Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sex všeho druhu erotické povídky

Rozhodl jsem se ze budu psát povidkovy seriál. Tohle je první díl.

Bylo mi 14let. U nás měla spát segry kamoska které bylo 9let. Byla pěkná. Sice malá ale pěkná. Zadecek malý ale překrásny. Kamoska u nás stravila den kdy se ségrou dělali vše možné. Já se skoro celý den nudil ale večer jsi to vynahradil. Přišel tedy večer a mi jsme se v obývacím pokoji dívali na film.

Rodiče šli do hospody tak jsme zůstali sami doma. Ležely jsme na gauči a divaly se. Kámoška měla noční košili🡕 . Ležely jsme vedle sebe. Ségra uprostřed filmu usnula. Mě stál penis a byl jsem nadržený. A v tu chvíli jsem zajel kamosce rukou na pipinku a začal ji hladit. Její reakce byla překvapivá. Nic neříkala a začala vzdychat. Já ji jen tak lehce dal prstik kousek do vnitr. A zpět a tak jsem to chvíli opakoval. Pak jsem ji políbil. Na svůj věk libala dobre. Pak jsem ji vzal na ruce ona mě objala ruky kolem krku a nohama kolem pasu. A šel s ní do pokoje. Byla vzrustove malá. Mně tak po pupek. Došli jsme ke mně do pokoje a já ji položil na postel. Vyslekl ji košili🡕 a sobě taky celé pyžamo. Ona ležela a já stál. Byly jsme úplně nazí a ona nemohla spustit oči z mého penisu. Asi ho viděla poprvé. Vrhl jsem se na ni. Políbil ji a chvíli jsem cumlal její malá prsicka. Potom jsem sjel dolů na bříško a na její krásnou dětskou pipinku. Byla malá ale moc nádherná. Začal jsem ji lizat. Byla moc mokrá ale mně to nevadilo protože její stavicky byly výborné. Začala moc vzdychat neli křičet. Těsně před tím než se mela udělat jsem toho nechal a zeptal jse jestli si můj penis chce strčit do pusy.

Ona řekla že to zkusí. Tak jsme zaujali polohu 69. Ona mi ho honila a kouřila tak že to nebylo jako by kouřila poprvé. Já jí lizal a prstil ale ne moc hluboko pipinku. Za chvíli dostala mohutný orgasmus az ji to málem roztrhalo. Strašně moc křičela a vzdychala že jse divím že neprobudila segru. Přestala mi ho honit a prudce oddychovala. Pod její prdelkou bylo mokré prosteradlo. Chvíli odpočívala a pak mi ho začala honit a kouřit. Já jsem ji hladil pipinku. Bylo to úžasné. Za chvíli jsem ji postrikal obličej a trochu do pusinky. Vypadalo ze ji to chutná protože mi očistila můj penis a co může. Já ji očistil kapesník🡕 em obličej. Líbal jsem ji a mazlil se s ní. Pak jsem vzal svůj penis a zaludem ji drazdil po klitorisu a okolo direcky. Potom jsem začal ho tam pomalu dávat až jsem narazil na blanu. Řekl jsem ji ze to zaboli a tvrdě jsem prirazil. Ona zajecela a začala se svijet bolestí byl jsem chvíli v ní a pak si na ni lehl a jezdil sem a tam. Bylo to úžasné. Být v tak malé holce která ji měla malou. A jak o sebe naše těla treli. Ona křičela slasti. Za chvíli měla další velký orgasmus že mi ho tam sevřela a já to do ní vystrikl. To bylo něco. Zůstal jsem v ní asi 10 krásných minut mazleni a líbání. Pak jsem se ráno probudil. A ona vedle mně. Ona se probudila a řekla mi že ji moc bolí pipinka. Já ji řekl že půjdeme na snídani posnidame a uvidíme co dál...

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Orál, První sex

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře