Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sněhová koule erotické povídky

Hned bez předehry Ti ho vecpu až po kořen do úst. Jsi chápavá a víš, že včera jsme toho moc nestihli a navíc jsi stejně nažhavená a nadržená stejně jako já.Držím Tě za hlavu a vyšukávam Ti pusu.Když s ním prudce vyjedu z Tvých úst, nastává Tvá chvíle.Můžeš se nadechnout, občas se totiž začneš dávit a slintat, což je pro mně rajcovní vidět.I z toho mně Tvé lapání po dechu nedokáže přibrzdit, nevím dnes mám prostě chuť Tě rasit! Ovládá mně chtíč a neukojená touha k Tobě.Přidržuji si jednou rukou Tvou hlavu,druhou Tě mírně zatáhnu za vlasy.

Pohybem svého těla pak změním úhel a sklon svého penisu, vyloženě Ti tak mrdám krk.Upřeně se na mně díváš jako věrná fena. Můj nateklý žalud se dost možná dotýká Tvých mandlí.Ale přesto všechno poslušně držíš. Vím jak Tebe vzrušuje pocit být kurvičkou, rozumně bezmocnou a jak si ten stav umíš užít.Jsi taková rajda! Ještě mi přitom stíháš hladit moje plný koule, občas mně oběma rukama chytneš za zadek a neskutečně přirážíš.Až dokud jsi mně nepoznala,tak Ty sama jsi nevěděla všeho čeho jsi schopná.Když už si potřebuješ odpočinout sama si ho z úst vytáhneš, chytneš mně za kořen a žaludem si masiruješ a hladíš své rty. Je neskutečný pohled na ně! Změnily svou velikost i objem,jsou tak nateklé.Oba jsme v extázi,rauši, čistý živočišný sex.Težce oddychuješ, já začínám hlasitě sténat. Rychlé si ho opět nacpeš do pusy a kouříš jako o život. Já ivTy začínáme cítit jak mi v čuráku škube a tepe. Už víš, že se to blíží! Zas na mně vrhneš Tvůj nedočkavý a mrdavý pohled.Jestě jednou zkontroluješ moji naběhlou žílu co tak ráda líbáš a po celé délce olizuješ. Hlavou Ti bleskne, že dnes to bude nejspíše dávka,kterou nestihneš polknout.Vyplázni jazyk! Ztěžka hlesnu. Poslušně otevřeš ústa jako hladová šelma čekajíc na výkrm.Nastavíš a vyplázneš jazyk. Tento pohled by měl být pro mně končící fází.Roztřesu se....prohnu a na okamžik přivřu oči.Zatímco z hrdla se mi dere pro někoho až strašidelný zvuk. Misí se v něm obrovská úleva,ale zároveň i napětí. Sklopým pohled k Tobě, dychtivě po sobě koukáme.

Nasměruji svůj žalud na Tvůj jazyk. Teď! Zasáhne Tě proud lepkavé, husté, bílé lávy. Většina dopadá na jazyk,ale pár dávek zasáhl i Tvůj horní ret, stejně stéká tam kam jsem chtě já. Je to jen Tvoje! Zašeptám a láskyplně pohladím Tvou tvář. Ale opovaž se polknout!! Dodám důrazně.Nechápavě na mně vytřeštíš oči.Semeno Ti už vytéká i koutky úst. Pečlivě vycákám poslední kapky. Myslíš si, že víš co bude následovat. Povolení k polknutí. Neskutečně Tě to rajcne a v kundě cítíš mokro. Opět Tě chytám za vlasy. Zakloním Ti hlavu a mžikem Ti vrážím jazyk do úst. Co to...?!... Bože...! Jsi překvapená a tak vzrušená! Oba společně převalujeme tu teď sněhovou kouli z jazyka na jazyk a z úst do úst. Společně ochutnáváme to co ještě před chvílí bylo součástí mně. Z toho pro Tebe dosud nepoznaného zážitku jsi neskutečně vzrušená. Z klína se Ti válí proud šťáv. Zuřivě a chtivě mně líbáš a zároveň něžně hladíš po vlasech. Celá se také třeseš,ale tak nějak jinak než já. Tvé rty jsou po takové kuřbě tak poddajné! Když už se naše společná sněhová koule tak nějak vytratila neznámo kam a my se od sebe odlepíme,z těžka hlesnu: Co je moje patří i Tobě! Podíváš se na mně. Tvé oči se leknou a jiskří zároveň,je to láskyplný pohled. Roztomile až zahanbeně se na mne usmíváš.

🕙 Přidáno 13.2.2024
📂 Kategorie: Orál

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře