Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sex v kanceláři v Houstonu erotické povídky

Pokud jste četli můj první příběh nazvaný Latinské vyprávění, už mě trochu znáte. Jsem pětadvacetiletá Hispánka, 90-60-90. A docela sexy. Jsem osobní sekretářkou ředitele Houstonské společnosti zabývající se těžbou ropy, kde jsem permanentně obklopena tolika skvělými muži! Můj šéf je moc milý člověk a nikdy by si na mě nic nedovolil, přesto miluje když nosím těsné oblečení.

Ráda nosím krátké sukně🡕 a průsvitné blůzky s krajkovými podprsenkami a kalhotkami a muže tak neuvěřitelně vzrušuji. Často s ním také cestuji na různé porady. Říká, že druhou stranu vždy rozhodí, když vstoupí inteligentní krásná žena. Já prostě miluji být středem pozornosti. Teď máme pondělí ráno, jsem v práci a strašně to chci. V pátek jsem si úžasně zapíchala a v sobotu jsem šla s dalším (zůstali jsme v posteli přes celou neděli!), takže jsem byla strašně nadržená a vůbec se nemohla soustředit na práci. Taky se vám to stává? Měla jsem na sobě malé lodičky, krátkou modrou sukni🡕 a průsvitnou světle modrou blůzu s kapsami na prsou, aby nebylo vidět úplně všechno. Bylo mi fajn a byla jsem připravena všímat si všech mužů, kteří si všimnou mě. Dokonce i šéf mi pochválil můj zevnějšek (jak on je sexy!). Pracovala jsem u svého stolu, když přišel můj oblíbený poslíček s nějakou zásilkou. Není moc vysoký, má tmavé vlasy a jeho tělo je pevné jako skála. Vím o tom, protože mě párkrát vzal na oběd a já pokaždé zapadla do svých erotických představ. Každopádně teď jsme trochu flirtovali. Poskytla jsem mu pořádný výhled do výstřihu když jsem se natahovala, abych podepsala přejímku a on se dotknul mé paže, když si bral papíry zpět. Pak se zeptal jestli nepotřebuji pomoc s odnesením těch věcí, jak sladký chlapík! Tušila jsem, co chce a já to chtěla taky, tak jsem souhlasila. Zvedl krabici a následoval mě zadním traktem kanceláře do malé komory. Jak jsme vstoupili, zavřela jsem dveře a požádala ho, aby mi pomohl dosáhnout na vysokou polici. Natočila jsem se tak, že se mi zvedla sukně🡕 a on uviděl mé kalhotky. Vzal mě kolem pasu a vytáhl konec mé košile. Jak se na mě ze zadu přimáčkl, cítila jsem jeho tělo a erekci. Vmáčkl dlaně pod mou blůzu a masíroval mi prsa. Stáhla jsem boky dozadu a nechala jej namířit jeho tvrdé péro na svůj zadek. Zeptal se mě, zda mi to nevadí a já mu odpověděla otočením se a dlouhým polibkem. Zatímco jsme se líbali jsem mu rozepnula košili, abych mohla cítit dotyk jeho hrudi. Pak jsem se pustila do pásku a kalhot. On mi mezitím sundal blůzu a začal líbat a sát prsa. Jak já to miluju! Mám je dost malá na to, aby vzal jedno celé do pusy a dráždil ho jazykem a zuby. Byla jsem v extázi. Současně se jeho ruce dostaly pod sukni🡕 a sundaly kalhotky. Ihned sem mohla cítit jeho prsty pomalu roztahující mé pysky. Poté jsem jej líbala od hrudě stále níž a po chvíli vzala do pusy jeho penis. Bylo to úžasné! Trochu sladký s vůní opravdového muže se špetkou spermatu na špičce. Lízala jsem ho a snažila se ho zasunout co nejdál a on mi tahal za vlasy rozkoší. Jak jsem kouřila toho úžasného ptáka, cítila jsem jak každý sval v jeho těle je napnut k prasknutí. Po chvíli ho vyndal a sedl si na podlahu.

Vypadal tak nadrženě a připraveně - košile z půlky sundaná, kalhoty🡕 visící na jednom kotníku a stále nazuté boty! Pomyslela jsem si, jak dobře jsem vybrala. Vábil mě. Podlaha byla studená, ale společně s mým rozpáleným chlapem působila úžasně. Jeho pyj se tyčil kolmo vzhůru a tak jsem musela na kolena a nasednout na něj. Ten pocit byl nepopsatelný, jeho péro vjelo do mé touhou zvlhlé kundičky. Oba jsme se snažili být potichu, aby nás nikdo neslyšel. Píchal mě jako opravdový mistr - nikdy nespustil své oči z mých a stále mi rukama dráždil celé tělo - občas zajel rukou dolů, podržel si ho a my cítili jak zajíždí a vyjíždí z mé pičky. Celé mé tělo se třáslo když jsem cítila celou jeho délku uvnitř. Cítila jsem jeho teplo a tlak, když mě zpracovával - dovnitř, ven, ze strany na stranu, jezdila jsem na něm jak na divokém koni. Nadzvedla jsem se, aby jeho žalud dráždil můj poštěváček, avšak jeho pták chtěl znovu dovnitř. Použila jsem všechny své svaly abych ho do sebe vtlačila a začala se na něj přirážet. Když jsem přestala, ohnul se a zvedl mě z podlahy. Ihned poté toho do mě vystříkal tolik, že na to nikdy nezapomenu. I když už jsem byla rozpálená, ten proud byl mnohem teplejší a moje kundička doslova plavala v horké kaši která ze mě pomalu vytékala ven. Přimáčkla jsem se k němu a on nás držel dohromady, dokud jeho pták nezměkl a nevyklouzl ven. Poté jsme se očistili, zakončili to celé dlouhým polibkem a on mě požádal, zda bych s ním nešla občas na oběd. Myslím, že půjdu.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře