Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Školní nabíječ erotické povídky

Když se to stalo bylo mi 14 let. Moc rád jsem masíroval holky. Ve škole o přestávkách nebo venku. Byl jsem ve věku kdy mi stoupl penis při každém pohledu na ženu. Už jsem ani nebyl panic. Tak jsem si jednou řekl že zkusím udělat něco jako erotickou masáž. Zkusil jsem to jako první na mé kámošce. Bylo jí 13 let a jmenuje se anicka. Byla moc krásná. Postavu měla taky krásnou. Menšího vzrůstu ale pěkné nohy a kulatou prdelku. Na to že měla 13 už měla pěkná velká prsa tak 2. A o tomto vám budu povídat.

Zrovna byla oslava jejich narozenin a ona oslavovala 13 narozeniny. Pozdravili jsme se a já jí řekl že dárek má u mně a že až bude mít čas a že se domluvíme kdy má přijít. Večer jsem si užil pokecal s lidma a šel domů. Domluvili jsme se za týden na sobotu. A tak se stalo. Zbytek rodiny se jel koupat na koupaliště. Já měl celý byt pro sebe. Ráno jsem shlédl filmy a šel na oběť do restaurace která byla kousek. Potom jsem začal chystat věci na masáž. Postel jsem připravil. Olej a taky příjemnou atmosféru. Ve tři hodiny anicka došla. Já jsem jí řekl ať se zatím posadí do obývacího pokoje a pustil jsem jí televizi. Já jsem šel zatím napustit vanu teplou vodou a pěnou. Pak jsem ji řekl ať jde se mnou do koupelny. Až uviděla vanu zůstala stát a hleděla co na ní asi chystám. Řekl jsem ji že tady má ručník a ať se okoupe jak dlouho bude chtít. Já se zatím díval na televizi a už se těšil až přijde. Byla tam asi 20 minut. Potom přišla zahalena v ručníku. Řekla co má dělat dál. Tak jsem ji chytil za ruku a vedl ji do pokoje. Tam jsem ji pokynul ať dá ručník na postel a lehne si na bříško že za chvíli přijdu. Já jsem se za dveřmi svlékl do naha a chvíli počkal. Penis mi tak napůl stál. Vstoupil jsem dovnitř. Ona tam ležela na bříšku naha. Mne se nabídl pohled na její krásnou prdelku. Ona otočila hlavu a pohledem zůstala stát na mém již plně stoporenem penisu. Přišel jsem k ní namočil prsty do oleje a řekl jí ať zavře oči a užívá si. Jemně jsem si na ni sedl ale ne plnou váhou. Koule se dotýkali jejího zadečku. Začal jsem masírovat její ramena a zada. Trvalo to asi 15 minut. A potom jsem sjel dolů a při tom jsem se jí dotýkal penisem. Pokračoval jsem masážní prdelky a nohou. Trvalo to taky zhruba 15 minut. Sem tam jsem jí prstem zajel jenom půl centimetrem do analku. Potom jak jsem jel nahoru tak aj penisem. Řekl jsem jí ať si lehne na záda. Ani se nestyděla. A navíc měla lepší výhled na můj penis. Řekl jsem ji znovu ať zavře oči a užívá si masáž. Jak se otočila tak jsem uviděl její ještě nezarostlou pipinku. Úplně holou malou a překrásnou. Prsa měla velká a i bradavky byli větší což jsem hleděl. Teď jsem si na ní už nesedal a začal masírovat bříško prsa stehna. No prostě vše kromě pipinky. To jsem masíroval taky tak 15 minut. Potom jsem šel pro led. Jak jsem přišel viděl jsem její pipinku která byla vlhká. Led jsem na chvíli odložil sedl jsem si na ni ale ne plnou váhou a ještě ji masíroval . Sem tam jsem se penisem dotkl její dírky. Ona rychleji dychala a sem tam aj vzdychla. Pak jsem slezl vzal led a položil na její hruď. Anicka se klepala vzrušením a naskocila jí husí kůže. Já jel ledem po jejím těle níž na bříško. Z podbřišku jsem led vzal a jenom lehce kousíčkem jsem ho dal na její pipinu. Ona nahlas vzdychla a já jí tam ten led položil. Aaaaacchhh zakricela. Měla nohy u sebe a tak tam ten led zůstal a roztál.

Měla pipinu celou mokrou jak od ledu tak od její šťávy. A tak jsem ji dal pusu na pupik a polibky jel až na podbřišek. A pak jsem ji dlouhým polibkem políbil na dirku. Ona zakricela strašně nahlas aasachhh. Pak jsem ji olizl celou pipinku asi dvakrát a ona začala křičet slasti. Já ji kroužil jazykem kolem postevacku a ona křičela. Za chvíli jakoby chytla křeč a zůstala jako socha a dostala velký orgasmus. Já ale nepřestával a jazykem jezdil do dírky dovnitř a ven. Moc mi chutnala. Dostala další orgasmus. Křičela a vzdychala jak o dušu. Pak přišly na řadu moje ruky. Ona měla roztazene nohy já jí prstama zakryl pipinku a začal jsem velkou rychlostí kmitat doprava a doleva. Ani to dlouho netrvalo a dostala už třetí orgasmus. Nechal jsem ji vydechnout asi 10 minut. Ona tam ležela s hlavou nahoru a oddychovala. Potom jsem šel na ni a v pozici misionář sem pomalu zasouval penis do ní. Pak ale narazil na panenskou blanu a prirazil. Zůstal jsem v ní ať si na mně zvykne. A začal jsem přirážet. Bylo to úžasný. Ona zase vzdychala.

Já stupňoval tempo a ona měla další orgasmus. Řekl jsem ji jestli chce zkusit nějakou polohu. Ona řekla že se na mne chce projet. Tak jsem jí pomohl vstát a lehl si místo ní. Ona na mně nasedla a začala prudce na mně jezdit. Po asi 10 minutách měla další orgasmus. Nechal jsem ji vydechnout a šel napustit vanu. Pak jsem ji odnesl a položil do vany. Vlezl jsem za ní a v poloze misionář jsem začal prirazet. Ona měla orgasmus a já se jí vystříkal do pipinky. Ještě jsem v ní chvíli zůstal a pak jsme se navzájem umyli. Ona potom usnula v mojí posteli a spala až do rána. Rodiče potom přijeli ale ani se nedozvěděli že tam někdo je. Ráno ještě než se probudila jsem jí začal lizat což ji probudilo. Ona se udělala já ji potom donesl snídani a ještě než se rodiče probudili jsme se rozloučili a šla domů.

Nějak se to rozkeclo a chtěla to každá. A pak aj dokonce učitelka ale to zase jindy.

🕙 Přidáno 5.6.2019

Hodnocení: 2/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Bohouš (2020-02-26):
Proboha! Při psaní si nehoň péro, pak tam máš chyb jak maků

Marvin (2020-12-24):
To psal stoprocentně Babiš ?