Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Slečinka ve wellness erotické povídky

Jak snasite nahotu svoji nebo ostatnich?My máme rádi a užíváme si welness a nejen soukromý, kdy je jasné, že to nezůstane jen u pohody a relaxu, ale i veřejný, kde si užívám každý pohled, který mi muži věnují, ale i já se ráda podívám na ostatní.... Do vířivky moc nechodíme, ale i tam se dá prožít krásný orgasmus všem na očích a zaroven nesmíte na sobě nechat nic zdát,.. V sauně je to horší-tam je moc horko, tak to člověk moc nezvládá udychat.....Jednou jsme navštívili jedno malé, ale krasne wellness. Bylo nás tam tak 5-7 lidí, střídalo se to, vybrali jsme si jednu menší saunu, kde jsme byli sami. Po chvíli lehkých dotyku přišla jedna slečinka. Koketně se ptala jestli neruší a jestli se může přidat ..přikývla jsem, pojďte za námi, vypadlo že me.
Byli jsme opravdu překvapení, že slečinka neváhala a šla přímo k nám..

Pustili jsme ji mezi sebe. Rukou se lehce dotkla mého ramene a druhou se otřela o stehna mého chlapa, Vzala jsem ji za ruku , koukla na mě a usmála se. Nahla se ke mě a já ji začla líbat, prvně pomalu jsem ochutnávala její plně rty, poté jsme zapojily i jazýčky.. Chlap si užíval ten pohled a nechal nás si hrát. Po chvilce jsme se presunuli do relaxační místnosti, kde byli lehátka🡕 , ..řekla jsem slecince, ať si lehne a udělá si pohodlí, chtěla jsem si s ní trošku pohrát
Vzala jsem Olejicek a začla ji masírovat šíji, záda, dolů na stehna a zadek,, a zajížděla rukama mezi půlky, Na stehnech jsem jezdila hlavně po vnitřních stranách až nahoru k její kundicce.
Po chvilce jsem cítila, jak teče, Řekla jsem jí, ať se otočí a hrala si s jejíma přírodníma prsama, bradavky už měla úplně tvrdé vzrušením, cítila jsem její zrychlený dech, Přidala jsem jazýček a přejížděla přes její bradavky a jemně je okusovala, a sjížděla dolů přes bříško, až k její kundicce. Měla ji krásné vyholenou a uprostřed carecku s jemnými chloupky.

Vychutnávala jsem si její mokrou mušličku a přejížděla přes klitoris nahoru a dolů, Slečince se to moc líbilo, chtěla jsem, aby dosáhla vrcholu, tak jsem ji Lízala tak dlouho, dokud se nesvirala v blaženém orgasmu. To vše sledoval můj chlap, toužebně se zeptal, jestli se může přidat, slečinka přikývla . Na nic nečekal a vrazil tvrdý penis do její mokré kundy, a začal ji sukat, bylo to krásný- jak zajížděl dovnitr a ven, i já byla úplně mokrá.. To vzdychání a hekani a ten pohled na ty dva -nedalo se to vydržet, tak jsem se musela rukou udělat. Bylo to rychlý. Pak už jsem na nic nečekala a přidala se k nim. Slečinka byla na zádech, a chlap ji sukal svým velkým ptákem a já ji rukou dráždila klitoris, po chvíli došla k dalšímu vrcholu. Už jsem chtěla taky, aby mi ho tam vrazil, tak jsem se nastavila vedle ní, A chlap se na nás střídal, ..

Pak mě na oplátku slečinka vylízala k orgasmu. Různé jsme se mazlíli, líbali a u toho nas chlap sukal zezadu, zepředu, .. Nakonec si slečinka vzala mýho chlapa do pusinky a začala ho kouřit hluboko a nenasytně, já se k ní přidala, ..po chvíli se jí chlap vystříkal do pusy přesně, jak si řekla.. Když bylo po všem, slečinka poděkovala za jedinecny odpoledne a utekla s úsměvem na rtech -mrška jedná

🕙 Přidáno 29.10.2021
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře