Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Tma nedaleko Prahy erotické povídky

Bydlím s rodiči a sestrou v jednom satelitním městečku nedaleko Prahy. Je mi osmnáct, jsem vysoká blondýnka, prý hezká, mám hodně mimoškolních aktivit, studuji na gymnasiu....... Co se týká mého erotického života, nejsem už panna, ale se sexem mám špatné zkušenosti a hlavně nedaří se mi v něm. Krátce po mých čtrnáctinách jsem na jedné zábavě dost přebrala.

Bylo mi špatně a tak jsem šla na temnou chodbou na WC. Před WC mě uviděl neznámý mladík a jak rozpoznal, že jsem pořádně opilá, hned toho využil. Násilím mě vtáhl na skoro neosvětlené pánské záchodky, kde mě znásilnil. Bylo to ohavné. Během pár vteřin mě svlékl ze spodního oblečení, rukama mi roztáhl doširoka nohy a pak do mě surově zezadu vniknul. Moc si liboval, když při aktu zjistil, že přefíknul další mladistvou pannu. Nebyla jsem zřejmě první, kterou takto zneužil. Mě se při tom udělalo nejen z alkoholu🡕 , ale hlavně s brutálního znásilnění tak špatně, že jsem při tom blinkala. Jak byl mladík za několik minut hotový, tak vyzval okukující mladíky, kterých za tu chvíli bylo asi osm, jestli si nechtějí užít s právě odpaněnou kurvičkou. K mému údivu se hned přihlásili dva mladíci, kteří mě během deseti minut ošukali. Nevím čím to bylo, ale k mému překvapení jsem při souloži se třetím klukem dostala poprvé v životě orgasmus - jestli to bylo náhodou, prostředím, znásilněním nebo tím, že jsem nikomu v přítmí neviděla do tváře. Jak se mladíci na mě vyřádili, tak mě nechali zneuctěnou a polonahou ležet na zemi na pánském záchodku. I přes bolest a opilost jsem vstala, zašla na dámské WC, kde jsem se trochu upravila, a pak jsem pomalu šla pěšky domů. Tam jsem se dostala kolem půlnoci domů, ještě že rodiče byli na chatě. Od té doby vím, že takové ponížení už nechci nikdy v životě zažít. Proto jsem zanevřela na všechny kluky a nechtěla jsem s nimi nic mít, protože se mi před očima stále objevovala ta hrůzná scéna znásilnění třemi neznámými mladíky na pánském WC. Po čtyřech a půl létech, když jsem chodila už na gympl jsem si začala uvědomovat, že mi něco schází. Holky vyprávěly, jak se milovaly s tím a tím klukem, jaké to bylo krásné a jak si toho užily. Ani jim nevadilo, že střídaly kluky jako ponožky🡕 . Já jsem jim svoji první a jedinou intimní zkušenost neprozradila a ony si myslely o mě, že jsem stará panna a dohazovaly mi jejich odmítnuté milence. Jejich zážitky i vypravování sexuálních zážitků své nejbližší spolužačky Věry, ve mně vyvolávaly touhu navázat nějakou známost s mužským protějškem a zažít krásné milování. Prožívala jsem trauma - toužila jsem po milování, ale zároveň jsem se ho moc bála. Přistihla jsem se, že mě prožité znásilnění, při kterém jsem dosáhla orgasmu uspokojilo, ale nechtěla jsem ho znova zažít. Nedovedla jsem ale přesně definovat proč se tomu stalo, co bylo jeho hlavní příčinou. Fakt nevím! Každopádně jsem časem toužila po milování s krásným orgasmem, ale představovala jsem si to s někým úplně neznámým, který mě lehce znásilňuje a kterého z nějakého důvodu vůbec nevidím. Časem jsem po tom začala po takovém erotickém zážitku toužit, ale vůbec jsem neměla představu, jestli je to vůbec reálné. Ještě jsem vám neřekla, že mám o osm roků starší sestru Dášu, která je letuškou. Bydlí s námi, ale je často pryč. Jak j doma, často se stává, že se hádá s mámou.

Nikdy jsem jejím hádkám nevěnovala pozornost, ale minule, když obě netušily, že jsem doma, tak jsem všechno vyslechla. Máma ji vytýkala, že se od jedné známé, která je také zaměstnána u ČSA dozvěděla, že je děvka, protože dá každému letci. Dokonce zjistila, že ji chlapi chodí obšťastňovat v noci do jejího vlastního domu. Prý mockrát v noci slyšela, jak k ní lezou přes balkón a jak si při tom užívám. Jen, aby na naši rodinu neupozornila sousedy nikdy její milence nevyhodila. Pak ji řekla, že nechce mít doma veřejný bordel, aby s tím přestala. Dáša ji odpověděla, že se ji muži líbí a že se ráda miluje ale, jak jistě ví, je už plnoletá a může si dělat co chce. Pak mamku dokonale odzbrojila, když ji řekla, že ji nevadí, jestli je muž mladý nebo starý, ale že si vybírá podle toho, jak jsou dole vybavení!!! Mamka z toho byla hotová a zmohla jen se na to, že její dcera je coura. Pro mě, že by to byl šok, protože o tom, že za sestrou v noci chodí milenci jsem fakt nevěděla. To co jsem vyslechla mě zaujalo a proto jsem ji od té doby začala v noci šmírovat. Tři měsíce jsem ji sledovala a musela jsem mamce dát za pravdu. Zjistila jsem, že si mobilem domlouvá své noční schůzky, potom nechá pootevřené balkónové dveře ve svém pokojíku, které jsou v nízkém přízemí, tudy za ní lezou její milenci, kteří se u ní zdrží asi hodinu. Jak jsem ji poslouchala za dveřmi, jen jsem slyšela jen slastné vzlykání a vrzání postele. Neslyšela jsem žádný hovor a jak muži chtěli něco říci, hned jim říkala pssst, pssst a nemluv.

Asi proto, ať je neslyší matka, která spí ve vedlejším pokoji. Dívala jsem se do klíčové dírky, abych viděla co se tam děje, ale nic jsem neviděla, protože tam byla úplná tma, protože sestřin pokoj, tak jako můj, má okna do zahrady, která je úplně ve tmě, protože v okolí není žádné osvětlení. Jelikož jsme si se sestrou máme, i přes dosti velký věkový rozdíl, rády, vím o ní prak🡕 ticky všechno, kromě informací o jejích milencích. Vím, jak se chová, jaký používá make-up, jakou vůni, jak se češe, .......i to, že v noci spí nahá i to že je dole úplně vyholená! Jak nebyla doma, tak jsem jí také prohlédla pokojíček. Mimo jiné jsem tam našla jsem tam tři různě velké vibrátory, gely, erotické kazety, pornografické časopisy, různé primerosky, její hormonální antikoncepci i tu jednorázovou Postinor. Jednou k večeru se stalo, že pro ni přijeli z letiště, že jedna letuška zlomila nohu a že ji musí ihned nahradit a letět do USA. Dáše nic nezbývalo, než si za pět minut zabalit kufr a odjet. Byla to taková rychlovka, že si doma dokonce zapomněla i mobil. A já jsem ji asi před hodinou slyšela, jak si na dnešní noc domlouvala s někým schůzku. Z ničeho nic mě napadla v té chvíli absurdní myšlenka - co kdybych se v noci vydávala za ni!! Začala jsem se myšlenky bát, ale hned jsem si vzpomněla na svou erotickou představu o milování ve tmě s někým úplně neznámým, o kterém nevím absolutně nic, ani kolik mu je let a jak vypadá. Navíc on si bude myslet, že se miluje s jinou. Tato představa mě lákala čím dál tím víc, až jsem si řekla - proč to nezkusit, bude to krásný, životní erotický zážitek!

Rychle jsem se vykoupala, poprvé v životě si oholila svoji kačenku, navoněla se sestřinou zahraniční voňavkou a učesala se tak, jak to ona dělá ona. Matce jsem ve dveřích řekla, že mě bolí hlava a že jdu spát. Asi v deset hodin jsem se vyplížila ze svého pokojíku a vlezla do pokojíku sestry. Pootevřela jsem balkónové dveře a nahá vlezla do postele. Vůbec jsem nic neviděla, do sestřina pokoje nesvítilo žádné světlo a navíc ten den nesvítil ani měsíc. S napětím jsem čekala, co se bude dít. Srdce mi zrychleně bilo z představy, jestli vyjde záměna a jestli te záměnu ten neznámý milenec nepozná. Kolem jedenácté hodiny trochu vrzly balkónové dveře. I když jsem nic neviděla, cítila jsem, že se ON blíží. Pak jsem slyšela, jak se rychle svléká a potom, jak si lehá ke mně pod deku. Najednou jsem cítila vedle sebe nahé - dychtivé, statné mužské tělo, jak se ke mně tiskne. Neznámý zašeptal, že je moc a moc nadržený... Já ho nenechala domluvit, dala mu ruku na ústa a řekla jen pssst tak, jak to dělala sestra. Neznámý se nezdržoval žádným laskáním, rukama mi roztáhl nohy, dal si je na ramena, rukou uchopil své, pro mě neviditelné kopí, a najednou ho váhou svého statného těla do mě zarazil. Cítila, jak jeho dlouhý úd do mě vniká, jak ji roztahuje a jak tlakem jeho mohutného těla do mě jeho statný penis postupně proniká hloub a hloub až byl ve mně zaražený až po kořen. Trochu to bolelo, protože do mě pronikal nasucho, ale to nebyla úplná pravda, protože já jsem se během čekání na neznámého milence sama vzrušila.

Jak do mě pronikl, tak jsem si uvědomila ten paradox, že je to čtvrtý penis muže, který je ve mně, ale já dosud doopravdy žádný skutečně neviděla a dokonce si na něho ani nesáhla. Muž mě nenechal přemýšlet o tom, jestli jsem viděla nebo dosud neviděla naživo mužský úd, ale začal mě tvrdě šoustat. Naše souložící těla do sebe prudce narážela a já si při tom uvědomovala příjemné tření jeho velkého údu o stěny mé štěrbinky a zároveň šimrání jeho hustého ochlupení o to mé, které bylo čerstvě oholené. Muž byl asi moc nadržený, protože asi po pěti minutách souložení začal do mě stříkat. Cítila jsem, jak do mě v několika dávkách pumpuje semeno. Bylo ho tolik, že za chvíli mi začalo z kačenky vytékat. Potom aniž ho ze mě vytáhl mě začal náruživě líbat, hladit po prsou a věnovat se ústy mé oholené kačence. Až teď jsem zjistila, že má pod nosem knír a že je na hlavě téměř holohlavý. Kolik mu je let jsem však odhadnout nedokázala, dodnes netuším, jestli mu bylo dvacet nebo padesát. Asi po pěti minutách líbání a laskání mého přirození jsem se odhodlala mu šáhnout na jeho chloubu. Byl to výstavní kus a vůbec jsem si nedovedla představit, že se do mě celý mohl dostat. Jak jsem ho laskala cítila, jak mu tvrdne. Znova jsme se začali milovat. Muž se mnou vyzkoušel několik poloh a potom mě obrátil na pejska a miloval mě zezadu. Najednou však vytáhl svůj mokrý penis z kačenky a k mé hrůze mi ho nasadil k zadní dírce a začal přirážet. Protože byl mokrý od jeho spermatu a jeho přirážení bylo rázné odpanil během chvilky mou zadní dírku. Ta tvoje kakaová dírka je Dášo, ještě lepší než ta krásně oholená vepředu tiše řekl ten neznámý a já zase řekla to svoje psst, psst.

Milování do zadečku mě tak vzrušilo, že jsem dostala silný orgasmus. Ten nynější byl o něco bouřlivější než ten prožitý na pánském WC. Házela jsem sebou a vydávala tlumené zvuky. V té chvíli se můj neznámý do mě opět vysemenil. Z milování s tímto milencem jsem byla úplně zničena. Padla jsem do postele a silně oddychovala. Muž se rychle oblékl, políbil mě na rozloučenou a slabě řekl, Dnes jsi byla Dášo úžasná a najednou byl pryč. Nezmohla jsem se ani na pssst. Asi hodinová soulož mě s neznámým mužem dodělala tak, že jsem z únavy a z bolesti za chvíli tvrdě usnula. Ve spánku se mi zdálo, že mě znova miluje nějaký neznámý muž. Stále a stále se mi to zdálo, až jsem se probudila. K mému obrovskému údivu to však nebyl sen, ale holá skutečnost. Na mě ležel nějaký neznámý muž a souložil se mnou. Nebudete mi to věřit, ale bylo to tak! Vůbec jsem netušila, kdy přišel a jak dlouho se mnou souloží. Najednou mi tiše zašeptal do ucha, že je Vašek a že musel čekat až manželka po Rohypnolu, který ji dal usne. Jak matně viděl, že spím nahá s široce roztaženými nohami, tak to nemohl vydržet a hned mi ho tam musel strčit. Pssst! Pssst! bylo jediné na co jsem se zmohla. Vůbec mě nenapadlo, že si Dáša domluvila na tuto noc dalšího milence a to fousatého. Mě ale nezbývalo než dále hrát sestru, i když jsem byla po souloži s prvním neznámým mužem řádně dodělaná. Druhý muž si počínal skoro obdobně jako první, jen se mnou střídal více poloh. Vůbec mu nevadilo, že jsem se neumyla po první souloži a že jsem postříkaná spermatem a že ho mám stále v kačence a zadečku.

Asi po hodině a půl, kdy se do mých dvou dírek třikrát vystříkal, a kdy já jsem měla dva orgasmy, potichu a beze slov odešel. Mě nechal úplně zničenou v posteli. Podívala jsem se na hodiny, bylo 5, 15 hodin - za 15 minut bude stávat táta do práce. Rychle jsem, po tmě, ustlala sestřinu postel, oblékla se a odešla do svého pokoje. Jen co jsem zavřela dveře slyšela jsem, jak u rodičů zvoní budík. Stihla jsem to tak tak. Zavřela jsem oči a hned usnula. Byla jsem z milování se dvěmi neznámými ocasatými milenci tak utahaná, že jsem se probudila až ve 12 hodin. Ještě že jsou prázdniny. Vstala jsem a šla se osprchovat. Při tom jsem si všimla, jak mi dva milenci zdevastovali přirození. Také jsem skoro nemohla dát nohy k sobě! Jak jsem se dala do pořádku, zašla jsem uklidit postel u sestry. Na potahu postele byly velké mapy zaschlého spermatu, které po sobě zanechali po pěti výstřicích moji noční neznámí milenci. Musela jsem potah vyměnit a ten zaneřáděný vyprát , usušit, vyžehlit a schovat. Stihla jsem to tak akorát, než přišla mamka. Ještě před tím jsem si stačila od sestry vzít jeden Postinor, abych nepřišla do jiného stavu. Jen jsem doufala, že mí neznámí milenci nemají nějakou pohlavní nemoc, ale to jsem zavrhla, protože to by sestra musela vědět. Jak přišla mamka, tak jak mě viděla, tak se mě hned ptala, jestli mi něco není, že mám kruhy pod očima a že se ji zdám nějaká unavená a zničená. Odpověděla jsem, že mi nic není, ale ona mě donutila si preventivně vzít acylpyrin. Potom, protože měla nějakou dobrou náladu si se mnou začala povídat o škole, prázdninách, ...... až to skončilo u toho, jestli je mi už líbil nějaký kluk a jestli jsme se líbali.

Samozřejmě jsem ji řekla, že s klukem jsem se líbala, ale jinak nic. Mamka si oddychla, protože skálopevně věřila že jsem dosud panna. Kdyby však věděla co se mi přihodilo ve čtrnácti a co se tu dneska dělo v noci, jistě by dostala infarkt! Zajímavé na mé zkušenosti s neznámými nočními milenci bylo to, že jsem zažila hezký i když značně destruktivní sex, ale i to, že sestra nikdy nepřišla na to, že jsem ji tehdy v noci zastoupila a že ji o tom neřekli ani její milenci. Pro mě bylo potěšující, že milenci nepoznali záměnu 25 leté sestry za skoro nezkušenou sedmnáctku. P.S. Jen nyní jak chodím po našem satelitním městečku, tak se dívám po mužích, kteří mají knírek a pleš a po těch co mají bradku. Moc jsem jich nepotkala a ty co jsem potkala jsem si nedovedla představit, že byli mými nočními milenci, protože se mi zdáli na předvedený sexuální výkon moc staří, ale kdo ví, jestli to byli oni??? Vaše čtenářka Mirka

🕙 Přidáno 2.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře