Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sprcha na ostro erotické povídky

Patřím mezi lidi s velkou představivostí a permanentní chutí na sex. Když vidím atraktivní ženu, tak si říkám " tedy tobě to dělá kdo? " Nemám v sobě stud z nahoty a rád si nahé lidi prohlížím. Ten den, o kterém chci vyprávět, byl naprosto všední. Práce, řešení různých problémů... Prostě tak trochu nuda.

Protože bylo léto, těšil jsem se na konec pracovní doby až se pojedu koupat kousek za město. Kýžený čas se blížil a já nemyslel už na nic jiného, než na to, jak co nejdřív vypadnout. Přišla kolegyně, jestli bych jí s něčím nepomohl. Ač nerad, svolil jsem. Zůstal jsem v kanceláři jen já a ona. " Hele Denis, ty zatím najdi ty podklady a já jse dojdu vysprchovat, ano? " " Půjdu s tebou. Jsem taky celá ulepená. " " Se mnou? Nebojíš se? Mohl bych tě třeba znásilnit ", řekl jsem z legrace. " Pche, nebojím. "Pomalu jsem si začal představovat její postavu, prsa, klín, zadek... Mozek začal fungovat na plné obrátky. A nejen mozek. Věděl jsem, že se musím uspokojit, jinak ze sebe už nic rozumného nedostanu. " Denis, najdi to. Já jsem hned zpět. " Odešel jsem do sprchy a nezamknul se v naději, že za mnou Denisa přijde. Svlékl jsem si kalhoty🡕 a tričko🡕 . Běžně chodím na ostro, takže to bylo vše. Stoupl si do sprchy a vychutnával tekoucí vlažné osvěžení. Přitom myslel na Denisinu postavu. Cítil jsem jak mi tvrdne penis. " Ty si vyholuješ spodek, jo? " , ptala se Denisa ve dveřích a sledovala mě v zrcadle. " Ano. " Zula si sandále, sukni🡕 pod kterou neměla kalhotky a chystala se na triko. Jenže to už jsem jí chytil a zatáhl pod sprchu. Byla bez podprsenky, takže za chvíli byly vidět obrysy prsou. To mě vyrajcovalo ještě víc. Začal jsem jí líbat, divoce osahávat, mnout prsa, jemně škrábat... Její nehty se mi zaryly do kůže. Kousala mě na krku, na hrudi a hlasitě vzdychala. Měla moje péro v ruce a honila ho velice zběsile. Až to trochu bolelo. Já ji strčil dva prsty do mušličky a její vzdychání nabralo na intenzitě už tak dost velké. Nutno podotknout, že i já hlasitě vzdychal. Sundal jsem z ní to mokré triko a okusoval její krásná prsa. U toho měl prsty v mušličce a jezdil sem tam, kroužil, dráždil poštěváček a Denis vzdychala na celé patro. Vytáhla si mou ruku a začala mě znovu zběsile okusovat krk, hruď, bradavky...klesala niž a niž. Už měla péro v puse a rukama mi jezdila po těle. Ryla své nehty do mé kůže. Bylo to naprosto fascinující. Kroužila jazykem po žaludu, sála ho, chvíli ho měla až po kořen v puse, chvíli jen oblizovala špičku.

Moje ruce jí hladily v mokrých, dlouhých vlasech, oči jsem měl zavřené a za mohutného společného vzdychání jsem se oddával slasti. Věděl jsem, že to takhle nemohu dlouho vydržet. Ona pracovala na mém uspokojení a zároveň si projižděla prsty svou štěrbinu. Vycítila, že se blíží můj vrchol a strčila mi svůj prst lehce do zadku. To byla poslední kapka. Začal jsem mohutně stříkat. V hlavě se mi zatemnilo slastí. Jako kdybych ztrácel vědomi. V tu chvíli jsem ani nevnímal, že ona dosáhla vrcholu taky. Jen vzdáleně jsem slyšel její vzdechy. Opřený o zeď jsem se probral. " Mám vůči tobě výčitky. Moc jsem se ti nevěnoval. " " Já jsem spokojená. Užila jsem si to. " " Donesu ručník. ‚Otevřel jsem dveře od sprchového koutu a za nima stála uklízečka. Byla u nás na výpomoci po mateřské dovolené. Stál jsem tam před ní nahý a zíral na ní. Byla opřená o stěnu tak, aby viděla na zrcadlo a v něm přes skleněné dveře na nás. " Dobrý den, jak dlouho tu jste? " zeptal jsem se. " Slyšela jsem nějaký hluk, tak jsem se šla podívat co se to děje. " Při pohledu na její vlhké kraťasy🡕 v rozkroku mi nemusela nic vyprávět. " Už odcházíte pane inženýre? " zeptala se s klidem. " Ano. Paní inženýrka taky. Přijďte za chvíli, prosím. My už tady pro dnešek končíme. "

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře