Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Takhle se chovat nebudeš erotické povídky

Jmenuji se Adam 24 let, vyšší vysportovaná postava, hnědé upravené vlasy. Jsem hetero, který občas dostane chuť na nějakou tu divočinu s klukem, ale teprve po zážitku, co se mi přihodil minulý rok v létě, jsem objevil svoje submisivní sklony. Byl velmi teplý letní den, který začínal jako každý jiný. Ráno cesta narvanou MHD do práce, kde se to neskutečně vleklo a celý den jsem jen přemýšlel, jak bych se nejradši válel u vody.

Pracuji jako ochranka v obchodním centru🡕 , takže kromě řešení občasných pokusů o krádež, nemám moc co na práci......prostě nuda celý den, která je o to horší, když je venku krásných 34C.

Znuděně jsem zrovna procházel svoji obvyklou trasu, když jsem si všiml chlapa, kterého jsem před 14dny chytil, když se pokoušel se svým kumpánem krást v sexshopu. Byl to docela pohledný svalnatý chlap jako hora s nakrátko střiženými vlasy. Když jsem ho minule vyváděl, neobešlo se to bez použití násilí a on mi ještě stihl pohrozit, že toho budu hodně litovat. Nepřikládal jsem tomu žádnou větší váhu, jelikož podobných výhružek slýchám několik do týdne, ale to jsem ještě netušil, že tohle nebyla planá slova...... Rozhodl jsem se na něho speciálně zaměřit a hlídat, co bude dělat, čím víc jsem ho ale pozoroval, tím víc jsem měl pocit, že si nevšímá krámů ani lidí kolem sebe, ale spíš nenápadně pozoruje mě. Začínal jsem tušit, že něco nehraje, ale pouze jsem si myslel, že chce odlákat moji pozornost a jeho kolega si mezitím bude v klidu pakovat kapsy, proto jsem si ho přestal všímat a radši vyrazil pokračovat v obhlídce. Zbytek směny jsem onoho podezřelého muže už neviděl, ani se nedělo nic neobvyklého, tak jsem se spokojil s vysvětlením, že mu moje domluva stačila a pustil to z hlavy. Až do večera vše probíhalo klidně, jako většinu dní a tak když odbilo 22 - 00, naposledy jsem vše prošel a vyrazil do šaten se umýt a převléknout. Po cestě jsem potkal hlídače z monitorovací místnosti, který mi říkal, že hrozně spěchá a jestli bych potom mohl centrum zamknout já. Souhlasil jsem a odešel do šaten s tím, že jsem poslední, kdo tu zůstal... to jsem si ovšem jen myslel.....

V šatně jsem se svlékl a zcela nahý odešel do umývárny a pustil jsem na sebe chladnou sprchu. Naprosto jsem propadl užívání si té slasti, když se mi najednou zdálo, že za sebou slyším kroky. Nestihl jsem se ani otočit a už jsem cítil, jak mi cizí ruka přikládá k ústům nějaký kus hadru. Hned na to jsem omdlel. Nevím, jak dlouho jsem byl mimo, ale když jsem se konečně zmátořil natolik, abych mohl otevřít oči, zjistil jsem, že jsem pořád v umývárně a nikdo kolem mě není. Šíleně se mi motala hlava, tak jsem zůstal ležet a přemýšlel, co se to vlastně stalo. Nedocházelo mi, proč by mě někdo uspával, když se mi vlastně nic nestalo....... Motání trochu polevilo, tak jsem se pokusil zvednout. V tu chvíli mi všechno došlo. S vyděšeným výrazem jsem se podíval dolů. Celý koule jsem měl zavřeny v nějakým plastovým obalu spojeným s kruhem napevno přidělaným zámečkem až u těla.

Celé téhle konstrukci dominoval kroužek připevněný na kořen s přidělanou klecí podobnou pásu cudnosti, jen z kůže a dost velký, aby dovolil erekci, ale udělat se nešlo. Když jsem zjistil, že to celé nemám žádnou šanci sundat, zůstal jsem stát k smrti vyděšený. Jako smyslů zbavený jsem se rozhlížel kolem sebe a všiml jsem si vzkazu připevněného u východu z umývárny. Začal jsem číst a teprve mi pořádně začalo docházet, jak moc jsem v hajzlu. Ve vzkazu stálo - Zdravíme tě, určitě už jsi si všiml, že jsme ti pořídili menší modní doplněk. Od teď budeme řídit a ovládat každý tvůj krok. Nemusíš ani myslet na to, že bys odporoval, sám brzo poznáš, že nemáš šanci a ať tě už vůbec nenapadne pokoušet si to sundat, když přerušíš obvody přijdeš o koule! Brzo se spolu zase setkáme, ale kdy to bude rozhodneme my. Do tý doby se ti postaráme o příjemné pracovní dny. P.S. Říkal jsem ti, že toho, co jsi udělal, budeš hodně litovat!

Neměl jsem ani ponětí, co mám dělat, jako bez duše jsem došel do šaten a sedl si na lavici. Díval jsem se na tu šílenost na svým péru a třásl jsem se strachy. Po tom, co jsem četl mě ani nenapadlo pokoušet o nějaký sundávání, jen mi pořád nedocházelo, co myslel těmi obvody. Oblékl jsem se a pomalým šouravým krokem jsem odešel. Celou cestou se mi honilo hlavou všechno možné.... Doma se mi podařilo usnout jen s pomocí lahve🡕 Whisky, ale ráno jsem opět zažil návrat do tvrdé reality. Do práce se mi vůbec nechtělo, ale co jsem mohl dělat. Volno jsem si vzít nemohl a zavřít se doma v bytě by mi k ničemu nebylo. Musím je najít. V práci jsem počkal, až bude v šatně prázdno, aby mě nikdo neviděl, převlékl jsem se a vyrazil na obchůzky. I když to nikdo nemohl vidět, bylo mi šíleně trapné chodit mezi lidmi s celou tou věcí v kalhotách🡕 . Byl jsem v práci ani ne hodinu, když jsem si všiml, že sedí u rychlého občerstvení a na stole má nějakou krabičku. Když si mě všiml, zvedl se, podíval se přímo na mě a s posměchem na mě zamával krabičkou, na které něco zmáčkl. Najednou se kroužek kolem kořene trochu stáhl a celý zařízení začalo vibrovat. Kryt mi dráždil koule k zbláznění, což mělo za následek, že se mi začal stavět. Staženější kroužek způsobil, že mi během chvilky stál jako nikdy v životě. Na kalhotách🡕 jsem měl vidět už pořádnou bouli, nejradši bych se studem otočil a zdrhnul do šaten. Překonal jsem ten šílenej pocit a vyrazil za ním, s těma vibracema a tvrdým pérem jsem měl co dělat, ale najednou z ničeho nic vše přestalo a já přidal do kroku. Byl jsem už jen kousek od něho, on se najednou prudce otočil a zase zmáčkl nějaké tlačítko na krabičce... teď už mi bylo jasné, že je to ovladač a že jsem ještě ve větším hajzlu, než jsem si myslel...kryt na koulích se stáhnul a já měl co dělat, abych nezařval bolestí. Okamžitě jsem se zastavil, abych nespadl. On došel až ke mně a ovladačem povolil sevření. S tváří pokřivenou bolestí jsem se na něj podíval - proč tohle děláte? Já chápu, že jsem se k vám neměl takhle chovat a opravdu moc se Vám omlouvám. Co po mě ještě chcete? Nejdříve se začal smát, ale hned na to jeho vyraz ztvrdnul a podíval se mi do očí - Na to už je pozdě chlapečku, to, jak se máš chovat, sis měl rozmyslet dřív. Tohle je jen začátek, brzy tě čeká zbytek trestu, aby sis pamatoval, jak se máš chovat, ale nejdřív tě pár dní necháme užít si tuhle srandu. Ovladač bude mít pokaždé někdo jiný, tak se ani neobtěžuj vymejšlet, jak ho dostat a kdyby tě přeci jen napadaly nějaký podrazy, pamatuj, že ti ty koule může stáhnou daleko víc. Já teď odejdu a ty už ani necekneš, jestli jo, tak ti začnu stahovat koule, dokud nezačneš řvát. Zmáčkl další tlačítko, koulema mi zase proudí vibrace a začínám tvrdnout.

Po stisku dalšího tlačítka se kroužek u kořene zase stáhne, ale tentokrát podstatně víc než předtím. Péro mám tak tvrdý, jako by mi mělo každou chvílí prasknout. Vypne vibrace, ale tentokrát nezačínám měknout. "Takhle ti bude stát dokud nepovolím kroužek, tak ti přeju hezkej pracovní den, děvko." Když odešel, nenápadně a rychle jsem zmizel na WC pro zaměstnance. Byl jsem naprosto mimo, vyděšenej, bezmocnej, prostě naprosto v koncích. Musel jsem pořád přemýšlet nad jeho slovy. Stahnul jsem si kalhoty🡕 . Pero jsem měl tvrdý, že bych sním mohl dělat díry do zdi. Vůbec jsem si nedokázal představit vyjít s tím mezi lidi, ale neměl jsem jinou možnost. Natáhl jsem si kalhoty🡕 , ale měl jsem na nich takovou bouli, že ani košile🡕 ji nedokázala moc zakrýt. Každý den v práci jsem zažíval neustálé dráždění a přivádění do trapných situací, ale ani jednou jsem se neudělal. Už po třech dnech jsem měl pocit, že vůbec nedokážu myslet a nejhorší bylo, že on měl pravdu. Za celou dobu jsem nedokázal poznat, kdo u sebe má ovladač. Čtvrtý den jsem se vracel z práce a byl v rámci mé situace štastný, že mám alespoň pár hodin klid. Procházel jsem parkem a stejná situace jako ve sprše, ruka s hadrem u pusy a víc nevím nic. Probral jsem se za křovím, kraťasy🡕 jsem měl stažený ke kolenům, bolel mě zadek a v puse jsem měl divnou hořkou chuť. Jako první jsem si uvědomil od čeho mám tu chuť v puse a postupně jsem začal vnímat, že mi pánové vystříkali nejen pusu, ale zároveň zcákali skoro celej obličej.

Sáhl jsem si na díru, abych zjistil, zda mi něco neudělali a zůstal jsem skoprnělý, že by se ve mně krve nedořezal. Sáhl jsem si na díru, abych zjistil, jestli mi něco neudělali a zjistil jsem, že mám i jí plnou semene. ‘Panebože, kolik jich tu muselo být?‘ pomyslel jsem si a začal se pomalu oblékat. Na Zemi kus od sebe jsem objevil další vzkaz - Dneska jsi se nám krásně osvědčil a nemůžu se dočkat, až si vše budeš užívat při plném vědomí. Mám pro tebe nachystané speciální překvapení! Když jsem dočetl vzkaz, celý jsem se rozklepal i přes to, že venku byl stále hic. Následující dny v práci probíhaly ve stejném duchu jako předešlé, skoro nepřetržitě jsem byl drážděn a nejvíc mi dávali zabrat, když jsem zrovna s někým mluvil. Navíc se jim k tomu dařily pro mě až neuvěřitelné kousky, kdy mi podstrkovali své semeno, které jsem nalézal ve svém jídle, pití, na oblečení...prostě po celou dobu v práci jsem byl bez možnosti jakkoliv to ovlivnit, vystavován sexuálnímu trýznění a několikrát se mi stalo, že jsem semeno odhalil, až když jsem ho měl v ústech. Myslel jsem si, že zažívám nejhorší chvíle svého života, cítil jsem se jako člověk, který je maximálně ponížen, podroben cizí moci a neustále dráždění bez výstřiku ve mně vyvolávaly pocity šílenství. To jsem ale nevěděl, že to nejhorší mě teprve čeká.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Anál, BDSM, Znásilnění, Gay, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Pakled (2020-02-06):
Je to pecka, bude pokracovani?