Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Spolužačka Jana erotické povídky

Pamatuju si přesně den, kdy jsem zažil svůj první orgasmus. Bylo to totiž na krásné datum – 1. 11. 2001. Bylo mi 12 let, chodil jsem do páté třídy na základní školu v jednom středočeském městě. V určitých směrech jsem byl vyspělý poměrně brzo – ochlupení, penis byl také větší než u vrstevníků (byť ti mě dorostli), a zjevně i hormony.

Ve třídě jsme měli holčinu, která to v určitém směru měla stejně. Jmenovala se Jana. Co si pamatuju, tak už určitě v páté třídě měla nejméně dvojky prsa, v sedmé třídě to byly trojky, možná to dosáhlo i na čtyřky. Na druhou stranu, pak ji ostatní dohnaly, respektive i předehnaly. Chodil jsem s ní na střední a tam už to byl lepší nadprůměr. Nicméně na základce byla Jana vždycky můj sen.

Už si s odstupem více než dvou dekád nepamatuju, co mě k tomu vedlo, ale jednoho odpoledne jsem si představoval, že s ní jsem v posteli. Hladím ji po jejích blond vlasech, teď s odstupem času už nevím, jestli tehdy v culíku či na mikádo, jak to Jana během základky střídala.

Představoval jsem si, že ji hladím po bocích a mačkám její pěkná velká prsa. Nevím, co mě to popadlo, ale svléknul jsem se. Začal jsem se otírat o postel a přirážet. Představoval jsem si u toho, že to není matrace🡕 a prostěradlo, ale Janina stehna, mezi která se dostávám. Že můj tehdy cca 12-13 centimetrový penis proniká do její netknuté, vyholené a hebké broskvičky.

Jako malý jsem zjevně zažil něco podobného, že jsem doslova skákal na posteli tak, abych se o ni třel penisem a že to bylo příjemnější a příjemnější. A teď jsem to zažil znovu. Ten pocit byl víc a víc intenzivní. Od varlat prostupoval mým penisem až po špičku.

Moje mysl byla někde úplně jinde. Viděl jsem pod sebou krásnou vrstevnici, vzdechy, které se rozléhaly místností, nebyly moje, ale její, její prsa rytmicky skákala, jak jsem přirážel. Přirážel jsem rychleji a rychleji.

Pak se to stalo. Ucítil jsem pocit, který jsem zažíval poprvé. Celým mým tělem procházel jako blesk. Musel jsem přestat a chytit se polštáře, ale v mé mysli jsem se chytil těla krásné dívky. Ucítil jsem ještě několik zaškubání v penisu.

Svalil jsem se na bok a podíval jsem se dolů. V místech, kde jsem předtím řádil, se objevila bílá lepkavá tekutina. Bylo mi sice teprve 12, ale dobře jsem věděl, o co jde – právě jsem poprvé v životě ejakuloval. Bohužel se mi nikdy nepoštěstilo, aby u toho Jana byla i přímo přítomná. Takto, a později samozřejmě "klasicky" rukou, jsem si ale u představy jejího těla pomohl nesčetněkrát.

🕙 Přidáno 19.8.2022
📂 Kategorie: Šukání, Školačky

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře