Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Učitel nejen hudby erotické povídky

Bylo mi 16, když se mi povedlo pozvat na rande jednu z nejhezčích holek z ročníku a většina kluků mi ji záviděla. Bohužel jsem ale ani při líbání ani při milování s ní necítil vůbec nic. Říkal jsem si, že to asi neni ta pravá. Zato při sprchování na plovárně nebo pozorování nahých chlupatých mužských nohou v kraťasech jsem byl vzrušením bez sebe. Konečne jsem si dokázal přiznat, že jsem gay.

Přesně v tu dobu jsem se platonicky zamiloval. Objektem mého zájmu se stal můj učitel v hudebce. Naši si ze mě odmalička přáli mít houslového virtuóza a když i v hudebce našim potvrdili, že talent bych na to eventuelně měl, musel jsem pilně cvičit každý den. Když jsem byl malý taky jsem se nadchnul pro budoucí dráhu houslisty. Když jsem ale začal dospívat můj zájem prudce opadl a začaly mě mnohem víc lákat akce🡕 s kamarádama a stání před notovým stojanem mě příšerně nudilo. Nyní jsem ale opět každou volnou chvilku trávil s houslema pod bradou a cvičil a cvičil, jen abych si vysloužil pochvalu od mého nového idola. Byl to chlap mohutnější a silnější postavy s černými vlasy a vousy, které mě obzvlášť vzrušovali. Dalším jeho rysem byl bohužel snubní prsten na jeho levém prsteníčku. Při pohledu na něj mě vždycky zaplavila vlna smutku a zklamání, ale prostě jsem se svých představ a zamilovanosti nemohl vzdát. Bylo to silnější než já. Často jsem si večer zalezl pod peřinu a něžně se hladil po celém těle a představoval jsem si, že mě hladí on, že to on mi sahá na penis, jemně mi ho honí, pak zase trochu rychleji a že to on mi dráždí prstem mojí dírku. Po výstřiku jsem obvikle popadl housle a trénoval skladbu na příští hodinu, abych si vysloužil pochvalu. Moje snažení se po nějaké době opravdu projevilo a moje hraní se velice zlepšilo. "No Ondro, to bylo skvělý. Zahrál jsi to bez chybičky. Děláš mi radost. Už jsem si myslel, že se na housle vykašleš jako většina kluků v pubertě, ale příjemně jsi mě překvapil" chválil mě a usmíval se při tom na mě. Nemusím asi ani popisovat jak skvěle jsem se cítil, jak mi bušilo srdce a zčervenaly tváře. Občas jsem se bál, aby na mě nepoznal, že se mi líbí, protože někdy jsem míval při hodinách erekci a když se mnou mluvil, tak jsem většinou zrudl a někdy jsem i koktal, když jsem s ním mluvil. O pohledu do jeho černých uhrančivých očí ani nemluvim. Byl to naprosto nepřekonatelný problém. Takhle se to beze změny táhlo už přes půl roku a moje zamilovanost stále neupadala. Na jedné hodině mě ale čekalo menší zklamání. "Poslední dobou se mi to tvoje hraní moc nelíbí, co je to s tebou Ondro? A to máš zrovna před konzertem. Co s tebou?" říkal mi zamračeně a mnul si rukou to svoje sexy strniště. Já jsem byl zmatený. Byl jsem přesvědšený, že jsem hrál dobře a jindy taky. Z přemýšlení mě vyrušil učitelův hlas - "Jestli chceš a máš čas počkej tady. Mám jěště jednu hodinu a potom bych se ti mohl jěště chvilku věnovat a mohli bychom spolu tu skladbu pořádně vypilovat" navrhl mi už o něco smířlivějším tónem. "Tak jo. Já tu počkam. " odpověděj jsem.

Seděl jsme na chodbě a poslouchal vrzání uvnitř učebny, mnul si zpocené ruce a přemýšlel, co to má znamenat. Že jsem hrál stejně dobře jako jindy jsem vůbec nepochyboval. Že by měl něco za lubem? To by nebylo vůbec špatný, říkal jsem si, ale hned jsem ten nápad zase zavrhl, protože jsem si vzpomněl na jeho prsten. Byl jsem hrozně nervózní a čas jako by se zastavil. Konečně vyběhl z učebny malý klučina s houslemi a upaloval domů. Seděl jsem jako přikovanej a nervozitou se nemohl ani pohnout. V tom ze dveří vykoukla učitelovo fousatá hlava a rozhlížela se po chodbě. "No už jsem se bál, že jsi odešel, poď dál" pokynul mi a já cítil v podbřišku zvlátní vrušující křeč. Uchopil jsem housle a začal hrát. Teď mi to opravdu vůbec nešlo. Absolutně jsem se nemohl koncentrovat. Učitel stál za mnou a poslouchal. Najednou mě přerušil - "Tohle opravdu nemá cenu. " Ticho. Nikdo nic neříká. Jen ho u sebe cítím blíž a blíž. Najednou ucítím jeho dech na svém krku a jeho ruku, která mě jemně pohladí po rameni. Lekl jsem se ucukl. Učitel se okamžitě odtáhl a rychle se omlouval - "Promiň vůbec nevim co mě to napadlo. " Sakra já jsem takovej blbec. Všechno jsem to zkazil. Nadávam si v duchu. Ale přišlo to tak nečekaně. ."Já se omlouvam... Já jsem se... jenom lekl. . ale . .jinak se mi to moc líbilo" koktam zase. "Takže jsem se nesplet" usmívá se už zase učitel. " Ne" taky se pokoušim o rozpačitý úsměv.

Přijde ke mě, pohladí mě po vlasech, upřeně si mě prohlíží a blíží se ke mně a začne mě líbat. Svým jazykem si pohrává s mým a já se snažím mu to oplácet, ale jsem pořád jěště tak zmatený a nervózní, že se celý třesu. Učitel mi odebere housle a položí je na stůl. Jemně mě chytne za ramena a snaží se utišit můj třes - "Uklidni se, užívej si to a na nic nemysli. " šeptá něžně a opět mě líbá a hladí mě po zádech. Zajede i pod tričko🡕 a prstama mi přejíždí po zádech sem a tam což vyvolává krásný lechtivý pocity. Stojí přilepený na mě a já cítím jeho vtyčený penis. Můj už je naběhlej k prasknutí. Rozepíná mi pásek🡕 a knoflíky u kalhot a nechá je spadnout k zemi. Přejíždí mi rukou po mym naběhlym péru přes trenky. Slabě vzdychnu. Cítim že se musim každou chvilku udělat. Ale chci to vydržet co nejdéle. I trenky padají dolů a učitel si přede mě kleká a bere můj menis do pusy a jazykem mi laská žalud. rukou mi prohmatává koule a začíná hlavou přirážel proti mému údu a krásně mi ho saje. Opravdu to dlouho nevydržim a po pár přírazech mu stříkam do pusy. Je to nádhernej orgasmus. Cítim se docela trapně, že jsem se udělal tak strašně brzo, ale učitel se na mě usmívá, vstává a opět mě líbá. Konečně ze mě opadává prvotní ostych a zábrany. Snažím se být taky trochu aktivní. Rozepínam mu knoflíčky u košile🡕 a postupně se mi odhaluje krásný pohled na mužný chlupatý hrudník. Přesně takhle jsem si ho vždycky představoval při masturbování a tolik mě to vzrušovalo. Opatrně jsem ho po něm pohladil. Přitom jsem ho upřeně sledoval a vychutnával si každý detail jeho hrudi. Mezi prsty jsem třel jeho bradavku a odvážil jsem se ho do ní i kousnout, laskat ji jazykem a sát. Učitel mi svým rychlým dechem dával najevo, že se mu moje počínání líbí a povzbuzoval mě k dalším aktivitám. Košili jsem mu úplně svlékl a začal se dobývat do kalhot. On mi svlékl jěště tričko🡕 , které jsem na sobě stále měl a oba nazí jsme se vedle sebe položili na podlahu. Jeho penis nebyl moc velký ale zato hezky tlustý a krásně mu trčel do výšky. vzal jsem ho do ruky a hrál jsem si s nim, přetahoval mu předkožku přes žalud. Vzal jsem si ho taky do pusy a sál, protože to se mě samotnýmu strašně líbilo. On mě roztáhl nohy, aby se mohl dostat do mojeho análu. Velice rád mu to umožňuju. Nejdřív mi dráždí pouze vchod a postupně proniká dovnitř. Jsem v úplný extázi. Moc dobře ví kam sáhnout. Tlačí mi vzadu na horní stěnu a dráždí tak prostatu a to mi způsobuje ohromnou slast. Jen ležim na zádech a užívam si. Přidává jěště jeden prst. Vzdycham. Umlčí mě polibkem, abysme nebyli slyšet. Sáhne do tašky pro kondom a nasazuje si ho. Nasadí penis na okraj a tlačí ho do mě. Prstama mě hezky roztáhl, takže se do mě bez problémů dostal. Cítím, jak do mě pomalu proniká a každý pohyb kupředu sebou prináší nádherný pocit. Nejdříve se pohybuje jenom pomalu, aby mě to moc nebolelo ale hned přidá na tempu a příráží až to pleská.

Laskal jsem mu u toho bradavky a hladil hrudník. On mi rukou dráždil penis a já jsem cítil že už zase budu. Každý jeho příraz mě přibližoval k té nádherné extázi. Každý jeho dotek na penisu. .S výstřikem přišla ohromná slast a já postříkal nás oba i učebnu. Chvilku mě nechal odpočinout a vyndal ho ze mě. Slízal ze mě moje sperma a pobídl mě ať ho slízam i z něj. Nemusel mě přemlouvat. Zeptal se mě jestli může pokračovat a já souhlasil. Tentokrát do mě přirážel pěkně tvrdě až to docela dost bolelo ale zároveň mě to i vzrušovalo. Po rychlých přírazech jsem i přes kondom cítil teplo jeho spermatu v mé dírce.

Udýchaně jsme oba leželi na zemi a já jsem se mu schoulil do náruče. Byla mi zima a chtěl jsem, aby mě zahřál. Hladili jsme se a líbali. Nemohl jsem se ho nabažit. Už chtěl jít, ale přemluvil jsem ho, ať jěště zůstane. Povídali jsme si. Vyprávěl jsem mu jak se mi líbí, jak mě vždycky přitahoval atd. On řekl, že to tušil už delší dobu ale nebyl si jistý a bál se cokoliv na mě zkoušet. Nakonec, že už si byl skoro jistý a risknul to. Vyprávěl mi o sobě. I když je gay je ženatý a má děti. Jeho žena o jeho orientaci ví a toleruje mu milence a sex s muži. Prý se jim dohromady žije hezky a má ji svým způsobem rád a hlavně má rád svoje děti a proto je nechce opustit a že mu to takhle vyhovuje. Tu noc jsem vůbec nespal. Pořád dokola jsem si v hlavě přehrával ten zážitek. Na další hodinu jsem se těšil víc než na cokoli jinýho. Čekalo mě ale zklamání. Učitel trval na tom, že budeme hrát, a že pokud chci sex můžem se domluvit na jindy, ale nejde abysme se milovali místo hodiny. Byl hrozně odtažitý. Po tom všem, co jsme spolu zažili mi tohle jen suše oznámí a ani pusu mi nechce dát. Posmutněle jsem si odehrál co jsem musel. Bylo mi ale do breku a vůbec mi to nešlo. Po hodině se mě ptal, jestli se nechci sejít další den, že bysme se mohli milovat, ale já nechtěl jenom sex. Chtěl jsem být jeho přítelem, chtěl jsem mu patřit a aby on patřil mě. To on ale nechtěl. Bylo mi hrozně. Přišel jsem o všechny svoje iluze. Ten čas než jsem na něj zapomněl byl hroznej, ale povedlo se. Samozdřejmě v tom byl jiný muž, ale ani s ním to nevyšlo, ale s tím už vás nebudu zatěžovat. To už neni erotická povídka. Jen chci říct, že na něj často myslim a doufam, že se má dobře.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Orál, Gay, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře