Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Ted si na tobě smlsnu! erotické povídky

Jsme spolu v kuchyni, jsi otočená ke kuchyňské lince, okolo tebe je pára od vaření skoro stejně tak horká a vlhká jako jsi ty. Hladím tě něžně po zádech a pak tě chytím za prsa, lehce je mačkám, přitisknu se k tobě, aby jsi na zadečku cítila můj ztvrdlý klacek. Líbám tě na krk a šeptám - Mám na tebe chuť. Líbám ti krk a trochu silněji mačkám prsa. Moje druhá ruka neomylně klouže ke tvému klínu hladím ti ji, vklouznu do tebe prsty a pomalu tě prstím, pomalu kloužu prsty ve tvé jeskyňce. Je stále víc horká a vlhká a těsně obepíná moje prsty.

Cítím, jak začneš zhluboka dýchat a tiše vzdychat, pak přestanu a položím tě na jídelní stůl....zavážu ti oči, slyšíš, jak ti šeptám do ucha - "Ted si na tobě smlsnu!"Ležíš na stole, trochu studí, cítíš, jak ti naskočila husí kůže z toho chladu, ale i ze vzrušení. Slyšíš, jak chodím po kuchyni, otevírám ledničku a vracím se k tobě. Najednou ucítíš, jak ti chladnou bradavky, a jak ti po prsou stéká studená voda ...kroužím ti po nich kostkou ledu, až jsou pěkně chladné a velice citlivé. Obě ti políbím, cítíš, jako by tebou projela, elektrická rána, když na nich cítíš mé horké rty a jazyk.. Něco cvakne a něco chladného, ale lehkého začne postupně pokrývat tvoje prsa. Chvilku se nic neděje, najednou ti cítíš, jak ti něco kape těsně pod prsa po bříšku, postupně ty kapky směřují nepřímo ke tvému klínu a poslední dopadnou na tvoji jeskyňku, ale drží se tam... Nechám tě přemýšlet, co to je, zatím co ti kapky pomalu stékají po horkém těle. Cítíš na prsou lehký chlad, ale v klíně tvůj vnitřní žár, který tě spaluje. Chceš to, moc to chceš. Rozvážu ti oči, vidíš, jak ti prsa pokrývá šle🡕 hačka a na bříšku máš med a hned vedle hlavy máš můj klacek, taky lehce pokapaný medem...co uděláš? Nechám tě si vychutnat to lízátko, ale pak se začnu věnovat tvému tělu. Začnu olizovat šle🡕 hačku ze tvých prsou, cítíš, jak můj jazyk přejíždí po tvé kůží a jak ti po klíně stéká nejen med, ale i tvoje šťávička. Když olizuji poslední šle🡕 hačku u tvých bradavek, vsaju jednu bradavku do pusy, cítíš, jak ji saju, jak se ti do ní hrne krev a je ještě citlivější. Dráždím ji jazykem, cítíš taky, jak ji lehce tisknu zuby zasténáš, když stisknu víc a to samé s druhou. Začnu z tebe slízávat med, jak se přibližuju ke tvému klínu, začínáš být stále víc vzrušená a hlasitě vzdycháš a když olíznu tvojí mokrou jeskyňku vykřikneš tou slastí. Trochu se chvěješ vzrušením, přestáváš ovládat svoje tělo, už tě ovládá jen tvůj chtíč. Pokaždé, když ti můj jazyk přejede přes klitoris, na chvilku se ti zastaví dech. Nezadržitelně v tobě vzrůstá to vnitřní napětí jako by jsi měla explodovat.

Cítíš, jak se ti napne tělo, když vsaju tvůj klitoris do úst. Hrne se do něj krev, cítíš, jak ho lehce tisknu zuby, abych mohl ten hrášek, dráždit jazykem. Unikají ti hlasité vzdechy a celá se kroutíš, už se neovládáš, jen pozoruješ, jak mi tvoje tělo vychází vstříc, jak se ke mně tiskneš klínem stále naléhavěji a silněji. Když nechám vyklouznou tvůj naběhlý klitoris z mé pusy, zasténáš, jak ti jej ještě zlehka stisknou moje zuby. Normálně by to bolelo, ale teď jsi ještě víc vzrušená. Ponořím do tvé horké a mokré svatyně prsty a pomalu ti jí prstím, dlaní ti pro tom třu klitoris. Stále zrychluji a druhá ruka hladí tvoje horké zpocené tělo. Cítíš, jak ti silně mačkám prsa a jak v tobě rychle klouže moje ruka. Stále rychleji a rychleji. Celé tvé tělo se chvěje vzrušením a tím, jak do tebe vniká moje ruka. Dýchání je stále rychlejší a zaplavuje tě postupně horko, které se rozlévá nezadržitelně z tvého klína. Už tomu nemůžeš odolat, posledních pár přírazů a tvoje tělo se napíná jako luk. Těžce popadáš dech, jak celé tvoje tělo zaplavuje nepopsatelná slast orgasmu. Naposledy tě políbím na klín a pokračujeme v kulinářských choutkách...

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Šukání

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře