Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Šoustání s tetkou erotické povídky

Bylo mi asi 14, když jsem začal bydlet u tetky. Bydlela s přítelem a já měl menší problémy s mamkou, tak mi nabídla, abych u ní bydlel, dokud se vztahy s mámou nevyřeší. A tak jsem se tedy nastěhoval. Asi po měsíci jel její přítel na dva měsíce do zahraničí. Takže jsme tam byly jen já a tetka. Po 14 dnech, co nebyl její přítel doma, jsem přišel ze školy, byl pátek a já řekl tetce, že budu spát u kamaráda a tetka zase řekla, že se jí to hodí, jelikož bude mít dámskou návštěvu a že budou trochu pít.

Tak jsem se tedy s tetkou rozloučil, dal jí pusu na tvář a šel. Jenže asi kolem desáté večer jsem se pohádal s kámošem a šel domů, pomalu jsem odemkl, abych nevzbudil tetku a chtěl jít do pokoje. Ale když jsem procházel kolem ložnice, slyšel jsem vzdychání, protože byly pootevřené dveře. Tak jsem nakoukl a viděl, jak si tetka hraje s gumovým čurákem. Během pár vteřin se mi postavil a stál jak stožár. Byl jsem nadrženej tak moc, že jsem si ho za dveřma začal honit a po pár minutách to na mě šlo. Trochu jsem zařval a přitom nechtěně praštil do dveří, ty se rozrazily a tetka viděla, jak ho mám v ruce a honil jsem si ho nad ní. Nevěděl jsem, co mám říct, tak jsem se jí omluvil a chtěl odejít. Ona ale nepřestala a hrála si dál. Řekla jen, že jestli chci, tak ať zůstanu. Byl jsem tak rád, že jsem tam mohl být. Za chvíli mi zase stál a když to tetka viděla, řekla "jestli chceš, můžeš mi ji lízat" byla nalitá a já byl moc rád, že ochutnám tu její mokrou kundičku. Začal jsem jí lízat a byl ještě víc nadržený. Za chvíli začala hekat jak o život a už jsem jen cítil jak mi z její kundičky stříká štávička na tvář a do pusy. Bylo to moc dobrý, ta její štávička. Když to měla za sebou, řekla mi, ať si lehnu vedle ni a že jsem teď na řadě já. Vzala ho do rukou a začala honit. Za chvíli ho měla v puse a kouřila ho až po kořen. Za pár minut jsem jí to všechno začal stříkat do pusinky. Byla trochu překvapená, ale spolykala všechno. Na chvíli jsme si lehli a já ji začal líbat její kozičky, krásny čtyrky. Bradavky ji krásně stály a já jí začal zase lízat tu její kundičku. Řekla jen, ať jí ho tam už vrazím, že je dost nadržená a chce cítit mého čuráka ve své kundě. Tak jsem jí ho tam vrazil, začal jí mrdat a ona hekala jak divá. Za chvíli si stoupla na čtyry a řekla - "Narvi mi ho do zadku a zmrdej mě prosím!" plivl jsem jí na dírku a vzhledem k tomu, že jsem téměř každý den koukal na porno, tak jsem věděl co mám dělat. Začal jí ho tam pomalu vrážet a ona ječela. Za chvíli tam byl už celej a tak jsem to začal rozjíždět. Mrdal jsem jí jak jen jsem mohl.

Za chvíli jsem začal cítit, že to na mě jde. Tak jsem se jí zeptal, jestli jí to můžu vystříkat do prdelky a ona že ne."Mám chuť na tu tvojí štávičku, je moc dobrá." Tak jsem ho vytáhl ze zadečku a narval jí ho až po koule do pusinky. kouřila a kouřila a já to za chvíli už nevydržel a znova jí vystříkal pusinku. Byli jsme dost unavený a během chvíle jsme usnuli. Ráno jsem vstal a tetka už byla vzhůru. Tak jsem se umyl a šel do kuchyně. Tetka už měla připravenou snídani. Byla jen v košili svého přítele. Bylo to moc sexy. "Tak si sedni a dej si snídani, po tom včerejšku ti muselo vyhládnout." Tak jsem si sedl. Byl jsem jen v trenkách. Dojedl jsem snídani už s tvrdím čurákem. Tetka si toho samozřejmě všimla a jen řekla - "S tím tvrdým, co máš v trenkách, pak něco uděláme." a jen se usmála. A takhle to bylo ještě dlouho do té doby, dokud nepřijel její přítel.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Incest, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře