Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Školní děvka erotické povídky

Ahoj. Jmenuji se Lucka a chtěla bych Vám povědět můj příběh. Když mi bylo dvanáct, moji rodiče se rozvedli a já zůstala sama s maminkou. Táta od nás tehdy odešel a už se nikdy neukázal. Samozřejmě, že nám nikdy neposlal ani korunu a tak jsme to s maminkou měly moc těžký. Teda ani před tím jsme se neměly moc dobře, ale pořád je lepší žít z dvou platů, než z jednoho.

Musím ale zdůraznit, že jsem, díky mamince, pokaždé chodila slušně oblečená! Jenže holky ve třídě ty měly peněz jak želez a navíc jsem byla dost hezká a pravděpodobně proto se se mnou nechtěly ani moc bavit. To mě sice trochu štvalo, ale kluci si mi dost nadbíhali, tak jsem byla místo s holkama ve společnosti kluků. A všechno to začalo asi právě toho dne, když šli kluci do města a já se k nim přidala. Všechno vypadalo krásně, kluci se přede mnou předváděli co nejvíce mohli. To víte, taková dvanáctiletá blondýnka, který krásně rostou kozičky... Jenže pak si všichni začali kupovat hamburgery a já jsem si připadala jak socka a jenom smutně koukala. Všem to bylo trochu trapný a Martin mi nabídnul, že mi taky něco koupí. Když pro ně pak něco udělám - dodal, a všichni se začali usmívat. A co by to jako mělo být? zeptala jsem se. Noo, jenom bychom se rádi koukli na tvojí prcinku, a budeš si moct koupit co budeš chtít, co ty na to? Chvíli jsem přemýšlela a pak říkám No dobře, ale jenom si sundám kalhotky a to bude všechno, OK? Jasně, to víš že jo... A už jsem se ládovala Hambáčem, bylo to asi nejlepší jídlo za celý měsíc. Když jsem to snědla, šli jsme všichni do lesa. Jakmile jsme tam dorazili, kluci hned - Tak dělej, dělej... Povytáhla jsem teda červenou sukýnku a bílé kalhotky jsem spustila dolů k zemi. Tím jsem odhalila mojí ještě nahou kundičku, kde už malinko vykukovaly světlé chloupky, ale pořád to byla ta dětská panenská prcinka... Týý vole, sleduj, tak to je dost dobrý. To byla reakce kluků. Jenže to už byly kalhotky zase zpátky a všichni jsme šli beze slov domů. No jo, jenže pak se tahle moje příhoda s kluky rozkřikla snad po celé škole. A když jsem šla na záchod, vtrhlo za mnou několik kluků z devítky a že jí prý chtěj taky ukázat a mávali mi před nosem stovkou. Normálně bych je asi pěkně odpálkovala, jenže stovka byla dost peněz a já potřebovala na nové oblečení. To už jsme byli všichni zavření v kabince a kluci obdivovali mojí prcinku. To byl skvělej pohled sledovat jejich obličeje! Jenomže pak se jim začali dělat boule na kalhotách🡕 a ten nejrespektovanější ho vytáhl z kalhot a začal si ho honit. Pak mu to asi došlo a říká - Teď mi ho holčičko vykouříš! A strkal mi ho před pusu, nevěděla jsem co mám dělat a tak mi ho narval do pusy a taháním za vlasy pohyboval mojí hlavou. Začala jsem se bránit, ale odpověď byla - Drž hubu děvko, platili jsme tak kuř!!! To byla pravda, tak jsem dobrovolně-nedobrovolně kouřila, pochopila jsem dost rychle jak se to dělá. Nejhorší ale bylo když mi to začal stříkat do krku, myslela jsem že se udusím. Ale to už byl u mojí pusy připravený další kolík a tak jsem takhle vykouřila všechny tři. Když odcházeli ještě dodali - Jsi docela dobrá, přijdeme až zas budeme mít prachy!! Bylo mi jasný, že budu mít dost zákazníků! A připadalo mi, že mě kluci teďka mnohem více respektují. Za to však holky mnou docela dost pohrdaly, ale myslím že stejně jenom záviděly.

Byla to taková idylka, občas jsem ho někomu na záchodě za stovku vykouřila a víc nic naštěstí zatím po mě nechtěl. Pak jsme měli tělocvik, když skončilo cvičení šla jsem se osprchovat. Bylo mi trochu divný že jsem ve sprše sama, protože většinou se sprchujeme všechny holky dohromady, ale říkala jsem si, že asi přijdou za chvilku a v klídku jsem se svlíkla a pustila vodu. Po chvilce se otevřely dveře a vstoupily Petra, Jana a Pavlína, to jsou nejbohatší holky ve třídě a nejvíc mě taky nesnášejí!!! Rychle šly k lavici, sebraly mi věci, pak je vyhodily za dveře vešly zpátky a zamkly za sebou. Zastavila jsem vodu a říkám - Co blbnete? Hnedka na mě vyjely" Drž hubu děvko! Tady máš pět set a teďka budeš dělat co budeme chtít, je ti to jasný, kurvo??? Holky neblázněte... Petra mi skočila do řeči - Drž hubu, těch pět set dostaneš a teď si stoupni támhle k té zdi a ruce dej k těm rourám!!! Při tom mě švihla do stehna takovým dlouhým pravítkem co si přinesla sebou. Udělala jsem co chtěly a oni mě přivázaly ruce i nohy k trubkám co vedly podél stěn. Byla jsem samozřejmě pořád úplně nahá a v jejich moci. Pavlína někam odešla a Jana s Petrou mě začaly švihat pravítkem a švihadlem. Přitom mi samozřejmě nadávaly - Tak co děvko, jak se cejtíš? Ty jedna kurvo! Jseš obyčejná coura!! A pořád mě švihaly, hlavně přes prsa a samozřejmě nevynechaly ani mojí prcinku. Pěkně to bolelo, ale představa pěti stovek mě pomáhala to vydržet. Na chvíli přestaly a Jana z baťohu vytáhla pěnu na holení se strojkem. Holky prosím vás neblázněte... Drž tu tvojí podělanou hubu, nebo ti ji přelepíme!!! vykřikla Petra.

Namydlily mojí kundičku a začaly jí holit. Holky vážně neblázněte, vždyť ještě skoro žádný chlupy nemám... Snažila jsem se jim v holení zabránit. Petra ale Janě něco pošeptala a vyndala z kapsy lepící pásku a přelepila mi pusu. A máš to ty zkurvená děvko, já jsem tě varovala! Začínala jsem se bát co ještě přijde a taky mi byla docela zima. Někdo začal bouchat na dveře. Petra šla otevřít a Jana mě zatím doholovala. Vypadalo to, že se jí to holení nějak líbí. Mezitím vstoupila Pavlína a za ní na vodítku její pes. Docela jsem se zděsila, protože to byla taková ta velká doga. Hlavou mi prolítla myšlenka jak toho psa asi propašovala do školy, ale moc dlouho jsem na to nemyslela! Protože holky mě začaly odvazovat a pak mi nařídily lehnout si na lavičku co se na ní odkládají věci. Začala jsem sebou házet a dost jsem protestovala, jenže Pavlína mě popadla a na tu lavici přímo hodila. Tam už čekala Jana a Petra a okamžitě mě přivázaly. Nohy samozřejmě co nejvíc od sebe a pak Pavla odvázala svého psíka, který se jmenoval Dan. Ten ke mně přiběhl a začal očuchávat mojí panenskou prcinku. Holky mezitím odstoupily o kousek dál. Dan mě začal olizovat a bylo vidět jak se mu napíná čůrák. Prosebně jsem se ještě koukla na holky a Všechny tři mi řekly - Nečum ty psí děvko!!! Dan se na mě vyšplhal a já cítila jak se jeho obrovskej penis přibližuje k mojí panenské, vyholené prcince. Nejhorší bylo, že Dan byl hrozně velkej a jeho penis byl dvakrát větší než penis toho největšího kluka co jsem kouřila na záchodě!!! Jenomže to už byl Dan přímo u mě a když mi začal olizovat obličej, cítila jsem jak mi jeho obrovský čůrák začíná tlačit na prcinku.

Bylo to hrozně ponižující, před mými spolužačkami přivázaná a nahá přicházet o panictví se psem!!! Holky Dana ještě povzbuzovali křikem - Šukej jí, šukej tu špinavou děvku, však jsme jí za to zaplatily! Jenže to už byl jeho penis na okraji a zatlačil!!! A bez lítosti prorazil mojí panenskou blánu, ani na chviličku nezpomalil aby se moje ubohá dírečka vzpamatovala a bezmála třiceti centimetrovej klacek mě připravoval o panenství. Šukal mě snad půl hodiny a holky si přitom představení sami zajížděly rukama do kalhotek. Když se Dan udělal odběhl do rohu a začal si ho olizovat. Holky ještě chvíli sledovaly jak mi psí sperma vytéká z dírky. Pak ke mně přišly a Pavla povídá - Tak co děvko? Jak se cítíš? Teďka už si velká holka. A všichni se začali smát a vykřikovat - PSÍ DĚVKA, PSÍ DĚVKA, PSÍ DĚVKA!!! Jana pak řekla, že už by toho asi měly nechat. Ale Petra ještě řekla že se jí chce na záchod a tak ke mně přistoupila a začala na mě chcát. Všichni tři se příšerně smály a pak přišlo to nejhorší! Jana si stoupla přímo před můj obličej a začala tlačit. Bylo to dost nechutný a když už byla hotová uvolnila mi jednu ruku a přikázala mi A teď si ji tady ještě vyhoníš je to jasný ty posraná děvko!?! Všechny se začaly hrozně smát. Nemohla jsem nic říct, protože jsem stále měla přelepenou pusu a ani pohnout se nešlo. Tak dělej ty špinavá děvko, slyšíš? A švihala mě pravítkem přímo na prcinku. Začala jsem si jí teda honit, všichni se hrozně smáli a tím pravítkem mi rozmazávaly Janiny hovna po mém těle. Když jsem se jakž takž dostala k orgasmu, začaly mě švihat přes kozičky. To už to ve sprchách začalo dost páchnout a holky se shodly, že už toho nechají.

Do umyvadla hodily dvě pětistovky a Pavla řekla - Dan je spokojenej, tady máš pět stovek navíc a až dostanem kapesný určitě si to zopakujeme!!! Přeřízly švihadla a odešly. Hned jsem se osprchovala, otevřela okna aby se tam vyvětralo a s bolavým tělem, hlavně mojí ubohou kundičkou jsem se belhala domů. Peníze jsem si samozřejmě vzala, to bych byla dost hloupá! Trochu mě ale štvalo, že tak holky budou mít jistotu mojí mlčenlivosti...

🕙 Přidáno 3.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře