Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

V zastrčeném dívčím sirotčinci erotické povídky

V zastrčeném dívčím sirotčinci Tralee na pobřeží Irska to nebyl žádný med. Byla to veliká opuštěný budova sousedící s kostelem. Irské pobřeží bylo nehostinné, šedivé a chladné. Vychovatelkami byly přísné sestry, které dbaly na řád a náboženství a učily dívky skromnosti, morálce a pevnosti. Sestra Gabriela byla zároveň zdravotnice a měla na starosti oddíl dívek od 10 do 14 let, tedy ty nejstarší. Navzdory svému zdravotnickému vzdělání se však o zdraví dívek nijak obzvlášť nestarala.

Postarší prosedivělá hubená sestra s ostrými rysy tvrdila, že stačí, když dívky nejsou vyloženě nemocné. Proto byla podávaná strava mizerná studená šlichta, které bylo navíc málo, dívky musely odříkávat dlouhé modlitby na ledové zemi a sprchovat se ve vlažné vodě.

I přes mnoho přítomných zdravotnic každý rok jezdil do sirotčince doktor podrobit zejména nejstarší dívky kompletní prohlídce. Měl přijet za měsíc. To byl ale rozruch! Vychovatelky přidaly na jídle, pustily teplou vodu a zajistily dívkám více oblečení. Také uvolnily režim. Sestra Gabriela si každý večer po sprchování nechala nastoupit dívky vedle postelí - nahé a zevrubně je prohlížela. Dívky se styděly, ale neopovažovaly se to dát najevo, aby se vyhnuly výprasku dřevěnou plácačkou, která visela na dveřích. Zdánlivě byly všechny vpořádku.

Druhý den přijela nová svěřenkyně. Byla to dívenka z bohatší rodiny, jmenovala se Sandra a bylo jí 13 let. Vypadala nezvykle vyrovnaně na to, že se jí před měsícem zabili rodiče a babička její výchovu nezvládla. Sandra po příjezdu vyfasovala místní oblečení - jednoduchou košili, jedny volné kalhoty🡕 , sukni🡕 , pár bot, svetr🡕 , kabátek🡕 a - spodní kalhotky z nesmírně hrubé látky, připomínající pytlovinu. Rychle se zabydlela díky volnějšímu režimu, sice byla párkrát potrestána plácačkou, ale to zezačátku každý. Také nebyla zvyklá na kazdovečerní nahé prohlídky. Nechtěla se svéci, vypláznout jazyk, otočit se několikrát dokola. Sestra Gabriela se rozhodla uštědřit jí větší výprask. Sedla si na Sandřinu postel, nechala si přinést plácačku z dubového dřeva a ohnula si Sandru přes kolena. Děvče kvílelo, když na nahý zadeček dopadaly první rány. Po desáté ráně už jednolitě brečela a prosila. Sestra se ji však rozhodla zlomit. Naložila Sandře před všemi dívkami rovných pětadvacet a pak ji nechala rezignovaně se zhroutit a tiše plakat. Říkala si, že známky výprasku doktor za měsíc určitě nepozná. Druhého dne si opět nechala dívky nastoupit. Sandra už neprotestovala a se svěšenou hlavou si stoupla vedle postele. Gabriela ji kontrolovala jako první. Už jí přišlo zbytečné prohlížet holky tak detailně, tak Sandře poručila - "Otoč se a vyšpul zadnici, ať se podívám, co na tobě včerejší lekce zanechala za stopy!" Sandra neochotně svolila a s nohama pevně přitisklýma s sobě, aby neukázala více, se ohla.

Sestra Gabriela jí oběma rukama chytla půlky a lehce je promačkala. Sandra zasyčela bolestí. Zadek byl trochu pohmožděný. Poté sestra roztáhla Sandřiny půlky násilím od sebe. Dívka vykřikla. Starou sestru do očí praštil dívčin neuvěřitelně opruzený zadek, celý rudý kolem dírky i níže. Opřela Sandru o postel a roztáhla jí stehna trochu od sebe, aby se podívala na intimní partie. Byly taktéž pekelně opruzené, citlivé na dotek a zářivě rudé. Sandra začala plakat studem. Tvrdé prádlo jí způsobovalo toto trápení. Doma byla zvyklá na nejjěmnější bavlněné kalhotky. "Dívky! Ode dneška prohlídka spočívá v tom, že si každá lehne na záda na postel, roztáhne nohy a chytí si je za kolena!" Prohlídku toho večera Gabriela nedokončila, jelikož běžela za mastičkářkou. Ta uvařila směs mesíčkové a heřmánkové masti a dala ji v kotlíku Gabriele.

Další večer dohlížela na dívky i během sprchování a zjistila, že opruzené jsou všechny, jen ne tolik jako Sandra. Poté, až všechny ležely s nohama roztaženýma, že jim byly vidět nešťastně opruzené pipky i zadky, začala chodit od jedné k druhé. Každé nejprve umyla teplou žínkou opruzená místa, to se dívky cukaly, nebyly na takové doteky zvyklé. Hrát si se sebou měly přísně zakázáno. Když slečny omývala, některé instinktivně roztažené nohy spojily, jak měly citlivé pipinky. Po omytí každou pipinku roztáhla a prozkoumala každý záhyb, to samé se zadní dírkou. To se dívkám moc nelíbilo, kňouraly, převracely se, přikrývaly. Gabriela si rychle plácačkou vynutila poslušnost. Nakonec si na dva prsty nanesla žlutou hustou mast, která příliš nevoněla a začala dívky důkladně mazat. Když nechtěly dobře držet, popadla je jednou rukou za oba kotníky a zvedla nohy do výšky. Poté mast krouživě vtírala do červených pipinek, dala si záležet, aby byly celé promaštněné. Mazala dvěma prsty směrem dolů k zadečku a pak zase obráceně. Některé dívky plakaly, vzlykaly, že je mast pálí, házely nohama. Sandru si nechala naposled. Když viděla její rudou roztaženou pipinu a zadek, nanesla si krém na celou dlaň. Když to Sandra viděla, jedním skokem se schovala pod postel a brečela a brečela, že namazat nechce. Gabriela na moment odešla a vrátila se se dvěma dalšími sestrami. Vytáhly vzpouzející se dívku a mrskly jí o postel. Jedna sestra jí držela ruce nahoře a druhá na maximum roztáhlé nohy. Sandra velice plakala, ale bojovala. Sestra Gabriela jí dala pod zadek polštář, aby měla lepší přístup k zadní dírce. Začalo to.

Gabriela mazala hystericky řvoucí dívku, která se ale nemohla hnout a vždycky když se pokusila zabojovat, sestra Gabriela ji celou dlaní plácla po nebohé pipince, která byla celá žlutá od masti. Po chvíli to Sandra vzdala a jen nahlas brečela. Gabriela nanášela další a další vrstvy krému, mazala nejdříve celou dlaní, poté jedním prstem zadek, do dírky i zajela a promazala ji zevnitř. Sandra řvala jako tur, že ji to pálí a bolí, prosila a volala maminku. Když sestra Gabriela roztáhla pysky pipinky a dvěma prsty po ní jezdila rychle nahoru a dolů, Sandry řev byl už neartikulovaný, když sestra zajela do její úzké panenské kundičky a jedním prstem jí mazala zevnitř, v rychlém tempu dovnitř - ven, dovnitř ven. Dívky tomu přihlížely ze svých postelí, kde stále ležely v mazací pozici, aby se mast vstřebala. Sandry pipka pulzovala pod tlakem hubených Gabrieliných prstů. Už to končilo. Přísná sestra zpomalovala tahy. Přestala a důrazně Sandře zakázala mast utřít. Toho večera sestra Gabriela zhřešila, když se chystala k spánku ve své komnatě. Dívky mazala každý večer a pro své potěšení vymýšlela různé nové pozice - na kolenou s vystrčeným zadkem, na boku... Doktor po měsíci zkonstatoval dobrý stav dívčích rodidel.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Extrémy, Lesbičky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře