Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Souložení s exmanželem, aneb jak život jde erotické povídky

No, klidně dojeď, odpověděla jsem večer do telefonu na nesmělé zapípání bývalého manžela a hned jsem postavila na kamna hrnec a připravovala hustý, chutný guláš. Vždyť chlapi před padesátkou potřebují hlavě plný hrnec a mokrou kundičku. To si ta jeho kočička-dvacítka neuvědomuje, a to se se mnou kvůli ní předloni rozvedl. Ale je mi zadostiučiněním, že jí zahýbá zrovna se mnou.

Když přijel, kriticky jsem si ho změřila. Nepřijel autem, ale tramvají. No ovšem, límeček košile🡕 pokrčený, vázanka nakřivo, kalhoty🡕 pomačkané. .tak u mě nechodil. Ale postavil se mu hned, to jsem poznala i přes ty kalhoty🡕 . Za ta léta si nemusíme nic vysvětlovat a tak jsem se předklonila v kuchyni na linku. Vím, že na mých černých punčoškách a černých kalhotkách vždycky ujížděl. Prsa v průsvitné košilce se mi pěkně zahoupala, on taky a sotva do mě zezadu vnikl, hned se do mě udělal. Nechala jsem ho vydýchat a pak jsem ho ze sebe pustila. Opravila jsem si uzoučká krajková tanga, utřela vytékající semena a šla dovařovat. Kolem desáté mu zahrál mobil. Přítelkyně. Usmívala jsem se při jeho koktání. Ovšem, jsem na služebce, a ty ? Už jdeš spinkat, nemám ti už volat ? Tak pápá, moje nádherné zlatíčko. ..(Jo, kolem desáté a dvacítka už jde spinkat ? A s kým ? - zabzučel ve mě instinkt zkušené ženy). Neřekla jsem nic. Dychtivě se najedl a zajeli jsme do postýlky. Zkušeně mě svlékl, vylízal mi pipinku a pak jsem si ho stáhla na sebe. Zajel do mě jako blesk a pak jsme to rozjeli, jako za starých časů.

Napřed mě souložil on shora a pak já jeho shora, dokud se s křikem do mě nevyprázdnil až do sucha a pak spadl vedle mě. Dlouho jsem ho odpočívat nenechala. Vzala jsem do ruky jeho penis a když ztvrdl, dala jsem si ho zase do sebe. Nechala jsem se něžně milovat, laskat, hla­dit, líbat a pak jsme se zase splečně udělali. Jo, ty jsi přece jenom nejlepší milenka, vydechl. Vím, rozesmála jsem se. To jsi o mě říkal vždycky. A vzpomínáš před pár lety na té zahradní párty? Tam jsi to říkal přede všemi a pak jsme si hned taky přede všemi zasouložili na trávníku. A všichni nám pak zatleskali. A pak jsme si to ještě jednou rozdali v taxíku cestou domů. Taxíkář se divil, že jsme manželé a manželský sex v autě prý ještě neměl. ....Přikradl se spánek, ale nad ránem jsem ho zase vzrušila, nasedla na něho a pomalu a něžně jsem nás oba přivedla k orgasmu. Akorát už ze sebe neměl skoro co stříkat. .. Musím na poradu, práce nečeká, připomněla jsem mu ještě za šera. Zavezu tě domů. Oblékli jsme se, vyjeli a on za chvilku zamířil po schodech ke svému podnájmu, sdílenému s milenkou. A co ta hromada tenisek a botů u dveří ?, zeptala jsem se. To je vás tam tolik ? Zarazil se a odemčel. V předsíňce ležela nahá dvojice a vyvalil se puch alkoholu🡕 a nahulené trávy. Nahlédla jsem do pokoje a zahlédla jeho přítelkyni, taky nahou a ve zdravém spánku propletenou s věkově přiměřeným mladíkem. Vyprskla jsem smíchem a zamířila autem do města. Mobilkem jsem na pracovní poradu poslala za sebe svého jednatele a zastavila jsem se u kámošky, která mi otevřela s tváří Rusalky-bílou a žlutou. Copak, nevypadáš dobře, ale mám zážitečky, uvař kafe, budu vyprávět, navnadila jsem ji. A co ty ? ptám se. - No to víš, celý týden nic, tak jsem večer starému strčila roztažené nohy až k břichu, aby to měl blízko, řekla mi.

A co dál, ptám se. Co dál ?? Dvakrát na mě pohnul zadkem, vyklepal se do mě, odvalil se a chrápe ještě teď, odsekla se zlým pohledem směrem k manželské ložnici. A mě bolí hlava, nic jsem z toho neměla, zanaříkala a vytáhla jakési prášky. Nojo, to abych ti to zase domluvila zase se svým synem, navrhla jsem jí. Nebo zvadneš. Zasténala - Kde jsou ty časy, kdy jsme si obě za mlada vyměňovaly na šukání milence ? A teď si na sex vyměňujeme své syny. ..Však už oba přece měli dávno dvacet, namítla jsem a vděčně jsem přijala kafíčko. A pak jsem začala s gustem vyprávět, jako ženská ženské. ..

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře