Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Služby pro přítelkyni erotické povídky

Nedávno jsem se dal do kupy s krásnou romskou ženou. Jsem do ní již dlouho zamilovaný. Když jsme se rozhodli, že budeme spolu, oznámila mi, že je dominantní a že doufá, že se tomu podřídím. Tušil jsem to už když jsme se začali poznávat. I s tím jsem rád vstoupil do našeho vztahu.

Hned poprvé, když jsme přišli k ní, s tím začala. Přišli jsme do pokoje, kde byla jedna skříň, postel, stůl a křeslo. Po vstupu za námi zamkla a řekla - "Tak otroku, do naha a na kolena. "

Bez rozmyslu jsem ji poslechl, vysvlékl se a kleknul jsem si před ni na kolena. Posadila se do křesla, sundala si boty a hodila nohu přes nohu. "Teď se pěkně po čtyřech připlazíš až mým nohám a začneš mi líbat chodila, šmejde. " Opět jsem ani nepřemýšlel a hned jsem přilezl k jejím nohám a i přes její silonkové ponožky🡕 jsem kousek po kousku začal líbat její vrchní chodidlo. Zespoda, zhora, z boku, prstíček po prstíčku. Po chvilce přehodila nohy a totéž jsem začal dělat i na druhem. "Hezky se snažíš být poslušný otrok a plnit, co jsem ti poručila, ale do budoucna budeš muset přidat na té snaze! Teď dolez k tomu stolu a ohni se přes něj abys na mě hezky vyšpulil tu svoji otrockou zadnici!" Uposlechl jsem, položil jsem se břichem na stůl a čekal, co bude dál. Odebrala se ke skříni a vytáhla 4 kusy provazu, roubík ve tvaru kuličky a umělý penis. Bylo mi tak nějak jasné, co mě čeká. Přišla ke mě a začala mi přivazovat ruce k předním nohám stolu. Potom poručila, abych pořádně roztáhl nohy a ty mi taktéž připevnila k nohám stolu. Pak se postavila přede mě a nasadila roubík. Bez problému jsem spolupracoval. Pak se postavila za mě. Nasadila si gumové rukavice🡕 , namazala si prsty lubrikantem, začala mi ho nanášet i kolem mého řitního otvoru a prsty zajížděla i dovnitř. Během chvilky jsem přestal pociťovat doteky jejich prstů. "Teď ti pěkně vojedu tu tvoji řiť, ty moje děvko, určitě se ti to bude líbit. " Hned na to mi ten umělý penis začala cpát do zadku.

Cítil jsem, jak tlačí bez ohledu na to, jak mám roztaženou díru. Bylo to nepříjemné a začalo to byt i dost bolestivé. Vůbec se s tím nemazlila a začala mě pořádně tvrdě šoustat. "Tak děvko, tohle budeš zažívat hodně často, takže si zvykej!" Bylo to nekonečné, až najednou ten umělák úplně vytáhla a byla u konce. Přišla přede mě a položila mi otázku - "Líbí se ti být mou děvkou? Asi jo, když tak hezky spolupracuješ, viď? Tak pro úvod tohle asi stačilo. " Začala mne odpoutávat a pak poručila, abych padl opět na všechny čtyři. Sedla si zpět do křesla a poručila - "Pojd si hezky lehnout pode mě, hlavou přímo pod mé nožky!" Udělal jsem, jak bylo přikázáno. Sundala i ty silonky a položila obě chodidla na můj obličej. "Tak to dneska zakončíme tím, že teď pěkně vyplázneš jazyk a budeš lízat moje chodidla!" Vyplázl jsem jazyk a ona začala svými chodidly manipulovat přes můj obličej i jazyk. Cely večer jsem věnoval jejím nožkám, dokud neporučila, abych se oblékl a vypadl domu a další den ráno přišel dál sloužit. Poděkoval jsem ji, oblékl se, znova poděkoval, vyznal ji lásku a šel.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Anál, BDSM, Erotické pomůcky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře