Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Svalovec z pizzerky erotické povídky

To mi bylo tenkrát 17. Hrozně sem byl zblázněnej (to slovo pro mě tehdy znamenalo schopnej lehnout si na stůl a nechat se pěkně tvrdě vomrdat klidně před obecenstvem) do jednoho kluka, co pro místní pizzerku rozvážel pizzu. Zjistil jsem si o něm přes kámoše všechno, co jen šlo.

Jmenoval se Lukáš, bylo mu 24 let a byl úplně úžasnej. Kámoš řikal, že ho vídaj každou chvíli sw jinou kočkou, ale nikdy ho nikdo neviděl, že by něco s nějakou měl. To bylo dobrý znamení.

Řekl jsem si, obzvlášť když jsem si ho představil, že to zkusim. Lukáš byl vyššího vzrůstu a hlavně úžasný postavy. Nosil především přilehavá trička🡕 s velmi krátkými rukávy, které dávaly vyniknout jeho skvělým bicepsům a tricepsům. Často nosíval trička🡕 bílá a to pak teprve byla podívaná. Tílka bez rukávu pak umocňovala sexy tetování na jeho rameni v podobě tygra. Úžasný byly taky košile🡕 . Dva rozepnuté knoflíčky odhalovaly část jeho perfektní hrudi. Jak tedy říkám, jednou jsem to už nevydržel a rozhodl se jít do toho. Objednal jsem si pizzu a přes kámoše, který tam taky dělal, jsem si zajistil, že mi ji přiveze právě Sexy Lukáš

Čekal jsem asi půl hodinky🡕 , když u mých dveří zazvonil zvonek. Honem jsem pospíchal ke dveřím a nakouknout do kukátka, zda je tam opravdu on. Byl tam. V celé své kráse, obepnutý v bílém tričku🡕 . Vypadal jako antický bůh sexu a já byl rozhodnutý, že ho dostanu. Otevřel jsem dveře od bytu a pozdravil.

Dobrej. Tak tady nesu tu pizzu, pane, spustil, jsou to čtyři sýry s protlakem navíc, jak to máte rád.

Děkuju, odpověděl jsem a zaplatil jsem mu příslušnou částku. Pak mě něco napadlo - Je ohromná. Celou ji nesním. Nemáte hlad? Nedáte si kousek?

Rád bych, usmál se, ale musím zpátky do práce. Pak se na mě tak podíval a řekl - Ale že jste to vy, zavolám tam, že mám problém s autem a že se zdržím. Po vyřízení telefonátu vešel ke mně do bytu. Sedli jsme si v obýváku do křesel a přímo naproti sobě. Mezi nám jen stoleček a něm pizza🡕 . Hned jak jsme sáhli pro první kousek, naše ruce se potkaly a přejely jedna přes druhou. Víte, co by to ještě chtělo? zeptal se najednou a já nevinně odpověděl - Pivko? Usmál se a pak řekl - Ne. Řídím. To bych asi nevydejchal. Ale mám tady brko. V tu chvíli přešel na tykání - Hulíš? Teda sorry, nevadí, že ti tykám?

Ne, nevadí...a hulim! řekl jsem s klidem.

Supr. Tak dáme. Za chvíli už jsme v sobě měli půlku pizzy a pořádnýho jointíka. Docela to se mnou zamávalo a měl jsem fakt skvělou náladu, akorát pizzou jsem se nějak nemohl trefit do pusy. Počkej, ozval se a přisedl ke mně, já ti pomůžu, a začal mě něžně krmit. Když mi troška kečupu zůstala v koutku pusy, setřel ji lehce prstem.

Náhle jsem ucítil jeho nádhernou vůni a neudržel jsem se - Nádherně voníš, řekl jsem a obával se, co přijde. Když se jenom pousmál, pokračoval jsem - A tvoje postava? No páni. Ty svaly, no kurva. Teď už se jenom nepousmíval, ale rozesmál se na cel é kolo - Svaly? Který? Tyhle? a ukázal si na naběhlej bicák. Přikývl jsem. Přestal se smát a s vážnou tváří řekl - A nechceš si sáhnout? Přitakal jsem, že ano a pomalu začal hladit jeho paži. Nenápadně jsem začal zajíždět i pod rukáv jeho trička🡕 a pomalu směřoval až k ramenu. Podíval se na mě a zašeptal - Sáhni si i na tělo. Začal jsem ho pomalu hladit po prsních svalech a bradavkách a sjížděl jsem pomalu dolů až na břišáky. Přes to tričko🡕 jsem cítil každou jeho buchtičku a že jich bylo. Náhle to už asi nevydržel on a vstal. Jedním jediným pohybem chytil oběma rukama u krku svoje tričko🡕 a přerval ho na půl tak, že z něj okamžitě spadlo. Naskytl se mi úžasný pohled na jeho vymakaný tělo. Hezčího chlapa jsem neviděl. Teď jsem si mohl to tělo hladit přímo. Úžasnej a vzrušující pocit. Delší dobu už mi stál pěkně v pozoru.

Začali jsme se líbat. Strkal celý svůj jazyk do mé pusy a já cítil elektrizující doteky a jak se naše sliny přelévaly z pusy do pusy.

Najednou mi oběma rukama uchopil hlavu a zadíval se mi přísně do očí - Teď skončila všechna legrace! řekl přísně a flusnul mi do otevřený pusy. Pak ze mě serval tričko🡕 a kalhoty🡕 , takže jsem před ním zůstal stát jen v trenkách. V zápětí šly kalhoty🡕 i z něho. Stál přede mnou ve svých bílých boxerkách , které byly nabité až k prasknutí. Netrvalo dlouho a už je na sobě neměl. Byl tu v celé svojí kráse, se svojí chloubou pěkně vztyčenou. A že se bylo čím chlubit. Takovej 23 cm. Trčel tu proti mě jako kůl. Řekl jsem - Tak to je teda macek! Podíval se na mě jako kárající učitel - Drž hubu a kuř, děvko! rychle ke mně přistoupil a vrazil mi ho prudce do huby, až jsem ho cítil na mandlích. Začal jsem mu ho pěkně sát a brzy jsem si zvyknul. Dostal jsem ho do pusy celýho až po kořen. Sténal blahem. Držel mi hlavu a pěkně přirážel.

Najednou jsem kouřit přestal. Podíval se na mě - Copak? Nelíbí se ti to, ty čuráku? Tak pěkně zase kuř, jestli mě nechceš nasrat! Nevyvedlo mě to z míry, protože to tak mám rád a řekl jsem mu na to - Chci, abys mě pořádně tvrdě vomrdal tím tvym klackem tady na tom stole, zmrde! Usmál se. Hra se mu zřejmě líbila. Okamžitě ze mě stáhnul trenky a rukama mě pevně chytil za zadek. Pochopil jsem to okamžitě. Mám si naskočit. A tak se i stalo. Přenesl si mě ke stolečku, který stál u zdi. Na něj mě položil a opřel o zeď. Z kapsy džín, které ležely přehozené přes křeslo, vytáhl kondom. Věděl jsem, že ho to rozdráždí a tak jsem řek - Hele, kámo, na co kondom? Přece mě takovej kunďák jako ty nebude mrdat s kondomem!

S vítězoslavným úsměškem kondom zahodil - Tak pán to má rád pěkně natvrdo. To tě bude mrzet hochu! Silou, při které se mu napnuly všechny svaly na rukách, moje nohy rozhodil a cpal se mezi ně. Pravou rukou uchopil svoji božskou kládu, levou se o mě opřel a začal mi ho tam strkat. Jakmile se maličko dostal do dírky, vrazil mi ho tam najednou prudce úplně celýho, až jsem zasténal bolestí. A začal rychle přirážet. Stůl se celý klepal a já tělem narážel o zeď. Bolestí mi tekly slzy, ale byl to úžasný pocit. Měl jsem v sobě svalovce z pizzerky. Přirážel a přirážel, čím dál tím rychleji. Měl jsem pocit, že každou chvíli musím explodovat.

Po chvíli ho ze mě konečně vytáhl a já ho spatřil. Byl ještě úžasnější než předtím. Tím přirážením byl pěkně naběhlej a byla na něm znatelná každá žilčička.

Jakmile jsem seskočil ze stolu, vzal jsem ho do ruky a jemným třením přetáhl předkožku a strčil si ho do pusy. Pěkně jsem ho sál a jazýčkem jsem přitom přetahoval jeho předkožku sem a tam. Když mi ho vytáhl z pusy, řekl mi - Lízej mi uzdičku, sráči! A tak jsem mu ji s potěšením lízal.

Jeho dech neustále zrychloval a hekání sílilo. Už budu! ozvalo se najednou. Chytil ho pevně do ruky a začal si ho honit u mé pusy. Za chvíli to z něj všechno vyšlo ven. Nacákal mi to do huby, jeden výstřik byl tak silnej, že jsem díky němu měl přes obličej až do vlasů bílou čáru. Pak jsem to nechával z pusy volně téct po bradě a po svém těle.

To se mu asi moc nelíbilo. Chytil mě pod krkem a donutil mě, abych vstal. Pak mi flusnul do huby a začal mě líbat. Přitom si ho začal znova honit. Trvalo to pár minut než znovu vybuchnul. Ale tentokrát to spolykáš, ty kurvo! A tak jsem jako poslušná kurvička všechno spolykal.

Pak jsme chvíli jen vedle sebe leželi na gauči. Budu už muset jít za chvíli do práce, řekl mi najednou, ale předtím bych si dal ještě sprchu. Nechceš si ji dát se mnou? Při pohledu na tělo, se kterým se budu sprchovat jsem téměř okamžitě vyhrkl - Ano! Vstali jsme a vydali jsme se do koupelny. Ale to už je jiný příběh.

Každopádně se s Lukášem čas od času scházíme, i když už mám přítele, a pěkně si to užíváme, Zrovna zítra mu bude 28. Tak jakýpak dárek mu asi připravím?

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Orál, Gay

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře