Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Tip na výhodný sexshop: Sexshop.cz

Je to smutné, ale úroveň českých internetových sexshopů je tristní. Většina z nich prodává zboží, které je staré a dávno zapomenuté. Erotické pomůcky a prádlo podléhá módním trendům a pro zachování špičkového byznysu je třeba inovovat a staršího zboží se zbavovat ve výprodejích. A přesně to je návod obchodu Sexshop.cz.

Sexshop.cz Vám nabídne špičkové a moderní zboží, které můžete vídat na erotických veletrzích napříč Evropou – včetně toho pražského, který se každý rok koná. Skvělé produkty si můžete vybrat v kategoriích: afrodiziaka, anální sex, baterie a adaptéry, BDSM a pouta🡕 , boxy na erotické pomůcky, clinic pomůcky, dárky a dárkové poukazy, erekční kroužky, erotické knihy, erotické prádlo, erotické šperky, erotický nábytek, široký výběr kondomů, kosmetika a hygiena, lubrikační gely, masážní oleje, nafukovací panny, návleky na penis, padesát odstínů, penis/dildo, ptákoviny, sex role playing, šukací stroje, umělé vagíny, vagina fitness, vakuové pumpy, Venušiny kuličky, vibrátory a penisy, virtuální sex a zvětšení penisu.

Sexshop je na trhu už více než dvacet let a je právě jedním z mála těch, které vám nabídnou zboží podle posledních trendů. A neusíná na vavřínech. V e-shopu se opravdu pracuje. Na webu naleznete akční nabídky každý den, dárky k nákupu, dopravu zdarma od 999 Kč.

Za nákup bude odměněn opravdu každý. Za každou objednávku na vás čekají nejméně 2 dárky. Ke každé objednávce nad 150 Kč získáte špičkový silikonový lubrikační gel na vyzkoušení. Pro nákupy nad 300 to bude značkový kondom SECURA německé výroby na vyzkoušení. Od 700 Kč už to začíná být zajímavější – erekční kroužek zdarma na penis vyrobený z pevného elastického silikonového materiálu.

A vyzkoušet můžete třeba nejžhavější novinku roku 2019. Od 25. června je v nabídce obchodu Sexshop.cz v prodeji masturbátor BOOM LADY DEE. Lady Dee je jednou z českých pornohvězd, která se dočkala zvěčnění ve formě erotické pomůcky. Zakoupit můžete hned limitovanou edici, jejíž součástí je produkt s vlastnoručním podpisem dívky a také časopis PlayBoy pro červenec, který nabídne 6 stránek fotek Lady Dee – opět podepsaný. Za projektem stojí česká firma. Ta herečku oslovila a nabídla jí vytvoření této hračky🡕 z odlitku a ta to nemohla odmítnout. Pokud Vás zajímá proces, jak takový odlitek vzniká, pak navštivte Sexshop.cz, kde můžete najít obrázky z celého procesu i jeho popis.

Stejně jako zbytek sortimentu vám i umělou vagínu Boom od Lady Dee doručí velmi diskrétně až domů, takže se nemusíte bát, že by zvědavé oči vašich sousedů nebo pošťačky odhalily, co jste si objednali. A kromě pošty navíc můžete použít i kurýrní službu PPL.

Na závěr bychom vám rádi doporučili také Sexblog, který je takovým informačním magazínem a zároveň poradnou, kde vám Sexuoložka a gynekoložka MUDr. Petra Vzáčková zodpoví vaše všetečné dotazy, týkající se sexu a reprodukce.

Přejeme vám spoustu zábavy s novými hračkami i prádlem a věříme, že si nakupování na internetovém obchodě Sexshop.cz zamilujete.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 27.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře