Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Trochu romantiky a míň erotiky erotické povídky

K babičce sem moc jezdit nechtěla. Dřív sem si tam s nikym nerozuměla...ale pak mě moje sestřenice vytáhla ven. Se všema sem si začala povídat. Určitý lidi sem měla v oblibě víc některý míň jeden pro mě znamenal a znamená světa některý sem nesnášela! Ale to byla jenom jedna děsná malá pía.

Den co den nás vytahovali ven a pozdě večer se naše parta odebírala ke spánku. Těšila sem se na další den až zase uvidim svojí lásku. Takhle uběhli celý moje prázky.Ale až ke konci se konala kalba. Byli všichni ale ne já a pak když sem se dozvěděla krutou pravdu že mě tam moje sestřenice co jí mám cmoc ráda (z kamarádství...a příbuzenství) mě tam nechce mi bylo do brek. Byla sem ironická a smutná! Pak pro mě kdosi přišel! Byl to čtvrtej nejhezčí kluk z vesnice.Byla sem fakt šťastná. Rychle sem se vykoupala namalovala hezky oblíkla a vyrazila na kalbu. Byla tam celá parta. První sem se tam bála jít ale pak mě ten kluk chytil za ruku a řek "poď však ti jí nikdo neukousne". vyprskla sem smíchy. Sedla sem si tam a už mi nalejvali. S každym sem si připila na konec prázdnin až sem jí měla! Bylo mi fakt dobře. Všechny stresy ze mě odpadli. Pak už sem jen viděla jak moje sestřenice mizí kamsi se svym miláčkem. Zmizeli jen za roh a tam se vášnivě líbali. Ten kluk co pro mě přišel mi dal ruku na koleno. Pomalu ale jistě mi sjížděj k mindě. Začal mi jí hladit. Uvolnila sem se a nechala sem se. Nevnímala sem pohledy lidí co tam byli a ani pohledy mýho miláčka. Koukal se na mě vražedně a pak odešel pryč se slovy "Tak na tohle nejsem zvědavej" vyšel. Jen sem slyšela jak se loučí se sestřenicí a s jejím miláčkem. Najednou mě ten kluk políbil. Rychle sem se probudila. Ohlídla sem se a vyděla všechny ty pohledy...jen jeden ne. Podívala sem se na toho kluka psíma očima a on řek..."tak běž..." a tak sem vyletěla z budovy a křičela "heej počkej" běžela sem za nim ale najednou se stratil. V tu chvíli sem pochopila že sem asi udělala pěknou blbost. Došla sem až k úřadu. Nebyl tam. Sedla sem si tam na zábradlí a začala brečet. Najednou na mě nědko vybaf. Hrozně sem se lekla až sem z toho zábradlí spadla! byla to kámoška...zeptala se kde sou všichni. Se smutken v očích sem jí řekla kde a pak se mě zeptala "ty si smutná?" bylo to na mě vidět. Všechno sem jí řekla...Bylo vidět že se trochu naštvala protože to ona byla ta co měla flirtovat s tim klukem. Rychle sem si to uvědomila a omluvila sem se jí. Řekla " To nic...alkohol dělá svý Ten kůli komu tady brečíš je u školy" a šla na kalbu. Vzchopila sem se a šla za nim. Byl tam a seděl na schodech a byl docela smutnej. Stoupla sem si před něj a řekla "Miluješ mě?" Podíval se na mě a zase zklopil zrak. "Takže jo?" odpověděl kýváním hlavy dolu a nahoru. V tu chvíli sem byla omámená. "Vždyť já tebe taky a to tak že velmi..." řekla sem mu a on se na mě jenom podíval. "tak proč?" nenechala sem ho domluvit. Položila sem mu prst na pusu aby byl sticha řelka sem "polibek je jediný způsob jak umlčet, když jsou slova zbytečný" a políbila ho. Začal mě hladit všude možně a pak zašel i k mindě a k prsům. Když už šlo do tuhýho řekla sem že tady ne! Zašli sme teda ruku v ruce do hospody pro petku piva. Vzali sme si dvě a šli zpátky na kalbu. ceslou sme jednu napůl vypili.

Zakopli sme o sestřenici a jejího milíčka. Vešli sme dovnitř a tam ten kluk se kterym sem předtim ulítla ležel na zemi na tý holce a všnivě se líbali! Můj miláček jenom nepochopeně kouknul na mě a řek "Tak se přidáme ne?" Objal mě a začal mě velice vášivě líbat. Nakonec to zkončilo tam že sme šli k němu domu jelikož tam neměl babičku a tam se to stalo! V rozpoložení vášně sme se začali líbat a svlíkat. Zasunul do mě a já sem chvíli cítila bolest a pak už jenom slad. V tom do pokoje vrazil ajeho babička! Najednou sem dzdřevěněla. Můj orgasmus pomalu dozíval a bála sem se co jeho babička řekne. Řekla jenom "tak dobrou broučku" a zase zavřela dveře. Nevěděla sem. Můj miláček ze mě slez a řek "Ona je ve tmě totálně slepá" a pomallu sem mu usínala v náručí. Brzo ráno sem se zvedala z postele sem si všechno pamatovala. Na jeho stoje byl dopis. "Bylo to hezký miláčku...můžu to považovat za tvojí úplnou lásku? Já tě totiž moc miluju" Byl už v práci aby si přivydělal na kalby. Pozbírala sem svoje věci a šla se domů dospat. Doma mě čekalo vyvídání kde sem byla. Ale podivuhodně ne od tety ale od sestřenice. I jí se TO stalo. Byla štěstím bez sebe a v tu chvíli sme spolu byli nej kámošky. Večer sem vyděla mýho miláčka s jeho nej kámošem (sestřeničnýho miláčka). Moje láska přišla ke mě a zase sme se líbali. Pak řek narovinu všem že spolu chodíme a to samý udělala sestřenice. Od tý doby se těšim na další prázky.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Pohádky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře