Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Stříkání do baculky erotické povídky

Ne dlouho na to, co jsem se přestal stýkat s Romčou, jsem opět nad ránem v nočním rozjezdu potkal novou známost. Byla to paní, která kdysi dělala v Albertu, když jsem byl ještě malej kluk. Byl jsem celkem opilej, a tak jsem ji oslovil se svojí typickou srdečností a spontánností "Jééééé, dobrý den, Vy jste dělala v Albertu, že?". Vůbec jsem nad ničím nepřemýšlel a tahle jsem jí oslovil. Začli jsme se bavit a předali si na sebe kontakt. Ona si mě pamatovala jako malýho 12letýho kluka, teď mně bylo ale 25 let a jí 45....

Jmenovala se Marie, byla charismatická, klidná, měřila stejně jako já, asi 182 cm a vážila odhadem klidně 120-130 kg. Měla však kila na těch správných místech, pořádný stehna, obrovský prsa a fakt hodně velkej, ale krásně pevnej zadek...a něčím mě hrozně přitahovala. Byla to až živočišná přitažlivost, kterou jsme však zatím před sebou skrývali a čas, kdy své karty odkryjeme, měl teprve nastat.

Zatím jsme si psali, ale brzy se naskytla příležitost, kdy mě pozvala na svoji oslavu narozenin. Došel jsem hezky upravenej a navoněnej přímo k ní do bytu, kde bylo ještě pár dalších lidí. Hned, když mě přišla přivítat do předsíně, tak jsme se začali objímat a já cítil, jak Marušku vzrušuju. Taky jsem viděl, jak je vcelku pěkně opilá. Lidi se postupně vytráceli, až tam s náma zůstala jen jedna Maruščina kamarádka, Kamila. Ta, ačkoliv to bylo pro ni už vyloženě trapný, tak tam pořád oxidovala, jelikož jí ujel autobus a další jel až za hodinu. Bylo vidět, jak už jsme chtěli být s Maruškou sami. Nakonec jak odešla, jsme se začali zase objímat a líbat, Maruška se potom položila na matraci🡕 , kterou měla u postele na zemi, a já jsem ji stáhl kalhoty🡕 a pěkně jí tam opíchal. Bylo to úžasný, její macatý tělíčko se mně neskutečně líbilo a vzrušovalo mě.

Za týden jsme vyrazili s Májou do přírody a prošli se na nedalekým kopci, kde je pěkný výhled na Brno, skály, ovečky, a jelikož to tu mám dobře prochozený, znám tu i pár skrytých místeček. Na jedno takové jsme došli a já byl celou dobu pěkně nadrženej, jestli si s Maruškou v přírodě zapícháme. Začali jsme se ošahávat a Maruška byla hnedka vzrušená. Položil jsem si ji tedy na zem a stáhl jí kalhoty🡕 i s kalhotkama. Miluju sex v přírodě, když člověk stojí nad nahou ženskou a čuráka mu ovívá lehký vánek, a potom ho strčí do té krásně horké kundičky. Krásně jsem jí tam píchal a byla tak mokrá, že jsem měl od jejích šťáv zamokřený dokonce i tričko🡕 , co jsem měl na sobě. Udělal jsem se jí na bříško a potom jsme pokračovali v procházce.

Vídali jsme se takhle asi jednou za 2 týdny. Zjistil jsem, že Maruška bývá abnormálně mokrá. Vždycky přímo teče a je pod ní úplná kaluž. Její šťáva je ale málo mazlavá, spíš má konzistenci vody a je těžké se do ní i přes její vlhkost dostat. Vždycky, když jsme to dělali u ní doma, dávala si pod sebe obrovskej igelit, kterej vždycky uloupila u ní v práci ve skladu. Bylo to trochu komický, ale zničit matraci🡕 za několik tisíc, si pochopitelně nechtěla. Bylo to s ní fajn a sedli jsme si. Byla to srdečná ženská, se kterou byla sranda, byla i citlivá a celkově jsme si rozuměli. Měla 2 dcery, jedné bylo skoro tolik co mně, druhé bylo asi 13 a byla to hrozně vzteklá holka, když jsem byl u ní, byla celou dobu jen zavřená v pokoji.

Maruška měla takový postoj, že v jejích letech je už tak nepravděpodobný, aby otěhotněla, že to můžu klidně stříkat dovnitř. Já jsem byl ale rozumnej a zodpovědnej, a tohle jsem dělat nechtěl. Jednou jsme se o tom bavili a já nadhodil, že by mohla brát antikoncepci. Zanedlouho na to došlo a Maruška si ji opravdu nechala předepsat. S jejím přístupem jsem trochu pochyboval, jestli to vůbec bere pravidelně, ale začal jsem to do ní stříkat. Bylo to něco úžasnýho. Neskutečně mě vzrušovala a já jsem se do ní vždycky už po chvilce udělal. Nejčastějc jsme to dělali na misionáře, já jsem jí pěkně nadrženě sundal kalhoty🡕 aji s kalhotkama a během minuty jsem to do ní nastříkal. Bylo to úžasný, ty její tlustý stehna, ten parádní, velkej zadek. Pro milovníky baculek to bylo úplně to pravý. Občas jsme to dělali aji zezadu, to měla Maruška ráda, a vzpomínám si, jak jsem ji takhle ojel u ní v koupelně a během pár sekund jsem jí ohlou o vanu vystříkal. Po chvíli pauzy mně ho začala kouřit, což bylo úplně poprvý. Kouřila dost dravě, ale asi to nebyl úplně styl, kterej bych měl rád. Líbilo se mně ale ,že jí samotnou to kouření začalo po chvíli vzrušovat a kouřila čím dál náruživěji. Odtrhl jsem ji od mýho čuráka a otočil si ji zase na vanu, kde se ohnutá chytla a nastavila mě opět svůj úžasnej zadek. Zajel jsem do ní a tentokrát ji šukal o něco dýl a opět se do ní ještě jednou vystříkal.

Vzpomínám i, jak jsme to dělali v létě v autě, ve dne, někde u lesa, a já ji na zadních sedadlech opíchal a vystříkal. Bylo to úžasný. S Maruškou jsme se vídali několik měsíců a už si ani nevzpomínám, proč přesně jsme to ukončili. Asi mě i tak trochu omrzela, možná v tom byl taky pocit, že se mám posunout dál a najít si holku mýho věku, možná všechno dohromady. Přestali jsme se vídat a občas se jen potkali na ulici (bydlela kousek ode mě), pokecali, povykládali si, co je novýho...a sex už jsme spolu nikdy neměli. Pro mě však zůstane navždycky jednou z prvních MILFek, který jsem měl tu čest opíchat, a taky neskutečně rajcovní baculkou, který mám tak rád a v té době jsem si je postupně oblíbil.

🕙 Přidáno 1.3.2024
📂 Kategorie: Orál, Zralé ženy

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Fanda79@email.cz (2024-03-13):
Takovou najit....