. S otevřenou pusou ho pozoruji, jak si klidně vychází ze záchodu a míří si to zpátky k posteli. Před ulehnutím mu zabráním obtočením mé pravačky kolem jeho pasu a prudkým strhnutím na svůj klín.

"Takže ty takhle, ano?" syknu mu vzrušeně do ucha a špičkou jazyka mu přejedu po šíji.

"Nějaký problém? To je místo pohádky na dobrou noc, " drze na mě vyplázne jazyk a snaží se vymanit z mého sevření.

"Nikam nepůjdeš. Pěkně dokončíš to, co jsi začal. " Prudce si přitáhnu jeho obličej k tomu mému a pozoruji, jak se mu radostí rozšiřují zorničky.

"Ale to nemůžeš...pře...ce....ta. .ta...dy....achh...." Svým jazykem vytvářím na jeho krku mokrou stopu. Chápu, kluci spí ani ne pět metrů od nás. No on musí zase pochopit, že zahrávat si s ohněm se nevyplácí. Nekompromisně mu nasměruji jeho ruku na moji vybouleninu pod poklopcem. Zalapá po dechu a vpije se svými plnými rty do těch mých. Neváhám a začínám mu zvědavě šmátrat pod tričkem. Mírně se prohne, když začínám detailně studovat jednu jeho bradavku. Jemně ji mnu mezi palcem a ukazováčkem. Nedočkavě si přetáhne tričko přes hlavu a obratem ze mě začíná rvát i to moje.

"Ale ale, tady je někdo nedočkavý, pane moralisto, " posměšně ho štípnu do zadku. "Drž hubu!" Dlaněmi mi zatlačí proti hrudi a donutí mě tím natáhnout se na sedačku. Poslušně lehám a dávám si ruce za hlavu. Hbitě mi začne rozepínat kalhoty🡕 . Až jsou konečně dole, spokojeně se usměje a usedá mi na klín. Přitáhnu si jeho bezchybný obličej a pomalu se utápím v těch nejkrásnějších očích, které znám. Jakmile se začne svým klínem třít o ten můj, z úst mi vyjde vzrušený sten. On ztuhne a prohne se jako paragraf. Zamžourá na protější letiště a čeká, jestli nezaznamená nějaký pohyb. Vytrhnu ho z myšlenek, když si sednu a šeptám mu - "Oni spí a ty pokračuj. " Jako zhypnotizovaný poslechne. Naše jazyky rozehrají hru, která nemá vítěze ani poražené. Silně mnu jeho boky a on se rytmicky pohybuje. Ty pohyby ve mně vyvolávají extázi.

"Ach, chci tě cítit v sobě, tak silně, jak jen to půjde. " To je rajská hudba pro moje uši. Rozhodně nemám v plánu mu jeho přání nesplnit.

" Ano, vezmu si Tě přímo teď a tady. " On se celý vzrušením rozklepe a začne ze sebe stahovat těsné boxerky. Já ho jen sleduji a nechám se obsloužit. Nemusím čekat dlouho. Jeho nenechavé prstíky se obratem postarají i o mé prádlo. Naposledy se pohledem ujistíme, že všichni spí. Když se vše zdá být v pořádku, obratem ho položím na měkký koberec. Rychle nahmatám svoje džíny, které leží kousek od nás. Z kapsy vytahuji tubičku s gelem.

"Mmmmhhh, " slastně zamlaská, když si skoro polovinu obsahu vytlačím do dlaně. Jeho nohy si přehodím přes ramena, nakloním se k němu, abychom se mohli líbat, zatímco budu jemně pronikat do jeho útrob. Nejdřív jeden prst, poté i druhý...

"Ach Harry, tolik Tě chci. " Svíjí se pod mým tělem a já mám co dělat, abych na místě neexpolodoval touhou. Párkrát do něj ještě proniknu prsty. Pak si chytnu svoji naběhlou chloubu, párkrát přetáhnu kůžičku přes žalud a poté mířím do roztouženého Louise. Jakmile do něj proniknu, zaryje mi nehty do zad a nohy, které měl ležérně přehozené přes moje ramena, mi obmotá kolem krku a začne přerývavě dýchat.

"Hlouběji...neodbývej mě, říkal jsem celého, " rozkazuje mi rozechvělým hlasem. Na chvilku se zastavím, ale poté přirazím vší silou. On na prázdno zalapá po dechu, prudce si přitáhne můj obličej k tomu svému a začne mě roztouženě líbat.

But whenever I’m not with you It’s so hard for me to see I need to see a picture of you A special picture just for me, yeah

Smyslně se v něm pohybuji. Každý jeho dotek vnímám tisíckrát silněji. Miluji ten pocit, kdy pod tou jeho mužnou hrudí skáče srdce vzrušením jenom a pouze díky mně. Přestávám se ovládat a zuby si ho značím na krku a na prsou. On mě drží pevně za půlky a tlačí mě stále více k sobě. Teď je ten moment. Ulehám na něho, do pravé ruky chytám jeho penis, abychom mohli vyvrcholit společně. Tak jako mně stačí pár posledních přírazů, tak jemu stačí pár lehkých zapohybování nahoru a dolů. Srdce nám oběma bijí jako o závod.

"To byl...uff...zase maraton, " odfrkne si a prsty mi otírá orosené čelo. Pořád jsme ještě jedno tělo. Naprosto dokonalý a ničím nenahraditelný pocit.

"Miluji Tě. Víš vůbec, jak moc Tě miluji?" začnu se utápět v těch dvou studánkách.

"Ano, vím. Protože já miluji Tebe úplně stejně, " laškovně mi cvrkne do nosu. Oba se tiše zasmějeme a poté se začneme zvedat. Hbitě se oblékáme, ale v tom autobus najede do nějakého výmolu, neudržím balanc a spadnu na stojan s cédečky. Ty se za silného rachotu sypou jedno přes druhé. Louis i já ve vteřině ztuhneme. Na posteli se posadí Niall.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Anál, Pohádky, Gay

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře