Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Šukání svědkyně nevěsty erotické povídky

Prachatice 12.12.2012 Příběh možná jak z pohádky ale vážně se to stalo. Můj kamarád se ve svých 33 rozhodl oženit a já mu šel za svědka. Jeho i jeho ženu už znám nějakou tu dobu takže jsem věděl že to bude trošku nuda ale je to dlouholetý kamarád. Před dnem D jsme zařizovali drobnosti jako kytky hotel atd. Asi v polovině příprav přijela svědkyně nevěsty. Celkem na první pohled sympatická holka seznámení formální a zapojila se do příprav.

K večeru jsem dostal za úkol dovézt ještě na hotel kde bude oslava nějaké drobnosti a jako pomoc jsem dostal svědkyni. Jeli jsme, povídala spíš ona a začala jak je ráda že se utrhla od dítěte , že má skvělého muže co se o malou dokáže postarat atd atd bla bla bla. Nicméně najednou se mi v kalhotech🡕 postavil a já věděl že maminu stoprocentně přefiknu.Dojeli jsme na hotel a drobnosti připravili na druhý den. Pak jsem maminu pozval na sklenicku a začal jak jí to moc sluší, že má úžasnou postavu, jak je příjemná a další klíny. Sem tam letmý dotek a pak když jsem viděl že dotekům se nebrání, jsem navrhnul ještě překontrolovat apartmán novomanželů. Dopila a šli jsme. V pokoji jsem zavřel dveře a přitáhnul ji k sobě. Mamina to rozjela, než jsem se nadál projížděla mi koule , kalhoty🡕 dolu a začala kouřit. Evidentně to doma moc nepraktikovala protože to zas takový zázrak nebyl, ale mlaskala, lízala, cucala a samozřejmě polykala. Ne sice dobrovolně, ale při stříkání jsem jí ho vrazil až do krku a pořádně přitáhnul tlamičku na koule. Spokojená manželka a mamina si stoupla vzala mojí ruku a nechala si pořádně pohonit kundičku (mimochodem nezničenou ) otočila se zády, vystrčila nádherný zadečkem a se slovy klidně se udělej do mne beru prášky se nechala šukat zezadu.

Kundičku měla tak mokrou, že jsem cítil jak ji ta její šťáva teče po vnitřní straně stehen. Zabořil jsem se do ní a začal přirážet. Na to že to byla mamina tak ji měla pěkně těsnou. Šukal jsem ji hezky na tvrdo, levou rukou jsem ji mačkal bradavku na levé kozičce pravou rukou drtil poštěváček a sem tam ještě strčil prst k péru do kundičky. Když už mi v koulích začlo cukat tak jsem ji ho tam narval až po kořen, kozičku podrtil jak nikdy nikomu a palcem pravé ruky jsem ji navštívil análek. Evidentně to doma takhle nikdy neměla. Udělala se takovým stylem že jsem se cejtil jako borec. Z pár vteřin po ní jsem jí nastříkal plnou dávku do kundy a palcem jsem ji na surovo protahoval zadeček. Viděl jsem to poprvé , normálně se z dece🡕 ntní maminky stala kurvička -čubička. Jakmile se zklidnila . Vzala mi péro zase do tlamičky a cucala jak smyslů zbavená. Ten večer jsem ji vystříkal ještě dvakrát. Druhý den po svatbě jela domů a od té doby jsem jí neviděl, počítám že moje mrdka z ní tekla ještě tak dva tři dny..

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře