Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Silonkové nebe erotické povídky

Dělali jsme s kolegyní na jednom projektu v práci. Na jakém, to je dnes jedno, důležité je, že jsme se dohodli, že se jeden večer stavím u ní a probereme detaily. Uvítala mne náramně - sklenicí vína, v černých minišatech, kozačkách a silonkách. Zkrátka jak se na správnou dámu patří. Chvíli jsme hovořili o projektu, ale rozhodně jí nemohlo ujít, že pošilhávám po její krátké sukni🡕 , po nožkách a že se určině (jasně že ano!) snažím alespoň zahlédnout její kalhotky.

A dávala mi k tomu řadu příležitostí, když jsme si povídali, dávala nohu přes nohu, ohýbala se pro dokumenty, které mela, jako naschvál v nízkých skříňkách obývacího pokoje. Pak si ale najednou sedla naproti mně a nohu v kozačce mi strčila do klína. Ale ale? Tady máme něco tvrdýho! A s těma slovama mě začala botou dráždit v rozkroku. Měl jsem při tom krásný výhled na její nohy, které mizely pod krátkou sukní. Líbilo se mi to a strešně mě vzrušovala nejen její noha v mém rozkroku, ale také tušení kalhotek, které jsem párkrát zahlédl když se ohýbala nebo si sedala. Najednou se posunula druhou nohu mi dala na hrudník. To už jsem zase viděl její černé kalhotky pod tělovýma silonkama. Škrábala mne podpatkem po košili. Líbí se ti to? Já si myslím! Tvrdne ti čím dál tím víc! Uchechtla se, ale dráždila mne v rozkroku už oběma botičkama. Najednou dala nohy pryč. Postav se a sundej kalhoty🡕 !

Cože?

Dělej co ti říkám! Pomalu jsem vstal a rozepnul si pásek🡕 a zip od kalhot. Byl jsem naostro, takže můj čůrak okamžitě vystřelil jako pružina. Nechal jsem kalhoty🡕 padnout na zem. Vstala.

Copak to tu máme? Takovej tvrdej? Přišla ke mně a zblízka se mi na něj dívala. Cvrnkla do něj prsty, zvedla nohu a otřela se o něj několikrát kolenem v silonkách. Nechal jsem na nich vlkou stopu. Posadila se proti mě do křesla a roztáhla nohy abych viděl pod její sukni🡕 . Černé kalhotky se jasně rýsovaly pod silonkama, byl to zatraceně vzrušující pohled.

Hoň si ho! najednou rozkázala. Chci aby sis ho přede mnou honil, chci vidět jak si to děláš! Cítil jsem se zatraceně trapně - před víceméně cizí ženskou v jejím obýváku, s trčícím klackem a chce abych si ho honil. Ale vzal jsem ho do ruky a pomalu začal. Evidentně se jí to líbilo, protože taky zajela na silonky a začala si hladit kundičku. Pak vstala a obešla mne. Zajela mi rukama na bradavky, na třísla, ale čuráka se ani nedotkla. Nohu mi zasunula mezi moje a rukou přitlačila ptáka na stehno a začala ho o ně třít. Pak zase obešla okolo a postavila se těsně ke mně. Ptáka si nasměrovala mezi stehna, mohl jsem cítit horko její kundičky, a začala mi mezi svýma stehnama lehce drápat po žaludu a uzdičce nehtama. To už se skoro nedalo vydržet. Když mě vydráždila k nepříčetnosti, přikázala mi, abych si lehnul. Už jsem neměl sílu odporovat, tak jsem lehnul tam, kde jsem zrovna byl - před gauč. Sedla si na něj a oběma nohama v kozačkách mi vzala čuráka. Začala mi ho honit. V botách. Nikdy bych netušil, že by něco takového mohlo být tak skvělé! Tekl jsem jí na kůži kozaček a ona si nezadala - s rukou v rozkroku si užívala taky.

Líbí se ti šukat moje boty? A co takhle cítit mojí kundičku? řekla, vstala a přisedla mi nad obličej. Za zády nahmatala můj klacek a pokračovala v práci rukou. Čichal jsem její vůni skrze silonky a kalhotky a zároveň mě honila. Pak si přesedla nad můj rozkrok a začala se mi třít kundičkou o pulssujícího ptáka. Pohled na elegantně oblečenou dámu jak mi jezdí po rozkroku už byl skoro moc. Viděla to. Zvedla se a sedla si do křesla. Sundej mi boty! Zmátořil jsem se a pomalu jí sundal jednu a pak druhou kozačku. Vůně silonek, nožiček a kůže bot byla neskutečně rajcovní, bylo cítit, že v nich nějaký čas strávila. Bolí mě nohy, namasíruj mi je! přikázala. Začal jsem jí rukama masírovat chodidlo, zatímco ona mě už zase druhou nohou dráždila na koulích a ptáku. Lízej mi nohu! Chci abys mi ocucal všechny prsty! Vzrušovalo mě o to jako blázen, tak jsem začal cumlat jak o život. Užíval jsem si to, i pohled na její rozkrok. Strčila si totiž ruku pod silonky, odhrnula kalhotky a začala si honit kundičku. Vytrhla mi nohu a strčila mi obě do rozkroku a začala mi ho honit. Bylo to k nevdržení. Seděl jsem na zemi, zády opřený o křeslo, její nožky mi zpracovávaly ptáka a koukal jsem jak si jí honí. Byl jsem asi v ráji. Několikrát mě dostala skoro na vrchol, bylo vidět, že ví co dělá. Najednou ale zrychlila a já cítil, že teď už to nezastavím. Začal jsem jí zalévat nožky v silonkách horkým proudem, ale ona nepřestávala honit dokuď tekla alespoň kapka. S pocákanýma silonkama mě ještě hladila po čuráku. .. bylo to skvělé. Chvíli jsem takhle seděli a oddychovali. Najednou vstala postavila se nade mne, pořád s rukou v silonkách, prsty držela roztaženou kundičku, která se rýsovala pod látkou. Musím čůrat. Bál jsem se, že to pustí na mne, ale řekla mi abych vstal. Netušil jsem co se bude dít. Když jsem se postavil, sáhla po mém vadnoucím ptáku a vedla mne za něj na záchod. Stáhla si silonky a kalhotky a sedla si. Budeš se koukat jak čůrám. Chci vidět, jak si při tom honíš a jak ti zase stojí! Přikázala, že se nedalo odmítnout. Vzala mě za vlasy a přitáhla tak, abych viděl zblízka na její proud, mohl si honit zároveň se sem tam otřít o její silonky. Sakra, něco takového jsem nikdy nazažil! Když dočůrala, pečlivě si otřela pičku do svých sexy černých tang a poslala mne zpátky do pokoje.

Čekal jsem jen chviličku, za chvíli přišla a nesla v ruce svoje kalhotky, které na sobě ještě před chvílí měla, silonky byly už zase na svém místě. Obleč si to! přikázala, a podala mi kalhotky. Chvíli jsem váhal, ale oblékl jsem si je. Trčel mi z nich zase vzrušený čůrák. Dej si ruce za hlavu a stůj. Obcházela kolem a koukala se na mne. Sem tam se mě lehce dotkla, zatáhla za šňůrku od tang aby se více zařízla, projela prstem půlky, nebo ho pohonila, pleskla přes něj či se dotkla kolenem, stehnem nebo se vzrušivě otřela zadečkem; snad aby mi neklesl. Po chvíli se ke mně přitiskla a začala mi ho honit jako o život. Ale zase přestala. Sedla si do křesla a roztáhla proti mě nohy, strkala si prstíky do kundičky pod silonkama, mě přikázala abych si zase honil a lízal jí nohy. Bylo to super, i když na silonkách bylo zaschlé moje sperma. Občas mě letmým dotykem vydráždila na maximum, ale zase toho nechala. Strašně už jsem se chtěl udělat, ona to určitě věděla, protože mě začala rychle honit, Ještě dvakrát, třikrát mě oddálila a pak už si nechala vystříkat druhou dávku přímo na rozkrok silonek. Ještě si s ním pak jemně hrála, roztírala s ním sperma na punčocháčích. ..

Práci na projektu jsme ten den nedokončili. Ale dostal jsem nový. Když jsem odcházel, přikázala mi abych jí druhý den poslal velmi vzrušující fotky v jejích kalhotkách. Tak si asi půjdu koupit silonky, snad budu tak sexy, jako byla ona. Už teď mám, na jejích počůraných kalhotkách zase vlhkou skvrnu.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Orál, Piss, Masturbace, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře